Clasament – Ranglista

3-ik Fordulo/Etapa a-3-a Tiszacege 22. 02. 2020.

Felnoltok/Adulti

HelyNevekVarosPontokReszvetelArany
1Pacuk Sandor-Szolosenko MihalyBeregszasz64321,3
2Pacuk Peter-Lakatos SzabolcsBeregszasz64232
3Szemerszki Ricsard-Kiss SandorTiszacege64321,3
4Varady Tibor-Simu MariusNagyvarad56318,6
5Popvics Janos-Foris JozsefBeregszasz32216
6Dimeny Sandor-Szelei FerenczKraszna32216
7Totos Ludovic-Halasz LaszloMarghita28214
8Szalay Liviu-Tic IoanNagyvarad24124
9Vari Kakas Istvan-Vari Kakas AndorBudapest24124
10Andrasi Zoltan-Kovacs JozsefPuspokladany24124
11Husa Gelu-Petrus FlorinZalau16116
12Duca Peter-Moca JuliuMarghita1628
13Frank Zoltan-Kovacs JozsefNagyrabe1628
14Polyik Sandor-Acs PeterVamospercs16116
15Toth Laszlo-Andrassy-AttilaOzd16116
16Martin Roland-Marton TiborBeregszasz1226
17Balint Doru-Nadaban MihaiAlesd1033,3
18Totos Ludovic-Fritea RaulMarghita818
19Ambrus Gabor-Majoros IstvanHajdunanas818
20Jurje Alex-Sarca OvidiuMarghita818
21Moldovai Otto-Stana MirceaMarghita818
22Seres Szabolcs-Boros MihalyKraszna818
23Balogh Zsigmond-Papp DianaHajdunanas824
24Urgyan Tibor-Ambrus GaborHajdunanas824
25Malinak Stefan -Mohnansky JozsefBuzita818
26Tovarnak Markus -Gabos PeterBuzita818
27Kiss Attila-Gal TamasNadudvar818
28Berkes Istvan -Varga ZoltanHajdunanas818
29Roatis Aurica-Meszaros RolandSatu Mare818
30Barak Viktor-Danczinger MilanOzd818
31Szilagyi Gyorgy-Havasi CalinNagyvarad623
32Katona Matyas-Majoros JanosHajdunanas414
33Alfoldy Laszlo-Paloczi LeventeHajdunanas414
34Gardo Ferenc-Todea MariaSzekelyhid414
35Gazsi Adam-Meszaros PeterMarghita414
36Muresan Carmen-Breje MarinZalau414
37Orasz Gyula-Fabien FerenczUkrajna414
38Balog Janos-Sanyi IstvanUkrajna414
39Makszem Monica-Helmeczi LaszloMarghita414
40Gorcsos Janos-Gyorgy IstvanBuzita-Tiszacege414
41Huja Adrian-Dobrai BalazsSatu Mare414
42Gazsi Adam-Makszem MonikaMarghita414
43Fabian Ferenc-Katona ZoltanBeregszasz414
44Brasoveanu Eugen-Sene CalinNagyvarad212
45Repasi Istvan-Prodan JanosBeregszasz212
46Sanyi Valer-Voitovics EugenUkrajna212

Gyerekek/Copii

HelyNevekVarosPontokReszvetel
1Dragos Denis-Kovacs StefanMarghita321
2Halasz Matyas-Dragos FilipMarghita321
3Micu Emil-Matei CosminSatu Mare321
4Hamza Catalin-Dolhai BenceSatu Mare321
5Pohorilyak Emil-Sajtan KirilTecso241
6Szenek Daniel-Trohenciuk JozsefTecso241
7Trohemcsuk Jozsef-Filip SztepanTecso241
8Heghedus Nicolas-Rogojan CristianSatu Mare241
9Szlagyi Karina-Bistran AlexMarghita161
10Chisalita Diana-Aciu CristianMarghita161
11Balogh Natan-Varady WilhelmNagyvarad161
12Lengyel Lavinia-Hodoroba OanaMarghita161
13Jeney Dora-Papp DorottyaPuspokladany161
14Halubka Okszana-Halubka MariaTecso161
15Grincsisin Roman-Sajtan KirilTecso161
16Matioc Darius-Galis TeofanSatu Mare161
17Rat Edgar-Chiorean DanielSatu Mare81
18Kiss Attila-Gal TamasNadudvar81
19Lakatos Nikolasz-Sanyo KrisztoferTiszacege81
20Bohacs Botond-Gyursanszki TimeaTiszacege81
21Polgar Dome-Kovacs-ZsomborTiszacege81

2-ik Fordulo/Etapa a 2-a Nagyvarad/Oradea 4. 01.2020.

Felnoltok/Adulti

HelyNevekVarosPontokReszvetelArany
1Pacuk Sandor-Szolosenko MihalyBeregszasz48224
2Varady Tibor-Simu MariusNagyvarad48224
3Pacuk Peter-Lakatos SzabolcsBeregszasz32132
4Szemerszki Ricsard-Kiss SandorTiszacege32216
5Popvics Janos-Foris JozsefBeregszasz32216
6Szalay Liviu-Tic IoanNagyvarad24124
7Vari Kakas Istvan-Vari Kakas AndorBudapest24124
8Husa Gelu-Petrus FlorinZalau16116
9Duca Peter-Moca JuliuMarghita1628
10Dimeny Sandor-Szeley FerenczKraszna16116
11Martin Roland-Marton TiborBeregszasz1226
12Totos Ludovic-Fritea RaulMarghita818
13Ambrus Gabor-Majoros IstvanHajdunanas818
14Jurje Alex-Sarca OvidiuMarghita818
15Frank Zoltan-Kovacs JozsefNagyraba818
16Moldovai Otto-Stana MirceaMarghita818
17Seres Szabolcs-Boros MihalyUkrajna818
18Balint Doru-Nadaban MihaiAlesd623
19Szilagyi Gyorgy-Havasi CalinNagyvarad623
20Balogh Zsigmond-Papp DianaHajdunanas414
21Katona Matyas-Majoros JanosHajdunanas414
22Alfoldy Laszlo-Paloczi LeventeHajdunanas414
23Gardo Ferenc-Todea MariaSzekelyhid414
24Urgyan Tibor-Ambrus GaborHajdunanas414
25Gazsi Adam-Meszaros PeterMarghita414
26Muresan Carmen-Breje MarinZalau414
27Totos Ludovic-Halasz LaszloMarghita414
28Orasz Gyula-Fabien FerenczUkrajna414
29Balog Janos-Sanyi IstvanUkrajna414
30Makszem Monica-Helmeczi LaszloMarghita414
31Brasoveanu Eugen-Sene CalinNagyvarad212
32Repasi Istvan-Prodan JanosBeregszasz212
33Sanyi Valer-Voitovics EugenUkrajna212

A uj szabajzat szerint azok a cspatok amejknek 19 vagy a folot van a pontaranya csak a A kategoriaba indulhatnak.

1 Fordulo/Etapa a 1-a Nagyvarad/Oradea 14. 12. 2019.

Felnoltok/Adulti:

HelyNevekVarosPontokReszvetelArany
1Pacuk Sandor-Szolosenko MihalyBeregszasz32132
2Szemerszki Ricsard-Kiss SandorTiszacege24124
3Varadi Tibor-Simu MariusNagyvarad16116
4Popvics Janos-Foris JozsefBeregszasz16116
5Martin Roland-Marton TiborBeregszasz818
6Duca Peter-Moca JuliuMarghita818
7Totos Ludovic-Fritea RaulMarghita818
8Ambrus Gabor-Majoros IstvanHajdunanas818
9Balogh Zsigmond-Papp DianaHajdunanas414
10Balint Doru-Nadaban MihaiAlesd414
11Szilagyi Gyorgy-Havasi CalinNagyvarad414
12Katona Matyas-Majoros JanosHajdunanas414
13Alfoldy Laszlo-Paloczi LeventeHajdunanas414
14Gardo Ferenc-Todea MariaSzekelyhid414

A uj szabajzat szerint azok a cspatok amejknek 19 vagy a folot van a pontaranya csak a A kategoriaba indulhatnak.

Gyerekek/Copii:

HelyNevekVarosPontokReszvetel
1Dragos Denis-Kovacs StefanMarghita321
2Halasz Matyas-Dragos FilipMarghita321
3Pohorilyak Emil-Sajtan KirilTecso241
4Szenek Daniel-Trohenciuk JozsefTecso241
5Szlagyi Karina-Bistran AlexMarghita161
6Chisalita Diana-Aciu CristianMarghita161
7Balogh Natan-Varady WilhelmNagyvarad161
8Lengyel Lavinia-Hodoroba OanaMarghita161