Rezultate – Eredmenyek

PPHN – B KATEGÓRIA 14 01 2023

Nr. crt. SOR SZÁMNUME PRENUME   NÉVCLUB LOCALITATEA KLUB HELYSÉGȚARA   ORSZÁGPUNCTE ACUMULATE ÖSSZEGYŰJTÖTT PONTOK
1BLAGA MIRCEACIUPE SPORT CLUB  ZALĂUROMÂNIA32
1VALE NELUCIUPE SPORT CLUB  ZALĂUROMÂNIA32
2HUSA GELUCIUPE SPORT CLUB  ZALĂUROMÂNIA24
2SZERES SZABOLCSCIUPE SPORT CLUB  ZALĂUROMÂNIA24
3ANDRÁSI ZOLTÁNPASZE PÜSPÖKLADÁNYMAGYAR16
3SZABÓ KRISZTINAPASZE PÜSPÖKLADÁNYMAGYAR16
4BERECZ ATTILAPASZE PÜSPÖKLADÁNYMAGYAR16
4GERE SZABOLCSPASZE PÜSPÖKLADÁNYMAGYAR16
5PAP KÁLMÁNNAGYKŐRÖSMAGYAR8
5TÓTH ZOLTÁNKECSKEMÉTMAGYAR8
6ILLÉS ATTILATISZACSEGEMAGYAR8
6SZEMERSZKI RICHÁRDTISZACSEGEMAGYAR8
7TŐTŐS LAJOSASCT MARGHITAROMÂNIA8
7VLAICU DANIELASCT MARGHITAROMÂNIA8
8NEAMȚ DORUMARȚIENI ARADROMÂNIA8
8SONOC CRISTIANMARȚIENI ARADROMÂNIA8
9DIMÉNY SÁNDORCRASNAROMÂNIA4
9KISS ATTILACRASNAROMÂNIA4
10BATA KÁROLY SERBIA4
10MOLNÁR JÓZSEF SERBIA4
11KOVÁCS LEVENTEORADEAROMÂNIA4
11VÁRADY KRAICSI TIBITIBCLAU ORADEAROMÂNIA4
12CRIȘAN CRISTIANTIBCLAU ORADEAROMÂNIA4
12SZENTPÉTERI MIKLÓSTIBCLAU ORADEAROMÂNIA4
13PALENCSÁR MIKLÓSCS VOINȚA SATU MAREROMÂNIA4
13ROCA CLAUDIUCS VOINȚA SATU MAREROMÂNIA4
14DUKA PÉTERMARGHITAROMÂNIA4
14PACUK SÁNDORVITKA VÁSÁROSNAMÉNYMAGYAR4
15AMBRUS GÁBORTISZACSEGE SEMAGYAR4
15URGYÁN TIBOR GYÖRGYTISZACSEGE SEMAGYAR4
16ALFÖLDI LÁSZLÓHODOS IMRE SE HAJDUNÁNÁSMAGYAR4
16MAJOROS JÁNOSHODOS IMRE SE HAJDUNÁNÁSMAGYAR4
17ANDRÁS SZABOLCSMMTK MÁTÉSZALKAMAGYAR2
17SOLOSENKO MIHAILBEREKSZÁSZUCRAINA2
18PAPP DIANAHODOS IMRE SE HAJDUNÁNÁSMAGYAR2
18BALOGH ZSIGMONDSPARTAKUS SE HAJDUNÁNÁSMAGYAR2
19SZALAY LIVIUTIBCLAU ORADEAROMÂNIA2
19SURDAN VIORELTIBCLAU ORADEAROMÂNIA2
20PAȘCALĂU CRISTIANLOT TT CLUJROMÂNIA2
20SAVA ANDREI BOGDANLOT TT CLUJROMÂNIA2
21DUDÁS BERTALANPPSE BUDAPESTMAGYAR2
21VAJDA JÓZSEFPPSE BUDAPESTMAGYAR2
22MAJOROS ISTVÁNHODOS IMRE SE HAJDUNÁNÁSMAGYAR2
22POLGÁR DÖMETISZACSEGEMAGYAR2
23JESZENSZKY KATALINCSEPEL SZIGET SEMAGYAR2
23KATONA ISTVÁNCSEPEL SZIGET SEMAGYAR2
24BRUMÁN ATTILADAK DEBRECENMAGYAR2
24SZTANCS SÁNDORDAK DEBRECENMAGYAR2
25BALINT DORUCLUB ALEȘDROMÂNIA2
25HULEA CĂLINCLUB ALEȘDROMÂNIA2
26MEDÁN TIBORBEST SHOP DEBRECENMAGYAR2
26VÁRADY ZSOLTDAK DEBRECENMAGYAR2
27SIMON KÁROLYPPSE BUDAPESTMAGYAR2
27TÓTH ZSOLTPPSE BUDAPESTMAGYAR2
28KÁTAI IMREKECSKEMÉTMAGYAR2
28NAGY IBOLYAKECSKEMÉTMAGYAR2
29BALOGH JÁNOSNAGYDOBRONYUCRAINA2
29KUCSINKA ZOLTÁNNAGYDOBRONYUCRAINA2
30SZABÓ SZABOLCSTIBCLAU ORADEAROMÂNIA2
30SZENTPÉTERI ȘTEFANTIBCLAU ORADEAROMÂNIA2
31NAGY KÁROLYDEAC DEBRECENMAGYAR2
31BRAUN LÁSZLÓSĂCUIENIROMÂNIA2
32KISS ANDRÁSNAGYDOBRONYUCRAINA2
32GERE ISTVÁNNAGYDOBRONYUCRAINA2
33KARÁCSONY TIBORTIBCLAU ORADEAROMÂNIA1
33SUCI SÁNDORORADEAROMÂNIA1

PPHN – A KATEGÓRIA 14 01 2023

Nr. crt. SOR SZÁMNUME PRENUME   NÉVCLUB LOCALITATEA KLUB HELYSÉGȚARA   ORSZÁGPUNCTE ACUMULATE ÖSSZEGYŰJTÖTT PONTOK
1HODASZ VASILEACS ARMAND SUPURROMÂNIA32
1CZIGLER ANTONACS ARMAND SUPURROMÂNIA32
2AVRAM VICTORARADROMÂNIA24
2ROMAN BOGDANARADROMÂNIA24
3CORABIAN TAMASCS BAROLT CLUJROMÂNIA16
3FERENCZY ZITALOT TT CLUJROMÂNIA16
4HAMZA CĂTĂLINCS VOINȚA SATU MAREROMÂNIA12
4KERESZTESI JÁNOSCS VOINȚA SATU MAREROMÂNIA12
5DR. DUDÁS BALÁZSPPSE BUDAPESTMAGYAR8
5KISS TAMÁSPPSE BUDAPESTMAGYAR8
6PACUK PÉTERVITKA VÁSÁROSNAMÉNYMAGYAR8
6LAKATOS SZABOLCSVITKA VÁSÁROSNAMÉNYMAGYAR8
7HEGEDÜS TIBORMMTK MÁTÉSZALKAMAGYAR8
7MÉSZÁROS TIBORMMTK MÁTÉSZALKAMAGYAR8

Nagyvarad 1fordulo- 2 04 2022

1Csingler Anton/Veres SamuelSupuru 32
2Andrasi Zoltan/Szabo KrisztinaPuspokladany24
3Simu Marius/Varady TiborNagyvarad16
4Csingely Tibor/Csingely FerenczBuzica16
5Bata Karaoy/Molnar JozsefTothfalu8
6Toltos Ludovic/Pop GabiMarghita/Nagyvarad8
7Boros Mihaly/Aiben ArnoldKraszna/Tasnad8
8Dimenyi Sandor/Kiss AttilaKraszna/Kraszna8
9Papp Diana/Nagy ZsigmondHajdunanas4
10BoniTamas/Hidas NemetiBuzica4
11Urgyan Tibor/Ambrus GaborHajdunanas4
12Gazsi Adam/Duca PeterMarghita4
13Orosz Gabor/Paszti ZoltanTasnad4
14Andras Nicu/Szempeteri MiklosNagyvarad4
15Simon Karcsi/Szabo SzabolcsBudapest/Dioszeg4
16Doru Balint/Tunduc NeluAlesd4
17Pantea Valentin/Simionca BiancaNagyvarad/Ukraina2

Calinest Oas 3-ik fordulo/etapa a 3-a 14 08 2021

Amator B Kategoria
1Dimenyi Sandor=Husa GeluKraszna32
2Pacuk Sandor-Szolosenko MihalyBeregszasz24
3Boros Mihaly-Seres SzabolcsKraszna16
4Pascui Nicoleta-Comiati AlexandraCarei16
5Lais Rita-Filip IoanSighet8
6Pascalau Cristian-Irimia Sorin jr.Huiedin-Cluj Napoca8
7Blaga Mircea-Vig Andrei Simleu8
8Petric Sorin-Zaha VasileSatu Mare8
9Simu Marius-Varady TibiNagyvarad4
10Costea Razvan-Zaha MarkCarei-Satu Mare4
11Pitaci Calin-Szelei FeriSatu Mare-Jibou4
12Szalay Liviu-Ardai ArthurNagyvarad4
13Papp Diana-Balogh ZsigmondHajdunanas4
14Ceuca Gavrila Costea ClaudiuSatu Mare4
15Pal Albert-Ardelean FlorinSatu Mare4
16Ecsedi Adrian-Brasoveanu EugenNagyvarad4
17Cozub Mircea-Visoiu IuliuNagyvarad2
18Malinak Istvan-Cingely FerencBuzica2
19Tinca Mirca-Palencsar NicolaeSatu Mare2
20Rad Ayana-Bogdan LucaCarei2
21Huja Adrian-Groza FlorinSatu Mare-Cluj Napoca2
22Chereji-Grigoriu2
23Rakosi Istvan-Kiss AttilaSatu Mare-Kraszna2
24Ardaut Daniel-Dobos DanielSatu Mare2
25Molnar Zsigmond-Ardai SzabolcsBiharia-Nagyvarad2
26Szucs Iosif-Holl SebastianSatu Mare2
27Simon Karoly-Molnar PeterBudapest2

Profik A kategoria
1Bacso Julius-Czingely TiborBuzita32
2Nicu Daniel-Adi SerbanSatu Mare24
3Vajda Jozsef-Matalin BelaBudapest16
4Kovacs Karoly-Knecht BarnusCarei16
5Szilagyi Zoltan-Kerestesi JanosSatu Mare8
6Onutan Dana-Hamza CatalinSatu Mare8

Budapest 2 Fordulo/Etapa a 2-a 24 07 2021

Amator, B Kategoria
1Andrasi Zoltan-Varady TiborPuspokladany-Nagyvarad32
2Bertalan Krisztian-Skorcze Orsolya24
3Malinak Istvan-Czingely FerencBuzita16
4Bata Karoly-Molnar JozsefTothfalu16
5Ardai Karoly-Ecsedi Adrian8
6Ardai Arthur-Simon KarolyNagyvarad-Budapest8
7Barak Viktor- VargaTamas8
8Korompai Gabor-Ovari AndreaBudapest8
9Balogh Janos-Balogh JanosNagydobrany4
10Molnar Zsigmond-MolnarJozsefBihar4
Igazoltak, A Kategoria
1Bacso Julius-Czingely TiborBuzita32
2Barkoczi Attila-Kovacs Gergo24
3Stefan Istvan-Zsigmond CsabaBuzita16
4Andrassy Attila ifj.-Toth Laszlo16
5Vajda Jozsef-Molnar PeterBudapest8

Nagyvarad 1 Fordulo/Etapa a1-a 19 06 2021

1Bacso Julius-Czingely TiborBuzita32
2Dimenyi Sanyi-Husa GeluKraszna24
3Varady Tibor-Simu MariusNagyvarad16
4Szalay Liviu-Andras NicolaeNagyvarad16
5Vajda Jozsef-Pop GabrielBudapest-Nagyvarad8
6Gazsi Adam-Moka JuliuMarghita8
7Andrasi Zoltan-Ardai ArthurPuspokladany-Nagyvarad8
8Duca Peter-Jurje AlexMarghita8
9Balogh Janos-KucsinkaNagydobrany4
10Szanyi Valer-Voitovics JenoBeregszasz4
11Ovari Andrea-Korompai GaborBudapest4
12Sime Paul-Biro LeventeNagyvarad4
13Muresan Carmen-Dan RaduKraszna4
14Ledenyi Lajos-Simon KarolyBudapest4
15Halasz Laszlo-Meszaros PeterMarghita4

Nagyvarad 5-ik Fordulo/Etapa 5-a 11.07.2020

HelyNevVarosPontok
1Szalay Liviu-Varady TiborNagyvarad32
2Mago Zoltan-Molnar PeterBudapest24
3Pascalau Cristian-Molnar JozsefHuiedin-Tothfalu16
4Boros Mihaly-Kiss AttilaKraszna16
5Filip Dragos-Halasz MatyasMarghita8
6Dimeny Sandor-Varkonyi AmaliaKraszna-Nagyvarad8
7Sime Paul-Andras NicuNagyvarad8
8Drinc Ionut-Trinc AlinNagyvarad8
9Szanyi Istvan-Balogh JanosNagydobrany4
10Szanyi Valer-Vajtovics JenoNagydobrany4
11Makszem Monika-ValentinMarghita-Nagyvarad4
12Gal Tibor-Ardai ArthurNagyvarad4

Buzita 4-ik Fordulo/Etapa 4-a 27.06.2020

B Kategoria

HeylNevVarosPontok
1Pacuk Sandor-Orosz FBeregszasz32
2Becse Csaba-Pergely ImreBuzita24
3Kiss Sandor-Szemerszki RichardTiszacege16
4Vajda Z- Molnar Peter16
5Tovarnak Martin-Orosz SBuzita8
6Malinak Stefan-Vartas LBuzita8
7Bata Karoly-Molnar JozsefTothfalu8
8Urgyan Tibor-Ambrus GaborHajdunanas8
9Varga T-Laszlofi V4
10Vojtovics Jeno-Balogh JanosNagydobrany4
11Meszaros T-Katona Z4
12Stefan Istvan-Stefan JanosBuzita4
13Mohnansky Jozsef-Gorcsos JanosBuzita4
14Szanyi Valer-Szanyi IstvanNagydobrany4
15Simon Karoly-Skhnarter Z4
16Gyorgy Istvan-Kovacs ZsomborTiszacege4
17Balogh Zsigmond-Papp DianaHajdunanas2

A kategoria

HelyNevVarosPontok
1Bacso Julius-Czingely TibiBuzita32
2Pacuk Peter-Lakatos SzabolcsBeregszasz24
3Andrasi A-Hangos J16

Tiszacege 3-ik Fordulo/Etapa 3-a 22. 02. 2020.

B Kategoria

1Szemerszki Ricsard-Kiss SandorTiszacege32
2Halasz Laszlo-Totos LajosMarghita24
3Dimeny Sandor-Szelei FerenczKraszna16
4Polyik Sandor-Acs PeterVamospercs16
5Frank Zoltan-Kovacs JozsefNagyrabe8
6Malinak Stefan -Mohnansky JozsefBuzita8
7Tovarnak Markus -Gabos PeterBuzita8
8Kiss Attila-Gal TamasNadudvar8
9Balogh Zsigmond-Papp DianaHajdunanas4
10Gorcsos Janos-Gyorgy IstvanBuzita-Tiszacege4
11Nadaban Mihai-Balint DoruAlesd4
12Urgyan Tibor-Ambrus GaborHajdunanas4
13Huja Adrian-Dobrai BalazsSatu Mare4
14Gazsi Adam-Makszem MonikaMarghita4
15Fabian Ferenc-Katona ZoltanBeregszasz4

A kategoria

1Pacuk Peter-Lakatos SzabolcsBeregszasz32
2Andrasi Zoltan-Kovacs JozsefPuspokladany24
3Pacuk Sandor-Szolosenko MihalyBeregszasz16
4Toth Laszlo-Andrassy-AttilaOzd16
5Berkes Istvan -Varga ZoltanHajdunanas8
6Roatis Aurica-Meszaros RolandSatu Mare8
7Barak Viktor-Danczinger MilanOzd8
8Varady Tibor-Simu MariusNagyvarad8

Gyerekek 8-10 Eves

1Micu Emil-Matei CosminSatu Mare32
2Trohemcsuk Jozsef-Filip SztepanTecso24
3Jeney Dora-Papp DorottyaPuspokladany16
4Halubka Okszana-Halubka MariaTecso16
5Rat Edgar-Chiorean DanielSatu Mare8
6Kiss Attila-Gal TamasNadudvar8

Gyerekek 11-14 Eves

1Hamza Catalin-Dolhai BenceSatu Mare32
2Heghedus Nicolas-Rogojan CristianSatu Mare24
3Grincsisin Roman-Sajtan KirilTecso16
4Matioc Darius-Galis TeofanSatu Mare16
5Lakatos Nikolasz-Sanyo KrisztoferTiszacege8
6Bohacs Botond-Gyursanszki TimeaTiszacege8
7Polgar Dome-Kovacs-ZsomborTiszacege8

Nagyvarad/Oradea 2-ik Fordulo/Etapa 2-a 4. 01. 2020.

B Kategoria

HelyNevVarosPontok
1Varady Tibor-Simu MariusNagyvarad32
2Vari Kakas Istvan-Vari Kakas AndorBudapest24
3Popovics Janos-Foris JozsefBeregszasz16
4Dimeny Sandor-Szelei FerenczKraszna16
5Frank Zoltan-Kovacs JozsefNagyraba8
6Moldovai Otto-Stana MirceaMarghita8
7Duca Peter-Moca IuliuMarghita8
8Seres Szabolcs-Boros MihalyKraszna8
9Urgyan Tibor-Ambrus GaborHajdunanas4
10Gazsi Adam-Meszaros PeterMarghita4
11Muresan Carmen-Breje MarinZalau4
12Martin Roland-Marton TiborBeregszasz4
13Totos Ludovic-Halasz LaszloMarghita4
14Orosz Gyula-Fabien FerenczUkrajna4
15Balog Janos-Sanyi IstvanUkrajna4
16Makszem Monika-Helmeczi LaszloMarghita4
17Szilagyi Gyorgy-Havasi CalinNagyvarad2
18Brasoveanu Eugen-Sene CalinNagyvarad2
19Nadaban Mihai-Balint DoruAlesd2
20Repasi Istvan-Prodan JanosBeregszasz2
21Sanyi Valer-Voitovics EugenUkrajna2

A Kategoria

HelyNevVarosPontok
1Pacuk Peter-Lakatos ZsoltBeregszasz32
2Szalay Liviu-Tic IoanNagyvarad24
3Husa Gelu-Petrus FlorinZalau16
4Pacuk Sandor- Szolosenko MihalyBeregszasz16
5Jurje Alex-Sarca OvidiuMarghita8
6Szemerszki Richard-Kiss-SandorTiszacege8

Nagyvarad/Oradea 1 Fordulo/Etapa 1-a 14. 12. 2019.

Gerekek/ Copii 8-10 Evesek /Ani

1Dragos Denis-Kovacs StefnMarghita32 p
2Pohorilyak Emil-Sajtan KirilTecso24 p
3Szlagyi Karina-Bistran AlexMarghita16 p
4Balogh Natan-Varady WilhelmNagyvarad16 p

Gerekek/ Copii 11-14 Evesek/Ani

1Halasz Matyas-Dragos FilipMarghita32 p
2Szenek Daniel-Trohenciuk JozsefTecso24 p
3Chisalita Diana-Aciu CristianMarghita16 p
4Lengyel Lavinia-Hodoroba OanaMarghita16 p

Felnoltok/Adulti B Categoria

HelyNevVarosPontok
1Pacuk Sandor-Solosenko MihailBeregszasz32
2Szemerszki Ricsard-Kiss SandorTiszacege24
3Varady Tibor-Simu MariusNagyvarad16
4Popvics Janos-Foris JozsefBeregszasz16
5Martin Roland-Marton TiborBeregszasz8
6Duca Peter-Moca JuliuMarghita8
7Totos Ludovic-Fritea RaulMarghita8
8Ambrus Gabor-Majoros IstvanHajdunanas8
9Balogh Zsigmond-Papp DianaHajdunanas4
10Balint Doru-Nadaban MihaiAlesd4
11Szilagy Gyorgy-Havasi CalinNagyvarad4
12Katona Matyas-Majoros JanosHajdunanas4
13Alfoldy Laszlo-Paloczi LeventeHajdunanas4
14Gardo Ferenc-Todea MariaSzekelyhid4