Rezultate – Eredmenyek

Nagyvarad 5-ik Fordulo/Etapa 5-a 11.07.2020

HelyNevVarosPontok
1Szalay Liviu-Varady TiborNagyvarad32
2Mago Zoltan-Molnar PeterBudapest24
3Pascalau Cristian-Molnar JozsefHuiedin-Tothfalu16
4Boros Mihaly-Kiss AttilaKraszna16
5Filip Dragos-Halasz MatyasMarghita8
6Dimeny Sandor-Varkonyi AmaliaKraszna-Nagyvarad8
7Sime Paul-Andras NicuNagyvarad8
8Drinc Ionut-Trinc AlinNagyvarad8
9Szanyi Istvan-Balogh JanosNagydobrany4
10Szanyi Valer-Vajtovics JenoNagydobrany4
11Makszem Monika-ValentinMarghita-Nagyvarad4
12Gal Tibor-Ardai ArthurNagyvarad4

Buzita 4-ik Fordulo/Etapa 4-a 27.06.2020

B Kategoria

HeylNevVarosPontok
1Pacuk Sandor-Orosz FBeregszasz32
2Becse Csaba-Pergely ImreBuzita24
3Kiss Sandor-Szemerszki RichardTiszacege16
4Vajda Z- Molnar Peter16
5Tovarnak Martin-Orosz SBuzita8
6Malinak Stefan-Vartas LBuzita8
7Bata Karoly-Molnar JozsefTothfalu8
8Urgyan Tibor-Ambrus GaborHajdunanas8
9Varga T-Laszlofi V4
10Vojtovics Jeno-Balogh JanosNagydobrany4
11Meszaros T-Katona Z4
12Stefan Istvan-Stefan JanosBuzita4
13Mohnansky Jozsef-Gorcsos JanosBuzita4
14Szanyi Valer-Szanyi IstvanNagydobrany4
15Simon Karoly-Skhnarter Z4
16Gyorgy Istvan-Kovacs ZsomborTiszacege4
17Balogh Zsigmond-Papp DianaHajdunanas2

A kategoria

HelyNevVarosPontok
1Bacso Julius-Czingely TibiBuzita32
2Pacuk Peter-Lakatos SzabolcsBeregszasz24
3Andrasi A-Hangos J16

Tiszacege 3-ik Fordulo/Etapa 3-a 22. 02. 2020.

B Kategoria

1Szemerszki Ricsard-Kiss SandorTiszacege32
2Halasz Laszlo-Totos LajosMarghita24
3Dimeny Sandor-Szelei FerenczKraszna16
4Polyik Sandor-Acs PeterVamospercs16
5Frank Zoltan-Kovacs JozsefNagyrabe8
6Malinak Stefan -Mohnansky JozsefBuzita8
7Tovarnak Markus -Gabos PeterBuzita8
8Kiss Attila-Gal TamasNadudvar8
9Balogh Zsigmond-Papp DianaHajdunanas4
10Gorcsos Janos-Gyorgy IstvanBuzita-Tiszacege4
11Nadaban Mihai-Balint DoruAlesd4
12Urgyan Tibor-Ambrus GaborHajdunanas4
13Huja Adrian-Dobrai BalazsSatu Mare4
14Gazsi Adam-Makszem MonikaMarghita4
15Fabian Ferenc-Katona ZoltanBeregszasz4

A kategoria

1Pacuk Peter-Lakatos SzabolcsBeregszasz32
2Andrasi Zoltan-Kovacs JozsefPuspokladany24
3Pacuk Sandor-Szolosenko MihalyBeregszasz16
4Toth Laszlo-Andrassy-AttilaOzd16
5Berkes Istvan -Varga ZoltanHajdunanas8
6Roatis Aurica-Meszaros RolandSatu Mare8
7Barak Viktor-Danczinger MilanOzd8
8Varady Tibor-Simu MariusNagyvarad8

Gyerekek 8-10 Eves

1Micu Emil-Matei CosminSatu Mare32
2Trohemcsuk Jozsef-Filip SztepanTecso24
3Jeney Dora-Papp DorottyaPuspokladany16
4Halubka Okszana-Halubka MariaTecso16
5Rat Edgar-Chiorean DanielSatu Mare8
6Kiss Attila-Gal TamasNadudvar8

Gyerekek 11-14 Eves

1Hamza Catalin-Dolhai BenceSatu Mare32
2Heghedus Nicolas-Rogojan CristianSatu Mare24
3Grincsisin Roman-Sajtan KirilTecso16
4Matioc Darius-Galis TeofanSatu Mare16
5Lakatos Nikolasz-Sanyo KrisztoferTiszacege8
6Bohacs Botond-Gyursanszki TimeaTiszacege8
7Polgar Dome-Kovacs-ZsomborTiszacege8

Nagyvarad/Oradea 2-ik Fordulo/Etapa 2-a 4. 01. 2020.

B Kategoria

HelyNevVarosPontok
1Varady Tibor-Simu MariusNagyvarad32
2Vari Kakas Istvan-Vari Kakas AndorBudapest24
3Popovics Janos-Foris JozsefBeregszasz16
4Dimeny Sandor-Szelei FerenczKraszna16
5Frank Zoltan-Kovacs JozsefNagyraba8
6Moldovai Otto-Stana MirceaMarghita8
7Duca Peter-Moca IuliuMarghita8
8Seres Szabolcs-Boros MihalyKraszna8
9Urgyan Tibor-Ambrus GaborHajdunanas4
10Gazsi Adam-Meszaros PeterMarghita4
11Muresan Carmen-Breje MarinZalau4
12Martin Roland-Marton TiborBeregszasz4
13Totos Ludovic-Halasz LaszloMarghita4
14Orosz Gyula-Fabien FerenczUkrajna4
15Balog Janos-Sanyi IstvanUkrajna4
16Makszem Monika-Helmeczi LaszloMarghita4
17Szilagyi Gyorgy-Havasi CalinNagyvarad2
18Brasoveanu Eugen-Sene CalinNagyvarad2
19Nadaban Mihai-Balint DoruAlesd2
20Repasi Istvan-Prodan JanosBeregszasz2
21Sanyi Valer-Voitovics EugenUkrajna2

A Kategoria

HelyNevVarosPontok
1Pacuk Peter-Lakatos ZsoltBeregszasz32
2Szalay Liviu-Tic IoanNagyvarad24
3Husa Gelu-Petrus FlorinZalau16
4Pacuk Sandor- Szolosenko MihalyBeregszasz16
5Jurje Alex-Sarca OvidiuMarghita8
6Szemerszki Richard-Kiss-SandorTiszacege8

Nagyvarad/Oradea 1 Fordulo/Etapa 1-a 14. 12. 2019.

Gerekek/ Copii 8-10 Evesek /Ani

1Dragos Denis-Kovacs StefnMarghita32 p
2Pohorilyak Emil-Sajtan KirilTecso24 p
3Szlagyi Karina-Bistran AlexMarghita16 p
4Balogh Natan-Varady WilhelmNagyvarad16 p

Gerekek/ Copii 11-14 Evesek/Ani

1Halasz Matyas-Dragos FilipMarghita32 p
2Szenek Daniel-Trohenciuk JozsefTecso24 p
3Chisalita Diana-Aciu CristianMarghita16 p
4Lengyel Lavinia-Hodoroba OanaMarghita16 p

Felnoltok/Adulti B Categoria

HelyNevVarosPontok
1Pacuk Sandor-Solosenko MihailBeregszasz32
2Szemerszki Ricsard-Kiss SandorTiszacege24
3Varady Tibor-Simu MariusNagyvarad16
4Popvics Janos-Foris JozsefBeregszasz16
5Martin Roland-Marton TiborBeregszasz8
6Duca Peter-Moca JuliuMarghita8
7Totos Ludovic-Fritea RaulMarghita8
8Ambrus Gabor-Majoros IstvanHajdunanas8
9Balogh Zsigmond-Papp DianaHajdunanas4
10Balint Doru-Nadaban MihaiAlesd4
11Szilagy Gyorgy-Havasi CalinNagyvarad4
12Katona Matyas-Majoros JanosHajdunanas4
13Alfoldy Laszlo-Paloczi LeventeHajdunanas4
14Gardo Ferenc-Todea MariaSzekelyhid4