PINGPONG HATAROK NELKUL

Kedves szervezők – csapatok

 Örulök, hogy a kitartás nem csak bennem van hanem bennetek is , és együtt tudjuk folytatni a 2021  P.P.H.N bajnokságot. Ahogy rendeződik a járványügy helyzete, folytatjuk a   2021-es P.P.H.N bajnokságot.

 

Szervezők és csapatok akiktől választ kaptam a 2021-es bajnokság  szervezésére:

 

 1. Ukrajna. ( Beregszás )  Szervezők ; Répási István és Pacuk Sándor  ,  összesen 20 jatekossal  bővitik a bajnokságot.

2 . Ukrajna. ( Nagydobrony ) Szervező ; Balogh János  minimum 6 fős csapatot biztosit a bajnokságra.

3. Románia. { Nagyvárad } Szervező:  Várady Tibor   10  játekost biztosit a bajnokságra.

4. Románia. ( Szatmárnémeti ) Szervező: Roatis Aurica)  10 játekost biztosit a bajnokságra.

5. Szlovákia. {  Buzica }  Szervező: Malinak István  a szokásos jatekosokkal folytatja a bajnokságot.

6 Szerbia    ; Csapatként    Bata Károly és Molnár Jószef folytassák a bajnokságot.

7.Magyarország.  Budapest.  Szervező:  Simon Károly   a szokásos játekosokkal folytatja a bajnokságot

8. Magyarország.  (Budapest).  Szervező:   Dobi Zoltán   és csapatával  szeretnének részt venni a 2021-es bajnokságon

9  Magyarország. (Püspökladány ) Szervező: Andrási Zoltán a szokásos játékosaival indul a bajnokságra.

10. Magyarország. ( Tiszacsege ) Szervező: Szemerszki Richárd a szokásos játékosaival indul a bajnokságra

11 Magyarország. ( Ózd ) Szervező: Barak Viktor  a szokásos játékosokkal indul a bajnokságra.

12 Magyarország. ( Hajdúnánás ) Szervező: Székely Barnabás  a szokásos játékosokkal indul a bajnokságra 

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy válaszoltatok időre a levelemre.  Azoknak a szervezőknek akiknek nincs egyelőre lehetőségük a termet biztositani,  azok egy késöbbi  időpontban  fogják megrendezni a bajnokságot, vagy kihagyják a 2021 évet mint például Szerbia, Tóthfalú .  Külön szeretnék gratulálni Beregszász és Nagydobronynak, akik  elküldték a 2021-es versenyzők névsorát. Jó lenne  ha a közeljövőben minden szervező  elküldené pontosabban a csapatok nevezését, időben. Ezt azért jó tudni, mert lesznek olyan szervezők akik egy sportcsarnokot szeretnének kibérelni , ami nem olcsó , és igy  a nevezések  alapján  időben fogják  tudni, hogy megéri kibérelni  a sportcsarnokot, vagy maradnak az edzőterembe, ahol egy meghatározott számú csapat iratkozhat fel, de ha ez sem éri meg, akkor nem rendez versenyt, de részt vehet mint csapat más helyszineken megrendezendő versenyeken.

Remélem, hogy hamarosan találkozunk , vigyázzatok  magatokra , üdvözlök mindenkit. 🏓

       Baráti üdvözlettel

          Várady Tibor

Rezultate/ Eredmenyek SatuMare  1 12 2019.
Etapa a 13-a  si ultima din acest an s-a desfasurat la Satu Mare, s-au prezentat 60 de echipe din Romania, Ungaria, Slovacia si Ucraina. Rezultatele au fost:
Amatori:
Loc 1 Pacuk Sandor Solosenko Mihaly Beregszasz 32 p
Loc 2 Szemerszki Ricsard-Kiss Sandor Tiszacege 24 p
Loc 3 Totos Ludovic-Fritea Raul Marghita 16 p
Loc 4 Moldovai Otto-Sarca Ovidiu Marghita 16 p
Loc 5 Piataci Calin  -Tinca Marcel Satu Mare 6. p
Loc 6 Dobrai Balazs-Cartis Adrian Satu Mare 6. p
Loc 7 Rapan Cristian-Chereji Florin Satu Mare 6. p
Loc 8 Magyar-Szarvasi Karoly Satu Mare 6. p
Loc 9 Molnar Peter- Mago Zsolt Budapest 6. p
Loc 10 Dimeny Sanyi-Szelei Feri 6. p
Loc 11 Huja Adrian- Grigoriu Romeo Satu Mare 6. p
Loc 12 Pal Albert- Gutiu Adrian Satu Mare 6. p
Loc 13 Major-Veres Satu Mare 6. p
Loc 14 Martin Roland-Marton Beregszasz 6. p
Loc 15 Tovarnak-Repas Istvan Beregszasz 6. p
Loc 16 Vig Andras -Blaga Mircea 6. p
Loc 17 Arnaud Ionut- Ceuca Gabriel Satu Mare 6. p
Loc 18 Urgyan Tibor- Ambrus Gabor Hajdunanas 6. p
Loc 19 Dobas Daniel-Crisan Viorel Satu Mare 6. p
Loc 20 Kerti Gabriel- Prem Istvan Satu Mare 6. p
Loc 21 Muresan Carmen- Breja Marin Zalau 6. p
Loc 22 Varady Tibor-Simu Marius Oradea 6. p
Loc 23 Kiss Szabolcs- Gyori Miklos Satu Mare 6. p
Loc 24 Fasztusz Istvan-Nagy A. Satu Mare 6. p
Loc 25 Fabian- Orosz 2. p
Loc 26 Banatean Denis -Rusu Stefan Satu Mare 2. p
Loc 27 Toth Bothond-Onutan Dania Satu Mare 2. p
Loc 28 Lukacs Denes-Ocskai Attila Satu Mare 2. p
Loc 29 Gal Tibor-Ardai Arthur Oradea 2. p
Loc 30 Simon-Onita 2. p
Loc 31 Atim Eugen-Surdu Ciprian Satu Mare 2. p
Loc 32 Toth Zoltan-Kos Janos Satu Mare 2. p
Loc 33 Gyokos Zoltan-Szucs Sebastian Satu Mare 2. p

 Clasament:

1 Pacuk Sandor Beregszasz 276 11
2 Solosenko Mihail Beregszasz 276 11
3 Varady Tibor Oradea 204 13
4 Simu Marius Oradea 192 12
5 Kiss Sandor Tiszacsege 124 8
6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 120 8
7 Ambrus Gabor Hajdunanas 80 11
8 Totos Ludovic Marghita 72 8
9 Popovics Janos Beregszasz 68 7
10 Andrasi Zoltan Puspokladany 64 2
11 Kovacs Jozsef Puspokladany 64 2
12 Urgyan Tibor Hajdudorog 64 10
13 Foris Jozsef Beregszasz 60 6
14 Halasz Laszlo Marghita 58 8
15 Majoros Istvan Hajdunanas 52 7
16 Duca Peter Marghita 46 9
17 Tovarnak Martin Buzica 36 7
18 Veres Daniel Hajdunanas 36 6
19 Martin Roland Beregszasz 36 8
20 Moldovai Otto Marghita 34 6
21 Pascui Nicoleta Carei 32 2
22 Petrus Florin Zalau 32 1
23 Husa Gelu Zalau 32 1
24 Mago Zsolt Budapest 30 3
25 Molnar Peter Budapest 30 3
26 Repasi Istvan Beregszasz 30 7
27 Acs Peter Vamospercs 24 1
28 Polyik David Vamospercs 24 1
29 Moka Iuliu Marghita 24 4
30 Malinak Stefan Buzica 24 4
31 Fritea Raul Marghita 24 2
32 Stefan Istvan Szepsi 22 4
33 Rad Ayana Carei 20 2
34 Vajda Jozsef Budapest 20 3
35 Stefan Jozsef Szepsi 20 5
36 Orosz Stefan Kosice 20 4
37 Makszem Monika Marghita 18 5
38 Meszaros Peter Marghita 18 4
39 Tar Dorina Debrecen 18 3
40 Permenter Zalan Budapest 16 1
41 Costea Razvan Carei 16 2
42 Palfi Zsolt Oradea 16 1
43 Cavasdan Doru Oradea 16 1
44 Comiati Alexandra Carei 16 1
45 Moldovan Sergiu Satu Mare 16 1
46 Veres Samuel Satu Mare 16 1
47 Bata Karoly Tothfalu 16 3
48 Molnar Jozsef Tothfalu 16 3
49 Gazsi Adam Marghita 16 5
50  Davidovics Zoltan Beregszasz 16 1
51 Natykovszki Istvan Beregszasz 16 1
52 Sarca Ovidiu Marghita 16 1
53 Becse Csaba Hidasnemeti 14 4
54 Hegyi Peter Debrecen 14 4
55 Mohnyanksy Jozsef Buzica 12 2
56 Pitman Gyula Marghita 12 2
57 Simon Karoly Budapest 12 4
58 Gall Imre Nadudvar 10 2
59 Boni Tamas Buzica 10 3
60 Ardai Arthur Oradea 10 4
61 Pal Albert Satu Mare 10 2
62 Tinca Marcel Satu Mare 10 2
63 Grigoriu Romeo Satu Mare 10 2
64 Gutiu Adrian Satu Mare 10 2
65 Gyori Miklos Satu Mare 10 2
66 Szarvasi Karoly Satu Mare 10 2
67 Kiss Szabolcs Satu Mare 10 2
68 Muresan Carmen Zalau 10 2
69 Marin Breja Zalau 10 2
70 Sabadas Dinu Oradea 8 1
71 Knekht Barnabas Carei 8 2
72 Forgacs Mark Carei 8 2
73 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
74 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
75 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
76 Balint Doru Alesd 8 1
77 Nadaban Mihai Alesd 8 1
78 Tutos Csaba Oradea 8 1
79 Pop Gabi Oradea 8 1
80 Kozma Peter Ozd 8 1
81 Dobi laszlo Ozd 8 1
82 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
83 Urban Balazs Nagybarca 8 1
84 Szemko Jozsef Ozd 8 1
85 Pap Laszlo Ozd 8 1
86 Varadi Noemi Ozd 8 1
87 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
88 Tonte Ferenc Ungaria 8 1
89 Horvath Attila Ungaria 8 1
90 Petric Sorin Satu Mare 8 1
91 Zaha Vasile Satu Mare 8 1
92 Padurean Stefan Marghita 8 1
93 Nagy Viktoria Ucraina 8 3
94 Schartner Zoltan Budapest 8 2
95 Gacsalyi Istvan Debrecen 8 1
96 Bece Istvan Buzita 8 1
97 Marton Tibor Beregszasz 8 1
98 Toth Botond Satu Mare 8 3
99 Fastus Stefan Satu Mare 8 2
100 Chereji Florin Satu Mare 8 2
101 Ripan Cristian Satu Mare 8 2
102 Hegyi Andras Debrecen 6 2
103 Osaka David Satu Mare 6 2
104 Szekely Barnabas Hajdunanas 6 2
105 Szabo Sandor Hajdunanas 6 2
106 Papp Diana Hajdunanas 6 2
107 Pitaci Calin Satu Mare 6 1
108 Dobrai Balazs Satu Mare 6 1
109 Cartis Adrian Satu Mare 6 1
110 Magyar 6 1
111 Dimeny Sanyi 6 1
112 Szelei Feri 6 1
113 Huja Adrian Satu Mare 6 1
114 Veres Satu Mare 6 1
115 Major Satu Mare 6 1
116 Marton Beregszasz 6 1
117 Tovarnak Beregszasz 6 1
118 Vig Andras 6 1
119 Blaga Mircea 6 1
120 Arnaud Ionut Satu Mare 6 1
121 Ceuca Gabriel Satu Mare 6 1
122 Dobas Daniel Satu Mare 6 1
123 Crisan Viorel Satu Mare 6 1
124 Kertu Gabriel Satu Mare 6 1
125 Prem Istvan Satu Mare 6 1
126 Nagy Satu Mare 6 1
127 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
128 Kenez Lajos Budapest 4 1
129 Lorinc Geza Buzita 4 1
130 Laszlofi Vlado Buzita 4 1
131 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
132 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
133 Barabas Kl Ozd 4 1
134 Jonas Ben Ozd 4 1
135 Szucs Peter Ungaria 4 1
136 Ujvarosi Marton Ungaria 4 1
137 Makula Laszlo Gedeon Oradea 4 1
138 Paloczi Csaba Ungaria 4 1
139 Eles Lajos Ungaria 4 1
140 Popan Gavril Satu Mare 4 1
141 Alneut Ionut Satu Mare 4 1
142 Ladanyi Laszlo Satu Mare 4 1
143 Veres Florin Satu Mare 4 1
144 Craciun Stefan Satu Mare 4 1
145 Bran Robert Satu Mare 4 1
146 Iliescu Aurelian Satu Mare 4 1
147 Brasoveanu Eugen Oradea 4 2
148 Szabo Szabolcs Marghita 4 1
149 Braun Laszlo Marghita 4 1
150 Pop Gheorghe Marghita 4 1
151 Drimbau Calin Marghita 4 1
152 Orosz Gabor Marghita 4 1
153 Ajben Arnold Marghita 4 1
154 Stana Mircea Marghita 4 1
155 Erdei Romeo Tasnad 4 1
156 Acu Nicolae Tasnad 4 1
157 Karavajszki Jevgenyij Munkacs 4 1
158 Marienko Igor Munkacs 4 1
159 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
160 Hegyi Peter Ifi Debrecen 4 1
161 Ocskai Attila Satu Mare 4 2
162 Toth Zoltan Satu Mare 4 2
163 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
164 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
165 Adam Zsolt Bodolo 2 1
166 Adam Laszlo Bodolo 2 1
167 Marculescu Ioan Marghita 2 1
168 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
169 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
170 Levai Attila Miskolc 2 1
171 Marton Evelin Debrecen 2 1
172 Halasz Matyi Marghita 2 1
173 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
174 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
175 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
176 Andrasi Attila Ungaria 2 1
177 Varga Tamas Ungaria 2 1
178 Tonte Andras Ungaria 2 1
179 Szabo Laszlo Ungaria 2 1
180 Kiss Attila Ungaria 2 1
181 Pergene Nagy Szilvia Ungaria 2 1
182 Gall Tamas Nadudvar 2 1
183 Varadi Zsolt Ungaria 2 1
184 Veres Lukacs Satu Mare 2 1
185 Nagy Geza Satu Mare 2 1
186 Szemaak Miklos Satu Mare 2 1
187 Szebeni Cristian Satu Mare 2 1
188 Csirak Peter Satu Mare 2 1
189 Alfoldy Laszlo Hajdunanas 2 1
190 Paloczi Levente Hajdunanas 2 1
191 Zaha Mark Satu Mare 2 1
192 Hamza Catalin Satu Mare 2 1
193 Farkas Vasile Oradea 2 1
194 Gherman Radu Oradea 2 1
195 Crisan Sandu Oradea 2 1
196 Barak Viktor Ozd 2 1
197 Szenek Daniel Beregszasz 2 1
198 Filip Istvan Beregszasz 2 1
199 Sztaroszta Miklos Beregszasz 2 1
200 Belovics Andrea Beregszasz 2 1
201 Pohorilak Emil Beregszasz 2 1
202 Sajtan Kiril Beregszasz 2 1
203 Fabian 2 1
204 Orosz 2 1
205 Banatean Satu Mare 2 1
206 Rusu Stefan Satu Mare 2 1
207 Onutan Dania Satu Mare 2 1
208 Lukacs Denes Satu Mare 2 1
209 Gal Tibor Oradea 2 1
210 Simon 2 1
211 Onita 2 1
212 Atim Eugen Satu Mare 2 1
213 Surdu Ciprian Satu Mare 2 1
214 Kos Janos Satu Mare 2 1
215 Gyokos Zoltan Satu Mare 2 1
216 Szucs Sebastian Satu Mare 2 1

Legitimati/Igazoltak:

Loc 1 Bacso Iuliu-Cingelyi Tibor Buzita 32 p
Loc 2 Pacuk Peter-Lakatos Beregszasz 24 p
Loc 3 Szalay Liviu-Tic Ioan Oradea 16 p
Loc 4  Nicu Daniel-Serban Cristian Satu Mare 16 p
Loc 5 Husa Gelu-Petrus Florin Zalau 8. p
Loc 6 Veres Samuel-Moldovan Sergiu Satu Mare 8. p
Loc 7 Keresztesi Janos-Petric Sorin Satu Mare 8. p
Loc 8 Vajda Jozsef-Permenter Zalan Budapest 8.p
Loc 9 Csirak Peter-Szebeni Cristian Satu Mare 8. p
Loc 10 Pataki-Budizsa 8. p
Loc 11 Roatis Aurica-Meszaros Roland Satu Mare 8. p

Clasament:

1 Bacso Julius Slovacia 112 4
2 Clingely Tibor Kosice 80 2
3 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
4 Tic Ioan Oradea 72 5
5 Szalay Liviu Oradea 72 5
6 Toth Laszlo Ozd 64 3
7 Keresztesi Janos Satu Mare 56 4
8 Petric Sorin Satu Mare 56 3
9 Andrassy Attila Eger 48 2
10 Pergely Imre Buzica 44 2
11 Balogh Attila Oradea 40 2
12 Barak Viktor Ozd 40 3
13 Husa Gelu Zalau 40 2
14 Petrus Florin Zalau 40 2
15 Andrasi Zoltan Puspokladany 36 2
16 Molnar Elek Ungaria 36 2
17 Sztoj Mihaly Beregszasz 32 1
18 Pacuk Peter Beregszasz 32 1
19 Vaida Sorin Oradea 24 1
20 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
21 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
22 Olah Krisztian Ozd 24 1
23 Danczinger Milan Ozd 24 2
24 Pacuk Peter Beregszasz 24 1
25 Lakatos Beregszasz 24 1
26 Papp Robert Egyek 16 1
27 Molnar Gabor Egyek 16 1
28 Craciun Calin Oradea 16 1
29 Gabor Emanuel Budapest 16 1
30 Deak Milan Budapest 16 1
31 Fükö Zoltán Ozd 16 1
32 Kovacs Attila Ozd 16 1
33 Cserep Tibor Hajdunanas 16 1
34 Balogh Zsigmond Hajdunanas 16 1
35 Jurje Alex Marghita 16 1
36 Sarca Ovidiu Marghita 16 1
37 Permenter Zalan Budapest 16 2
38 Vajda Jozsef Budapest 16 2
39 Nicu Daniel Satu Mare 16 1
40 Serban Cristian Satu Mare 16 1
41 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
42 Brazai Balasz Budapest 12 1
43 Mago Zsolt Budapest 12 2
44 Molnar Peter Budapest 12 2
45 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
46 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
47 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
48 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
49 Simon Karoly Budapest 8 1
50 Vegh Arpad Budapest 8 1
51 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
52 Veres Samuel Satu Mare 8 1
53 Moldovan Sergiu Satu Mare 8 1
54 Csirak Peter Satu Mare 8 1
55 Szebeni Cristian Satu Mare 8 1
56 Roatis Aurica Satu Mare 8 1
57 Meszaros Roland Satu Mare 8 1
58 Pataki 8 1
59 Budizsa 8 1

Copii 8-11 ani

Loc 1 Pogoriliak Emil-Sajtan Kiril Tecso 32 p
Loc 2 Kovacs Stefan-Dragos Denis Marghita 24 p
Loc 3 Bistrean Alex-Buse Mihai Marghita 16 p
Loc 4 Filip Stepan-Szenek D. Tecso 16 p
Loc 5 Varady Wilhelm-Balog Oradea 8. p
Loc 6  Szilaghi Karina-Lit George Marghita 8. p
Loc 7 Serban-Serban 8. p
Loc 8 Suceran-? 8. p

Copii 12-15 ani

Loc 1 Hamza Catalin-Zaha Mark Satu Mare 32 p

Clasament:

1 Varady Wilhelm Oradea 176 11
2 Kristof Daniel Oradea 156 9
3 Hamza Catalin Satu Mare 152 6
4 Zaha Mark Satu Mare 136 5
5 Kovacs Stefan Marghita 104 4
6 Toth Bothond Satu Mare 96 4
7 Alföldi Laszlo Hajdunanas 96 5
8 Paloczi Levente Hajdunanas 96 5
9 Ostatea David Satu Mare 88 3
10 Dragos Denis Marghita 88 3
11 Hegedus-Nikolasz Satu Mare 80 5
12 Bistran Alex Marghita 72 4
13 Rogojan Cristian Satu Mare 64 4
14 Ensky Szajmond Munkacs 64 2
15 Buse Mihai Marghita 64 4
16 Aciu Krisztian Marghita 56 3
17 Dolhai Bencse Satu Mare 56 4
18 Sajtan Kiril Técsö 56 2
19 Pogorilak Emil Técsö 56 2
20 Halasz Matyas Marghita 48 4
21 Onutan Dania Satu Mare 48 4
22 Silaghi Karina Marghita 48 4
23 Fillip Stepan Técsö 48 3
24 Matioc Darius Satu Mare 44 5
25 Racz Edgar Satu Mare 44 4
26 Filip Dragos Marghita 40 3
27 Bogdan Mark Satu Mare 40 4
28 Ardelean Titus Alesd 36 3
29 Boros Kevin Ozd 32 1
30 Zombori Norbert Ozd 32 1
31 Talabishaka Aleksander 32 1
32 Chisalita Diana Marghita 32 3
33 Bencsak Ivan Técsö 32 2
34 Szabo Zsofia Beregszasz 32 4
35 Davdovics Zoltan Munkacs 32 2
36 Turanyika Vagyok Vadim Munkacs 32 2
37 Ivannyicov Kirill Munkacs 32 1
38 Lit George Marghita 32 3
39 Zaha David Oradea 24 2
40 Hajnal Patrik Marghita 24 2
41 Repasi Anna Beregszasz 24 3
42 Szenék D Técsö 24 2
43 Ardelean Gino Alesd 20 2
44 Budea Andrea Marghita 20 3
45 Erdei Andrea 20 3
46 Galis Teodor Satu Mare 20 3
47 Sandor Anna Budapest 16 1
48 Sandor Adam Budapest 16 1
49 Orgovan Kristof Marghita 16 1
50 Vekony Gergo Marghita 16 1
51 Dajka Botond Marghita 16 1
52 Musteata Oana Oradea 12 1
53 Plisco Alexis Oradea 12 2
54 Cosma Stefana Oradea 8 1
55 Pal David Oradea 8 1
56 Farkas Mark Oradea 8 1
57 Prodan Janos Beregszasz 8 1
58 Gano Marenak Buzica 8 1
59 Gano Samuel Buzica 8 1
60 Hettiger Panni Budapest 8 1
61 Vegh Nora Budapest 8 1
62 Balog Zs Ozd 8 1
63 Berki L Ozd 8 1
64 Kristaly Zs Ozd 8 1
65 Rostas Ferenc 8 1
66 Palacsi 8 1
67 Rat 8 1
68 Feres 8 1
69 Coroian 8 1
70 Ciocan Satu Mare 8 1
71 Lengyel 8 1
72 Suceveanu 8 1
73 Matei Cosmin Satu Mare 8 1
74 Balog 8 1
75 Serban 8 1
76 Serban 8 1
77 Suceran 8 1
78 Kocai Istvan Buzica 4 1
79 Kocai Cristian Buzica 4 1
80 Horváth Ozd 4 1
81 Lazar Ozd 4 1
82 Plisco Raisa Oradea 4 1

Rezultate Ping Pong Fara Frontiere 19 10 2019 Beregszasz

Etapa a12-a s-a desfasurat in Ucraina la Beregszasz, s-au prezentat  44 de echipe din Romania, Ungaria, Slovacia si Ucraina. Rezultatele au fost:

Amatori:

Loc 1 Pacuk Sandor-Szolosenko Mihail Beregszasz 32 p
Loc 2 Popovics Janos-Foris Jozsef Beregszasz 24 p
Loc 3 Simu Marius-Varady Tibor Nagyvarad 16 p
Loc 4 Davidovics Zoltan-Nátykovszki Istvan Beregszasz 16 p
Loc 5 Urgyan Tibor Ambrus Gabor Hajdudorog 8. p
Loc 6 Gacsalyi Istvan-Tar Dorina Debrecen 8. p
Loc 7 Szemerszki Ricsard-Bece Istvan Tiszacege 8. p
Loc 8 Martin Roland-Marton Tibor Beregszasz 8. p
Loc 9 Malinak Istvan Buzita 4. p
Loc 10 Karavajszki Jevgenyij-Márienko Igor Munkacs 4. p
Loc 11 Orosz Istvan-Tovarnak Mato Buzita 4. p
Loc 12 Papp Diana-Balogh Zsigmond Hajdunanas 4. p
Loc 13 Schartner Zoltan-Simon Karoly Budapest 4. p
Loc 14 Majoros Istvan-Veres Daniel Hajdunanas 4. p
Loc 15 Hegyi Peter-Hegyi Peter Ifi Debrecen 4. p
Loc 16 Stefan Istvan-Stefan Jozsef Szepszi 4. p
Loc 17 Szenek Daniel-Filip Istvan Beregszasz 2. p
Loc 18 Repasi Istvan-Nagy Viktoria Beregszasz 2. p
Loc 19 Sztaroszta Miklos-Belovics Andrea Beregszasz 2. p
Loc 20 Pohorilak Emil-Sajtan Kiril Beregszasz 2. p
Loc 21 Bony Tamas-Becse Csaba Buzita 2. p

Clasament:

1 Pacuk Sandor Beregszasz 244 10
2 Solosenko Mihail Beregszasz 244 10
3 Varady Tibor Oradea 198 12
4 Simu Marius Oradea 186 11
5 Kiss Sandor Tiszacsege 100 7
6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 96 7
7 Ambrus Gabor Hajdunanas 74 10
8 Popovics Janos Beregszasz 68 7
9 Andrasi Zoltan Puspokladany 64 2
10 Kovacs Jozsef Puspokladany 64 2
11 Foris Jozsef Beregszasz 60 6
12 Halasz Laszlo Marghita 58 8
13 Urgyan Tibor Hajdudorog 58 9
14 Toltos Ludovic Marghita 56 7
15 Majoros Istvan Hajdunanas 52 7
16 Duca Peter Marghita 46 9
17 Tovarnak Martin Buzica 36 7
18 Veres Daniel Hajdunanas 36 6
19 Pascui Nicoleta Carei 32 2
20 Petrus Florin Zalau 32 1
21 Husa Gelu Zalau 32 1
22 Martin Roland Beregszasz 30 7
23 Acs Peter Vamospercs 24 1
24 Polyik David Vamospercs 24 1
25 Mago Zsolt Budapest 24 2
26 Molnar Peter Budapest 24 2
27 Moka Iuliu Marghita 24 4
28 Repasi Istvan Beregszasz 24 6
29 Malinak Stefan Buzica 24 4
30 Stefan Istvan Szepsi 22 4
31 Rad Ayana Carei 20 2
32 Vajda Jozsef Budapest 20 3
33 Stefan Jozsef Szepsi 20 5
34 Orosz Stefan Kosice 20 4
35 Makszem Monika Marghita 18 5
36 Moldovai Otto Marghita 18 5
37 Meszaros Peter Marghita 18 4
38 Tar Dorina Debrecen 18 3
39 Permenter Zalan Budapest 16 1
40 Costea Razvan Carei 16 2
41 Palfi Zsolt Oradea 16 1
42 Cavasdan Doru Oradea 16 1
43 Comiati Alexandra Carei 16 1
44 Moldovan Sergiu Satu Mare 16 1
45 Veres Samuel Satu Mare 16 1
46 Bata Karoly Tothfalu 16 3
47 Molnar Jozsef Tothfalu 16 3
48 Gazsi Adam Marghita 16 5
49  Davidovics Zoltan Beregszasz 16 1
50 Natykovszki Istvan Beregszasz 16 1
51 Becse Csaba Hidasnemeti 14 4
52 Hegyi Peter Debrecen 14 4
53 Mohnyanksy Jozsef Buzica 12 2
54 Pitman Gyula Marghita 12 2
55 Simon Karoly Budapest 12 4
56 Gall Imre Nadudvar 10 2
57 Boni Tamas Buzica 10 3
58 Sabadas Dinu Oradea 8 1
59 Knekht Barnabas Carei 8 2
60 Forgacs Mark Carei 8 2
61 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
62 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
63 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
64 Balint Doru Alesd 8 1
65 Nadaban Mihai Alesd 8 1
66 Tutos Csaba Oradea 8 1
67 Pop Gabi Oradea 8 1
68 Kozma Peter Ozd 8 1
69 Dobi laszlo Ozd 8 1
70 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
71 Urban Balazs Nagybarca 8 1
72 Szemko Jozsef Ozd 8 1
73 Pap Laszlo Ozd 8 1
74 Varadi Noemi Ozd 8 1
75 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
76 Tonte Ferenc Ungaria 8 1
77 Horvath Attila Ungaria 8 1
78 Petric Sorin Satu Mare 8 1
79 Zaha Vasile Satu Mare 8 1
80 Ardai Arthur Oradea 8 3
81 Padurean Stefan Marghita 8 1
82 Fritea Raul Marghita 8 1
83 Nagy Viktoria Ucraina 8 3
84 Schartner Zoltan Budapest 8 2
85 Gacsalyi Istvan Debrecen 8 1
86 Bece Istvan Buzita 8 1
87 Marton Tibor Beregszasz 8 1
88 Hegyi Andras Debrecen 6 2
89 Osaka David Satu Mare 6 2
90 Toth Botond Satu Mare 6 2
91 Szekely Barnabas Hajdunanas 6 2
92 Szabo Sandor Hajdunanas 6 2
93 Papp Diana Hajdunanas 6 2
94 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
95 Kenez Lajos Budapest 4 1
96 Lorinc Geza Buzita 4 1
97 Laszlofi Vlado Buzita 4 1
98 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
99 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
100 Barabas Kl Ozd 4 1
101 Jonas Ben Ozd 4 1
102 Szucs Peter Ungaria 4 1
103 Ujvarosi Marton Ungaria 4 1
104 Makula Laszlo Gedeon Oradea 4 1
105 Paloczi Csaba Ungaria 4 1
106 Eles Lajos Ungaria 4 1
107 Pal Albert Satu Mare 4 1
108 Tinca Marcel Satu Mare 4 1
109 Popan Gavril Satu Mare 4 1
110 Grigoriu Romeo Satu Mare 4 1
111 Gutiu Adrian Satu Mare 4 1
112 Alneut Ionut Satu Mare 4 1
113 Ladanyi Laszlo Satu Mare 4 1
114 Gyori Miklos Satu Mare 4 1
115 Szarvasi Karoly Satu Mare 4 1
116 Kiss Szabolcs Satu Mare 4 1
117 Veres Florin Satu Mare 4 1
118 Craciun Stefan Satu Mare 4 1
119 Bran Robert Satu Mare 4 1
120 Iliescu Aurelian Satu Mare 4 1
121 Brasoveanu Eugen Oradea 4 2
122 Szabo Szabolcs Marghita 4 1
123 Braun Laszlo Marghita 4 1
124 Muresan Carmen Zalau 4 1
125 Marin Blejan Zalau 4 1
126 Pop Gheorghe Marghita 4 1
127 Drimbau Calin Marghita 4 1
128 Orosz Gabor Marghita 4 1
129 Ajben Arnold Marghita 4 1
130 Stana Mircea Marghita 4 1
131 Erdei Romeo Tasnad 4 1
132 Acu Nicolae Tasnad 4 1
133  Karavajszki Jevgenyij Munkacs 4 1
134 Marienko Igor Munkacs 4 1
135 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
136 Hegyi Peter Ifi Debrecen 4 1
137 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
138 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
139 Adam Zsolt Bodolo 2 1
140 Adam Laszlo Bodolo 2 1
141 Marculescu Ioan Marghita 2 1
142 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
143 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
144 Levai Attila Miskolc 2 1
145 Marton Evelin Debrecen 2 1
146 Halasz Matyi Marghita 2 1
147 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
148 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
149 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
150 Andrasi Attila Ungaria 2 1
151 Varga Tamas Ungaria 2 1
152 Tonte Andras Ungaria 2 1
153 Szabo Laszlo Ungaria 2 1
154 Kiss Attila Ungaria 2 1
155 Pergene Nagy Szilvia Ungaria 2 1
156 Gall Tamas Nadudvar 2 1
157 Varadi Zsolt Ungaria 2 1
158 Ocskai Attila Satu Mare 2 1
159 Veres Lukacs Satu Mare 2 1
160 Fastus Stefan Satu Mare 2 1
161 Nagy Geza Satu Mare 2 1
162 Kereji Florin Satu Mare 2 1
163 Ripan Cristian Satu Mare 2 1
164 Szemaak Miklos Satu Mare 2 1
165 Toth Zoltan Satu Mare 2 1
166 Szebeni Cristian Satu Mare 2 1
167 Csirak Peter Satu Mare 2 1
168 Alfoldy Laszlo Hajdunanas 2 1
169 Paloczi Levente Hajdunanas 2 1
170 Zaha Mark Satu Mare 2 1
171 Hamza Catalin Satu Mare 2 1
172 Farkas Vasile Oradea 2 1
173 Gherman Radu Oradea 2 1
174 Crisan Sandu Oradea 2 1
175 Barak Viktor Ozd 2 1
176 Szenek Daniel Beregszasz 2 1
177 Filip Istvan Beregszasz 2 1
178 Sztaroszta Miklos Beregszasz 2 1
179 Belovics Andrea Beregszasz 2 1
180 Pohorilak Emil Beregszasz 2 1
181 Sajtan Kiril Beregszasz 2 1

Gyerekek/Copii 8-10 ani

Loc 1 Enszky Szajmond-Ivannyicov Kiril Munkacs 32 p
Loc 2 Kristof Daniel-Varady Wilhelm Nagyvarad 24 p
Loc 3 Davianovics Zoltan-Turanyika Vagyok Munkacs 16 p
Loc 4 Repasi Anna -Szabo Zsofia Beregszasz 16 p

Gyerekek/Copii 11-15 ani

Loc 1 Zaha Mark-Hamza Catalin Satu Mare 32 p
Loc 2 Enszki Szajmond-Ivanyikv Kiril Munkacs 24 p
Loc 3 Filip Stefan-Benciac Ivan Tecso 16 p
Loc 4 Paloczi Levente Alfoldi Laszlo Hajdunanas 16 p
Loc 5 Onutan Dania-Matei Cosmin Satu Mare 8. p
Loc 6 Dolhai Bence-Rat Edgar Satu Mare 8.p
Loc 7 Toth  Bothond-Bogdan Mark Satu Mare 8.p
Loc 8 Hegedus Nicolas-Rogojan Cristian Satu Mare 8.p
Loc 9 Matioc Darius-Galis Teofan Satu Mare 4.p

Clasament:

1 Varady Wilhelm Oradea 168 10
2 Kristof Daniel Oradea 156 9
3 Hamza Catalin Satu Mare 120 5
4 Zaha Mark Satu Mare 104 4
5 Toth Bothond Satu Mare 96 4
6 Alföldi Laszlo Hajdunanas 96 5
7 Paloczi Levente Hajdunanas 96 5
8 Ostatea David Satu Mare 88 3
9 Kovacs Stefan Marghita 80 3
10 Hegedus-Nikolasz Satu Mare 80 5
11 Dragos Denis Marghita 64 2
12 Rogojan Cristian Satu Mare 64 4
13 Ensky Szajmond Munkacs 64 2
14 Aciu Krisztian Marghita 56 3
15 Bistran Alex Marghita 56 3
16 Dolhai Bencse Satu Mare 56 4
17 Halasz Matyas Marghita 48 4
18 Buse Mihai Marghita 48 3
19 Onutan Dorina Satu Mare 48 4
20 Matioc Darius Satu Mare 44 5
21 Racz Edgar Satu Mare 44 4
22 Silaghi Karina Marghita 40 3
23 Filip Dragos Marghita 40 3
24 Bogdan Mark Satu Mare 40 4
25 Ardelean Titus Alesd 36 3
26 Boros Kevin Ozd 32 1
27 Zombori Norbert Ozd 32 1
28 Talabishaka Aleksander 32 1
29 Chisalita Diana Marghita 32 3
30 Bencsak Ivan Técsö 32 2
31 Fillip Stepan Técsö 32 2
32 Szabo Zsofia Beregszasz 32 4
33 Davdovics Zoltan Munkacs 32 2
34 Turanyika Vagyok Vadim Munkacs 32 2
35 Ivannyicov Kirill Munkacs 32 1
36 Sajtan Kiril Técsö 24 1
37 Pogorilak Emil Técsö 24 1
38 Zaha David Oradea 24 2
39 Lit George Marghita 24 2
40 Hajnal Patrik Marghita 24 2
41 Repasi Anna Beregszasz 24 3
42 Ardelean Gino Alesd 20 2
43 Budea Andrea Marghita 20 3
44 Erdei Andrea 20 3
45 Galis Teodor Satu Mare 20 3
46 Sandor Anna Budapest 16 1
47 Sandor Adam Budapest 16 1
48 Orgovan Kristof Marghita 16 1
49 Vekony Gergo Marghita 16 1
50 Dajka Botond Marghita 16 1
51 Musteata Oana Oradea 12 1
52 Plisco Alexis Oradea 12 2
53 Cosma Stefana Oradea 8 1
54 Pal David Oradea 8 1
55 Farkas Mark Oradea 8 1
56 Prodan Janos Beregszasz 8 1
57 Gano Marenak Buzica 8 1
58 Gano Samuel Buzica 8 1
59 Hettiger Panni Budapest 8 1
60 Vegh Nora Budapest 8 1
61 Balog Zs Ozd 8 1
62 Berki L Ozd 8 1
63 Szenék D Técsö 8 1
64 Kristaly Zs Ozd 8 1
65 Rostas Ferenc 8 1
66 Palacsi 8 1
67 Rat 8 1
68 Feres 8 1
69 Coroian 8 1
70 Ciocan Satu Mare 8 1
71 Lengyel 8 1
72 Suceveanu 8 1
73 Matei Cosmin Satu Mare 8 1
74 Kocai Istvan Buzica 4 1
75 Kocai Cristian Buzica 4 1
76 Horváth Ozd 4 1
77 Lazar Ozd 4 1
78 Plisco Raisa Oradea 4 1
79 Pop Raul Oradea 4 1

Rezultate Ping Pong Fara Frontiere 28 09 2019 Marghita

Etapa a 11-as-a desfasurat la Marghita si s-au prezentat 33 de echipe din Romania, Ungaria, Slovacia, Ucraina. Rezultatele  au fost :

Amatori:

Loc 1 Andrasi Zoltan-Kovacs Jozsef Puspokladany 32 p
Loc 2 Pacuk Sandor-Szolosenko Mihaly Beregszasz 24 p
Loc 3 Szemerszki Richard-Kiss Sandor Tiszacege 16 p
Loc 4 Simu Marius-Varady Tibor Oradea 16 p
Loc 5 Ambrus Gabor-Urgyan Tibor Hajdunanas 8. p
Loc 6 Padurean Stefan-Fritea Raul Marghita 8. p
Loc 7 Meszaros Peter-Pitmann Gyula Marghita 8. p
Loc 8 Totos Ludovic-Halasz Laszlo Marghita 8. p
Loc 9 Szabo Szabolcs-Braun Laszlo Marghita 4. p
Loc 10 Muersan Carmen-Marin Blejan Zalau 4. p
Loc 11 Duca Peter-Moca Juliu Marghita 4. p
Loc 12 Pop Gheorghe-Drimbau Calin Marghita 4. p
Loc 13 Orosz Gabor-Ajben Arnold Marghita 4. p
Loc 14 Moldovai Otto-Stana Mircea Marghita 4. p
Loc 15 Majoros Istvan-Veres Daniel Hajdunanas 4. p
Loc 16 Erdei Romeo-Acu Nicolae Tasnad 4. p

Clasament:

Loc 1 Pacuk Sandor Beregszasz 212 9
Loc 2 Solosenko Mihail Beregszasz 212 9
Loc 3 Varady Tibor Oradea 182 11
Loc 4 Simu Marius Oradea 170 10
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 100 7
Loc 6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 88 6
Loc 7 Ambrus Gabor Hajdunanas 66 9
Loc 8 Andrasi Zoltan Puspokladany 64 2
Loc 9 Kovacs Jozsef Puspokladany 64 2
Loc 10 Halasz Laszlo Marghita 58 8
Loc 11 Toltos Ludovic Marghita 56 7
Loc 12 Urgyan Tibor Hajdudorog 50 8
Loc 13 Majoros Istvan Hajdunanas 48 6
Loc 14 Duca Peter Marghita 46 9
Loc 15 Popovics Janos Beregszasz 44 6
Loc 16 Foris Jozsef Beregszasz 36 5
Loc 17 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 18 Petrus Florin Zalau 32 1
Loc 19 Husa Gelu Zalau 32 1
Loc 20 Tovarnak Martin Buzica 32 6
Loc 21 Veres Daniel Hajdunanas 32 5
Loc 22 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 23 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 24 Mago Zsolt Budapest 24 2
Loc 25 Molnar Peter Budapest 24 2
Loc 26 Moka Iuliu Marghita 24 4
Loc 27 Martin Roland Beregszasz 22 6
Loc 28 Repasi Istvan Beregszasz 22 5
Loc 29 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 30 Vajda Jozsef Budapest 20 3
Loc 31 Malinak Stefan Buzica 20 3
Loc 32 Stefan Istvan Szepsi 18 3
Loc 33 Makszem Monika Marghita 18 5
Loc 34 Moldovai Otto Marghita 18 5
Loc 35 Meszaros Peter Marghita 18 4
Loc 36 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 37 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 38 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 39 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 40 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 41 Stefan Jozsef Szepsi 16 4
Loc 42 Moldovan Sergiu Satu Mare 16 1
Loc 43 Veres Samuel Satu Mare 16 1
Loc 44 Orosz Stefan Kosice 16 3
Loc 45 Bata Karoly Tothfalu 16 3
Loc 46 Molnar Jozsef Tothfalu 16 3
Loc 47 Gazsi Adam Marghita 16 5
Loc 48 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 49 Mohnyanksy Jozsef Buzica 12 2
Loc 50 Pitman Gyula Marghita 12 2
Loc 51 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 52 Gall Imre Nadudvar 10 2
Loc 53 Hegyi Peter Debrecen 10 3
Loc 54 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 55 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 56 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 57 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 58 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 59 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 60 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 61 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 62 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 63 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 64 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 65 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 66 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 67 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 68 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 69 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 70 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 71 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 72 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
Loc 73 Tonte Ferenc Ungaria 8 1
Loc 74 Horvath Attila Ungaria 8 1
Loc 75 Petric Sorin Satu Mare 8 1
Loc 76 Zaha Vasile Satu Mare 8 1
Loc 77 Ardai Arthur Oradea 8 3
Loc 78 Simon Karoly Budapest 8 3
Loc 79 Padurean Stefan Marghita 8 1
Loc 80 Fritea Raul Marghita 8 1
Loc 81 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 82 Hegyi Andras Debrecen 6 2
Loc 83 Osaka David Satu Mare 6 2
Loc 84 Toth Botond Satu Mare 6 2
Loc 85 Szekely Barnabas Hajdunanas 6 2
Loc 86 Szabo Sandor Hajdunanas 6 2
Loc 87 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 88 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 89 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 90 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 91 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 92 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 93 Barabas Kl Ozd 4 1
Loc 94 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 95 Szucs Peter Ungaria 4 1
Loc 96 Ujvarosi Marton Ungaria 4 1
Loc 97 Makula Laszlo Gedeon Oradea 4 1
Loc 98 Paloczi Csaba Ungaria 4 1
Loc 99 Eles Lajos Ungaria 4 1
Loc 100 Pal Albert Satu Mare 4 1
Loc 101 Tinca Marcel Satu Mare 4 1
Loc 102 Popan Gavril Satu Mare 4 1
Loc 103 Grigoriu Romeo Satu Mare 4 1
Loc 104 Gutiu Adrian Satu Mare 4 1
Loc 105 Alneut Ionut Satu Mare 4 1
Loc 106 Ladanyi Laszlo Satu Mare 4 1
Loc 107 Gyori Miklos Satu Mare 4 1
Loc 108 Szarvasi Karoly Satu Mare 4 1
Loc 109 Kiss Szabolcs Satu Mare 4 1
Loc 110 Veres Florin Satu Mare 4 1
Loc 111 Craciun Stefan Satu Mare 4 1
Loc 112 Bran Robert Satu Mare 4 1
Loc 113 Iliescu Aurelian Satu Mare 4 1
Loc 114 Brasoveanu Eugen Oradea 4 2
Loc 115 Schartner Budapest 4 1
Loc 116 Szabo Szabolcs Marghita 4 1
Loc 117 Braun Laszlo Marghita 4 1
Loc 118 Muresan Carmen Zalau 4 1
Loc 119 Marin Blejan Zalau 4 1
Loc 120 Pop Gheorghe Marghita 4 1
Loc 121 Drimbau Calin Marghita 4 1
Loc 122 Orosz Gabor Marghita 4 1
Loc 123 Ajben Arnold Marghita 4 1
Loc 124 Stana Mircea Marghita 4 1
Loc 125 Erdei Romeo Tasnad 4 1
Loc 126 Acu Nicolae Tasnad 4 1
Loc 127 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 128 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 129 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 130 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 131 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 132 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 133 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 134 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 135 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 136 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 137 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 138 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 139 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
Loc 140 Andrasi Attila Ungaria 2 1
Loc 141 Varga Tamas Ungaria 2 1
Loc 142 Tonte Andras Ungaria 2 1
Loc 143 Szabo Laszlo Ungaria 2 1
Loc 144 Kiss Attila Ungaria 2 1
Loc 145 Pergene Nagy Szilvia Ungaria 2 1
Loc 146 Gall Tamas Nadudvar 2 1
Loc 147 Papp Diana Ungaria 2 1
Loc 148 Varadi Zsolt Ungaria 2 1
Loc 149 Ocskai Attila Satu Mare 2 1
Loc 150 Veres Lukacs Satu Mare 2 1
Loc 151 Fastus Stefan Satu Mare 2 1
Loc 152 Nagy Geza Satu Mare 2 1
Loc 153 Kereji Florin Satu Mare 2 1
Loc 154 Ripan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 155 Szemaak Miklos Satu Mare 2 1
Loc 156 Toth Zoltan Satu Mare 2 1
Loc 157 Szebeni Cristian Satu Mare 2 1
Loc 158 Csirak Peter Satu Mare 2 1
Loc 159 Alfoldy Laszlo Hajdunanas 2 1
Loc 160 Paloczi Levente Hajdunanas 2 1
Loc 161 Zaha Mark Satu Mare 2 1
Loc 162 Hamza Catalin Satu Mare 2 1
Loc 163 Farkas Vasile Oradea 2 1
Loc 164 Gherman Radu Oradea 2 1
Loc 165 Crisan Sandu Oradea 2 1
Loc 166 Barak Viktor Ozd 2 1

Legitimati:

Loc 1 Husa Gelu-Florin Petrus Zalau 32 p
Loc 2 Keresztesi Janos-Petric Sorin Satu Mare 24 p
Loc 3 Jurje Alex-Sarca Ovidiu Marghita 16 p

Clasament:

Loc 1 Bacso Julius Slovacia 80 3
Loc 2 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 3 Toth Laszlo Ozd 64 3
Loc 4 Tic Ioan Oradea 56 4
Loc 5 Szalay Liviu Oradea 56 4
Loc 6 Andrassy Attila Eger 48 2
Loc 7 Clingely Tibor Kosice 48 2
Loc 8 Keresztesi Janos Satu Mare 48 2
Loc 9 Petric Sorin Satu Mare 48 2
Loc 10 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 11 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 12 Barak Viktor Ozd 40 3
Loc 13 Andrasi Zoltan Puspokladany 36 2
Loc 14 Molnar Elek Ungaria 36 2
Loc 15 Sztoj Mihaly Beregszasz 32 1
Loc 16 Pacuk Peter Beregszasz 32 1
Loc 17 Husa Gelu Zalau 32 1
Loc 18 Petrus Florin Zalau 32 1
Loc 19 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 20 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 21 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 22 Olah Krisztian Ozd 24 1
Loc 23 Danczinger Milan Ozd 24 2
Loc 24 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 25 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 26 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 27 Gabor Emanuel Budapest 16 1
Loc 28 Deak Milan Budapest 16 1
Loc 29 Fükö Zoltán Ozd 16 1
Loc 30 Kovacs Attila Ozd 16 1
Loc 31 Cserep Tibor Hajdunanas 16 1
Loc 32 Balogh Zsigmond Hajdunanas 16 1
Loc 33 Jurje Alex Marghita 16 1
Loc 34 Sarca Ovidiu Marghita 16 1
Loc 35 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
Loc 36 Brazai Balasz Budapest 12 1
Loc 37 Mago Zsolt Budapest 12 2
Loc 38 Molnar Peter Budapest 12 2
Loc 39 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 40 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 41 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 42 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 43 Simon Karoly Budapest 8 1
Loc 44 Vegh Arpad Budapest 8 1
Loc 45 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
Loc 46 Permenter Zalan Budapest 8 1
Loc 47 Vajda Jozsef Budapest 8 1

Gyerekek/Copii 13-15 evesek/ani

Loc 1 Hamza Catalin-Zaha Mark Satu Mare 32 p
Loc 2 Alfoldi Levente-Paloczi Laszlo Hajdunanas 24 p
Loc 3 Halasz Matyas-Filip Dragos Marghita 16 p
Loc 4 Aciu Kristian-Bistran Alex Marghita 16 p

Gyerekek/Copii 9-10 evesek/ani

Loc 1 Kovacs Stefan-Dragos Denis Marghita 32 p
Loc 2 Varady Wilhelm- Kristof Daniel Oradea 24 p
Loc 3 Silaghi Karina-Buse Mihai Marghita 16 p
Loc 4 Chisalita Diana-Lit George Marghita 16 p
Loc 5 Matioc Darius-Ciocan Satu Mare 8. p

Gyerekek/Copii 11-12 evesek/ani

Loc 1 Rogojan Cristian-Hegedus Nicolas Satu Mare 32 p
Loc 2 Racz Edgar-Dolhai Bencse Satu Mare 24 p
Loc 3 Orgovan Kristof-Hajnal Patrik Marghita 16 p
Loc 4 Vekony Gergo-Dajka Botond Marghita 16 p
Loc 5 Lengyel-Suceveanu Romania 8. p

Clasment:

Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 144 9
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 132 8
Loc 3 Toth Bothond Satu Mare 88 3
Loc 4 Ostatea David Satu Mare 88 3
Loc 5 Hamza Catalin Satu Mare 88 4
Loc 6 Alföldi Laszlo Hajdunanas 80 4
Loc 7 Paloczi Levente Hajdunanas 80 4
Loc 8 Kovacs Stefan Marghita 80 3
Loc 9 Zaha Mark Satu Mare 72 3
Loc 10 Hegedus-Nikolasz Satu Mare 72 4
Loc 11 Dragos Denis Marghita 64 2
Loc 12 Aciu Krisztian Marghita 56 3
Loc 13 Bistran Alex Marghita 56 3
Loc 14 Rogojan Cristian Satu Mare 56 3
Loc 15 Halasz Matyas Marghita 48 4
Loc 16 Buse Mihai Marghita 48 3
Loc 17 Dolhai Bencse Satu Mare 48 3
Loc 18 Onutan Dorina Satu Mare 40 3
Loc 19 Matioc Darius Satu Mare 40 4
Loc 20 Silaghi Karina Marghita 40 3
Loc 21 Filip Dragos Marghita 40 3
Loc 22 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 23 Racz Edgar Satu Mare 36 3
Loc 24 Boros Kevin Ozd 32 1
Loc 25 Zombori Norbert Ozd 32 1
Loc 26 Talabishaka Aleksander 32 1
Loc 27 Ensky Simon 32 1
Loc 28 Bogdan Mark Satu Mare 32 3
Loc 29 Chisalita Diana Marghita 32 3
Loc 30 Sajtan Kiril Técsö 24 1
Loc 31 Pogorilak Emil Técsö 24 1
Loc 32 Zaha David Oradea 24 2
Loc 33 Lit George Marghita 24 2
Loc 34 Hajnal Patrik Marghita 24 2
Loc 35 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 36 Budea Andrea Marghita 20 3
Loc 37 Erdei Andrea 20 3
Loc 38 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 39 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 40 Bencsak Ivan Técsö 16 1
Loc 41 Fillip Stepan Técsö 16 1
Loc 42 Szabo Zsofia Beregszasz 16 3
Loc 43 Davdovics Zoltan 16 1
Loc 44 Galis Teodor Satu Mare 16 2
Loc 45 Turanica Vadim 16 1
Loc 46 Orgovan Kristof Marghita 16 1
Loc 47 Vekony Gergo Marghita 16 1
Loc 48 Dajka Botond Marghita 16 1
Loc 49 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 50 Plisco Alexis Oradea 12 2
Loc 51 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 52 Pal David Oradea 8 1
Loc 53 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 54 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 55 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 56 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 57 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 58 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 59 Balog Zs Ozd 8 1
Loc 60 Berki L Ozd 8 1
Loc 61 Szenék D Técsö 8 1
Loc 62 Kristaly Zs Ozd 8 1
Loc 63 Repasi Anna Beregszasz 8 2
Loc 64 Rostas Ferenc 8 1
Loc 65 Palacsi 8 1
Loc 66 Rat 8 1
Loc 67 Feres 8 1
Loc 68 Coroian 8 1
Loc 69 Ciocan Satu Mare 8 1
Loc 70 Lengyel 8 1
Loc 71 Suceveanu 8 1
Loc 72 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 73 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 74 Horváth Ozd 4 1
Loc 75 Lazar Ozd 4 1
Loc 76 Plisco Raisa Oradea 4 1
Loc 77 Pop Raul Oradea 4 1

Rezultate Tenis De Masa Fara Frontiere 8 09 2109 Oradea
Etapa a 10-a s-a desfasurat la Oradea si s-au prezentat 38 de echipe din Romania, Ungaria ,Slovacia , Ucraina si Serbia. Au fost 19 echipe la amatori, 14 echipe la copii si 5 la legitimat. Rezultatele sunt:

Legitimati:

Loc 1 Bacso Iulius- Cingely Tibor Buzita 32 p
Loc 2 Keresztesi Janos-Petric Sorin Satu Mare 24 p
Loc 3 Danczinger Milan-Toth Laszlo Ozd 16 p
Loc 4 Tic Ioan-Szalay Liviu Oradea 16 p
Loc 5 Permenter Zalan-Vajda Jozsef Budapest 8, p

Clasament:

Loc 1 Bacso Julius Slovacia 80 3
Loc 2 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 3 Toth Laszlo Ozd 64 3
Loc 4 Tic Ioan Oradea 56 4
Loc 5 Szalay Liviu Oradea 56 4
Loc 6 Andrassy Attila Eger 48 2
Loc 7 Clingely Tibor Kosice 48 2
Loc 8 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 9 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 10 Barak Viktor Ozd 40 3
Loc 11 Andrasi Zoltan Puspokladany 36 2
Loc 12 Molnar Elek Ungaria 36 2
Loc 13 Sztoj Mihaly Beregszasz 32 1
Loc 14 Pacuk Peter Beregszasz 32 1
Loc 15 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 16 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 17 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 18 Olah Krisztian Ozd 24 1
Loc 19 Danczinger Milan Ozd 24 2
Loc 20 Keresztesi Janos Satu Mare 24 1
Loc 21 Petric Sorin Satu Mare 24 1
Loc 22 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 23 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 24 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 25 Gabor Emanuel Budapest 16 1
Loc 26 Deak Milan Budapest 16 1
Loc 27 Fükö Zoltán Ozd 16 1
Loc 28 Kovacs Attila Ozd 16 1
Loc 29 Cserep Tibor Hajdunanas 16 1
Loc 30 Balogh Zsigmond Hajdunanas 16 1
Loc 31 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
Loc 32 Brazai Balasz Budapest 12 1
Loc 33 Mago Zsolt Budapest 12 2
Loc 34 Molnar Peter Budapest 12 2
Loc 35 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 36 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 37 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 38 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 39 Simon Karoly Budapest 8 1
Loc 40 Vegh Arpad Budapest 8 1
Loc 41 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
Loc 42 Permenter Zalan Budapest 8 1
Loc 43 Vajda Jozsef Budapest 8 1

Amatori:

Loc 1 Andrasi Zoltan-Kovacs Jozsef Puspokladany 32 p
Loc 2 Pacuk Sandor-Szolosenko Mihail Beregszasz 24 p
Loc 3 Simu Marius-Varady Tibor Oradea 16 p
Loc 4 Mago Zsolt-Molnar Peter Budapest 16 p
Loc 5 Szemerszki Richard-Kiss Sandor Tiszacege 8. p
Loc 6 Malinak Istvan-Mohnyansky Jozsef Buzita 8. p
Loc 7 Ambrus Gabor-Urgyan Tibor Hajdunanas 8. p
Loc 8 Halasz Laszlo-Toltos Ludovic Marghita 8. p
Loc 9 Bata Karoly-Molnar Jozsef Tothfalu 4. p
Loc 10 Szekely Barnabas-Szabo Sandor Hajdunanas 4. p
Loc 11 Simon Karoly-Schartner Budapest 4. p
Loc 12 Majoros Istvan-Veres Daniel Hajdunanas 4. p
Loc 13 Tovarnak Mato-Orosz Istvan Buzita 4. p
Loc 14 Repasi Istvan-Martin Roland Beregszasz 4. p
Loc 15 Makszem Monika-Gazsi Adam Marghita 4. p
Loc 16 Duca Peter-Moldovai Otto Marghita 4. p
Loc 17 Farkas Vasile-Gherman Radu Oradea 2. p
Loc 18 Barak Viktor-Crisan Sandu Ozd-Oradea 2. p
Loc 19 Brasoveanu Eugen-Ardai Artur Oradea 2. p

Clasament:

Loc 1 Pacuk Sandor Beregszasz 188 8
Loc 2 Solosenko Mihail Beregszasz 188 8
Loc 3 Varady Tibor Oradea 166 10
Loc 4 Simu Marius Oradea 154 9
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 84 6
Loc 6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 72 5
Loc 7 Ambrus Gabor Hajdunanas 58 8
Loc 8 Halasz Laszlo Marghita 50 7
Loc 9 Toltos Ludovic Marghita 48 6
Loc 10 Popovics Janos Beregszasz 44 6
Loc 11 Majoros Istvan Hajdunanas 44 5
Loc 12 Duca Peter Marghita 42 8
Loc 13 Urgyan Tibor Hajdudorog 42 7
Loc 14 Foris Jozsef Beregszasz 36 5
Loc 15 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 16 Petrus Florin Zalau 32 1
Loc 17 Husa Gelu Zalau 32 1
Loc 18 Tovarnak Martin Buzica 32 6
Loc 19 Andrasi Zoltan Puspokladany 32 1
Loc 20 Kovacs Jozsef Puspokladany 32 1
Loc 21 Veres Daniel Hajdunanas 28 4
Loc 22 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 23 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 24 Mago Zsolt Budapest 24 2
Loc 25 Molnar Peter Budapest 24 2
Loc 26 Martin Roland Beregszasz 22 6
Loc 27 Repasi Istvan Beregszasz 22 5
Loc 28 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 29 Vajda Jozsef Budapest 20 3
Loc 30 Moka Iuliu Marghita 20 3
Loc 31 Malinak Stefan Buzica 20 3
Loc 32 Stefan Istvan Szepsi 18 3
Loc 33 Makszem Monika Marghita 18 5
Loc 34 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 35 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 36 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 37 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 38 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 39 Stefan Jozsef Szepsi 16 4
Loc 40 Moldovan Sergiu Satu Mare 16 1
Loc 41 Veres Samuel Satu Mare 16 1
Loc 42 Orosz Stefan Kosice 16 3
Loc 43 Bata Karoly Tothfalu 16 3
Loc 44 Molnar Jozsef Tothfalu 16 3
Loc 45 Gazsi Adam Marghita 16 5
Loc 46 Moldovai Otto Marghita 14 4
Loc 47 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 48 Mohnyanksy Jozsef Buzica 12 2
Loc 49 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 50 Meszaros Peter Marghita 10 3
Loc 51 Gall Imre Nadudvar 10 2
Loc 52 Hegyi Peter Debrecen 10 3
Loc 53 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 54 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 55 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 56 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 57 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 58 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 59 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 60 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 61 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 62 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 63 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 64 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 65 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 66 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 67 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 68 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 69 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 70 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 71 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
Loc 72 Tonte Ferenc Ungaria 8 1
Loc 73 Horvath Attila Ungaria 8 1
Loc 74 Petric Sorin Satu Mare 8 1
Loc 75 Zaha Vasile Satu Mare 8 1
Loc 76 Ardai Arthur Oradea 8 3
Loc 77 Simon Karoly Budapest 8 3
Loc 78 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 79 Hegyi Andras Debrecen 6 2
Loc 80 Osaka David Satu Mare 6 2
Loc 81 Toth Botond Satu Mare 6 2
Loc 82 Szekely Barnabas Hajdunanas 6 2
Loc 83 Szabo Sandor Hajdunanas 6 2
Loc 84 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 85 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 86 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 87 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 88 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 89 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 90 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 91 Barabas Kl Ozd 4 1
Loc 92 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 93 Szucs Peter Ungaria 4 1
Loc 94 Ujvarosi Marton Ungaria 4 1
Loc 95 Makula Laszlo Gedeon Oradea 4 1
Loc 96 Paloczi Csaba Ungaria 4 1
Loc 97 Eles Lajos Ungaria 4 1
Loc 98 Pal Albert Satu Mare 4 1
Loc 99 Tinca Marcel Satu Mare 4 1
Loc 100 Popan Gavril Satu Mare 4 1
Loc 101 Grigoriu Romeo Satu Mare 4 1
Loc 102 Gutiu Adrian Satu Mare 4 1
Loc 103 Alneut Ionut Satu Mare 4 1
Loc 104 Ladanyi Laszlo Satu Mare 4 1
Loc 105 Gyori Miklos Satu Mare 4 1
Loc 106 Szarvasi Karoly Satu Mare 4 1
Loc 107 Kiss Szabolcs Satu Mare 4 1
Loc 108 Veres Florin Satu Mare 4 1
Loc 109 Craciun Stefan Satu Mare 4 1
Loc 110 Bran Robert Satu Mare 4 1
Loc 111 Iliescu Aurelian Satu Mare 4 1
Loc 112 Brasoveanu Eugen Oradea 4 2
Loc 113 Schartner Budapest 4 1
Loc 114 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 115 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 116 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 117 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 118 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 119 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 120 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 121 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 122 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 123 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 124 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 125 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 126 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
Loc 127 Andrasi Attila Ungaria 2 1
Loc 128 Varga Tamas Ungaria 2 1
Loc 129 Tonte Andras Ungaria 2 1
Loc 130 Szabo Laszlo Ungaria 2 1
Loc 131 Kiss Attila Ungaria 2 1
Loc 132 Pergene Nagy Szilvia Ungaria 2 1
Loc 133 Gall Tamas Nadudvar 2 1
Loc 134 Papp Diana Ungaria 2 1
Loc 135 Varadi Zsolt Ungaria 2 1
Loc 136 Ocskai Attila Satu Mare 2 1
Loc 137 Veres Lukacs Satu Mare 2 1
Loc 138 Fastus Stefan Satu Mare 2 1
Loc 139 Nagy Geza Satu Mare 2 1
Loc 140 Kereji Florin Satu Mare 2 1
Loc 141 Ripan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 142 Szemaak Miklos Satu Mare 2 1
Loc 143 Toth Zoltan Satu Mare 2 1
Loc 144 Szebeni Cristian Satu Mare 2 1
Loc 145 Csirak Peter Satu Mare 2 1
Loc 146 Alfoldy Laszlo Satu Mare 2 1
Loc 147 Paloczi Levente Satu Mare 2 1
Loc 148 Zaha Mark Satu Mare 2 1
Loc 149 Hamza Catalin Satu Mare 2 1
Loc 150 Farkas Vasile Oradea 2 1
Loc 151 Gherman Radu Oradea 2 1
Loc 152 Crisan Sandu Oradea 2 1
Loc 153 Barak Viktor Ozd 2 1

Gyerekek 8-10evesek/ani

Loc 1 Dragos Kovacs 32 p
Loc 2 Varady Wlihelm-Kristof Daniel Oradea 24 p
Loc 3 Heghedus-Rogojan 16 p
Loc 4 Silaghi-Buse 16 p
Loc 5 Lit-Chisalita 8. p
Loc 6 Matioc-Budea 8. p
Loc 7 Erdei -Galis 8. p

Gyerekek 11-15evesek/ani

Loc 1 Ostatea David- Toth Bothond 32 p
Loc 2 Hamza Catalin-Zaha Mark 24 p
Loc 3 Alfoldi Laszlo-Paloczi Levente Hajdunanas 16 p
Loc 4 Onutan Dorina-Bogdan 16 p
Loc 5 Halasz- Filip 8. p
Loc 6 Aciu-Bistran 8. p
Loc 7 Hajnal-Coroian 8. p

Clasament:

Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 120 8
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 108 7
Loc 3 Toth Bothond Satu Mare 88 3
Loc 4 Ostatea David Satu Mare 88 3
Loc 5 Hamza Catalin Satu Mare 56 3
Loc 6 Alföldi Laszlo Hajdunanas 56 3
Loc 7 Paloczi Levente Hajdunanas 56 3
Loc 8 Kovacs 48 2
Loc 9 Zaha Mark Satu Mare 40 2
Loc 10 Onutan Dorina Satu Mare 40 3
Loc 11 Hegedus-Nikolasz 40 3
Loc 12 Aciu 40 2
Loc 13 Bistran 40 2
Loc 14 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 15 Boros Kevin Ozd 32 1
Loc 16 Zombori Norbert Ozd 32 1
Loc 17 Talabishaka Aleksander 32 1
Loc 18 Ensky Simon 32 1
Loc 19 Bogdan Mark Satu Mare 32 3
Loc 20 Matioc Darius Satu Mare 32 3
Loc 21 Halasz 32 3
Loc 22 Buse 32 2
Loc 23 Dragos 32 1
Loc 24 Sajtan Kiril Técsö 24 1
Loc 25 Pogorilak Emil Técsö 24 1
Loc 26 Zaha David Oradea 24 2
Loc 27 Dolhai Bencse Satu Mare 24 2
Loc 28 Rogojan Cirtan 24 2
Loc 29 Silaghi 24 2
Loc 30 Filip D 24 2
Loc 31 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 32 Budea Andrea Oradea 20 3
Loc 33 Erdei Andrea 20 3
Loc 34 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 35 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 36 Bencsak Ivan Técsö 16 1
Loc 37 Fillip Stepan Técsö 16 1
Loc 38 Szabo Zsofia Beregszasz 16 3
Loc 39 Davdovics Zoltan-Turanica Vadim 16 1
Loc 40 Chisalita 16 2
Loc 41 Galis 16 2
Loc 42 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 43 Plisco Alexis Oradea 12 2
Loc 44 Racz Edgar Satu Mare 12 2
Loc 45 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 46 Pal David Oradea 8 1
Loc 47 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 48 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 49 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 50 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 51 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 52 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 53 Balog Zs Ozd 8 1
Loc 54 Berki L Ozd 8 1
Loc 55 Szenék D Técsö 8 1
Loc 56 Kristaly Zs Ozd 8 1
Loc 57 Repasi Anna Beregszasz 8 2
Loc 58 Rostas Ferenc 8 1
Loc 59 Palacsi 8 1
Loc 60 Rat 8 1
Loc 61 Feres 8 1
Loc 62 Lit 8 1
Loc 63 Hajnal 8 1
Loc 64 Coroian 8 1
Loc 65 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 66 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 67 Horváth Ozd 4 1
Loc 68 Lazar Ozd 4 1
Loc 69 Plisco Raisa Oradea 4 1
Loc 70 Pop Raul Oradea 4 1

Etapa a 9-a s-a desfasurat la Satu Mare si s-au prezentat 24 de echipe la amatori din Ungaria. Romania si Ucraina. Rezultatele au fost:Rezultate tenis de masa fara frontiere 24 08 2019 Satu Mare

Amatori

Loc 1 Petrus Florin-Husa Gelu Zalau 32 p
Loc 2 Pacuk Sandor-Solosenko Mihaj Beregszasz 24 p
Loc 3 Moldovan Sergiu- Veres Samuel Satu Mare 16 p
Loc 4 Simu Marius-Varady Tibor Oradea 16 p
Loc 5 Petric Sorin-Zaha Vasile Satu Mare 8 . P
Loc 6 Majoros Istvan-Veres Daniel Hajdunanas 8. p
Loc 7 Popovics Janos-Foris Jozsef Beregszasz 8. p
Loc 8 Szemerszki Richard-Kiss Sandor Tiszacege 8. p
Loc 9 Halasz Laszlo-Toltos Ludovic Marghita 4. p
Loc 10 Pal Albert-Tinca Marcel Satu Mare 4. p
Loc 11 Popan Gavril-Grigoriu Romeo Satu Mare 4. p
Loc 12 Gutiu Adrian-Alneut Ionut Satu Mare 4. p
Loc 13 Ladanyi Laszlo-Gyori Miklos Satu Mare 4.p
Loc 14 Szarvasi Karoly-Kiss Szabolcs Satu Mare 4. p
Loc 15 Veres Florin-Craciun Stefan Satu Mare 4.p
Loc 16 Bran Robert-Iliescu Aurelian Satu Mare 4. p
Loc 17 Duca Peter-Moldovai Otto Marghita 2. p
Loc 18 Ocskai Attila-Veres Lukacs Satu Mare 2. p
Loc 19 Fastus Stefan- Nagy Geza Satu Mare 2. p
Loc 20 Kereji Florin-Ripan Cristian Satu Mare 2. p
Loc 21 Szemak Miklos-Toth Zoltan Satu Mare 2. p
Loc 22 Szebeni Cristian-Csirak Peter Satu Mare 2. p
Loc 23 Alfoldy Laszlo-Paloczi Levente Hajdunanas 2. p
Loc 24 Zaha Mark-Hamza Catalin Satu Mare 2. p

Clasament

Loc 1 Pacuk Sandor Beregszasz 164 7
Loc 2 Solosenko Mihail Beregszasz 164 7
Loc 3 Varady Tibor Oradea 150 9
Loc 4 Simu Marius Oradea 138 8
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 76 5
Loc 6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 64 4
Loc 7 Ambrus Gabor Hajdunanas 50 7
Loc 8 Popovics Janos Beregszasz 44 6
Loc 9 Halasz Laszlo Marghita 42 6
Loc 10 Toltos Ludovic Marghita 40 5
Loc 11 Majoros Istvan Hajdunanas 40 4
Loc 12 Duca Peter Marghita 38 7
Loc 13 Foris Jozsef Beregszasz 36 5
Loc 14 Urgyan Tibor Hajdudorog 34 6
Loc 15 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 16 Petrus Florin Zalau 32 1
Loc 17 Husa Gelu Zalau 32 1
Loc 18 Tovarnak Martin Buzica 28 5
Loc 19 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 20 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 21 Veres Daniel Hajdunanas 24 3
Loc 22 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 23 Vajda Jozsef Budapest 20 3
Loc 24 Moka Iuliu Marghita 20 3
Loc 25 Martin Roland Beregszasz 18 5
Loc 26 Repasi Istvan Beregszasz 18 4
Loc 27 Stefan Istvan Szepsi 18 3
Loc 28 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 29 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 30 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 31 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 32 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 33 Stefan Jozsef Szepsi 16 4
Loc 34 Moldovan Sergiu Satu Mare 16 1
Loc 35 Veres Samuel Satu Mare 16 1
Loc 36 Makszem Monika Marghita 14 4
Loc 37 Malinak Stefan Buzica 12 2
Loc 38 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 39 Orosz Stefan Kosice 12 2
Loc 40 Bata Karoly Tothfalu 12 2
Loc 41 Molnar Jozsef Tothfalu 12 2
Loc 42 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 43 Meszaros Peter Marghita 10 3
Loc 44 Gall Imre Nadudvar 10 2
Loc 45 Hegyi Peter Debrecen 10 3
Loc 46 Moldovai Otto Marghita 10 3
Loc 47 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 48 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 49 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 50 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 51 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 52 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 53 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 54 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 55 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 56 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 57 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 58 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 59 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 60 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 61 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 62 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 63 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 64 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 65 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 66 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
Loc 67 Mago Zsolt Budapest 8 1
Loc 68 Molnar Peter Budapest 8 1
Loc 69 Tonte Ferenc Ungaria 8 1
Loc 70 Horvath Attila Ungaria 8 1
Loc 71 Petric Sorin Satu Mare 8 1
Loc 72 Zaha Vasile Satu Mare 8 1
Loc 73 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 74 Hegyi Andras Debrecen 6 2
Loc 75 Osaka David Satu Mare 6 2
Loc 76 Toth Botond Satu Mare 6 2
Loc 77 Ardai Arthur Oradea 6 2
Loc 78 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 79 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 80 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 81 Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Loc 82 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 83 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 84 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 85 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 86 Brabas Kl Ozd 4 1
Loc 87 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 88 Simon Karoly Budapest 4 2
Loc 89 Adam Gaji Marghita 4 2
Loc 90 Szucs Peter Ungaria 4 1
Loc 91 Ujvarosi Marton Ungaria 4 1
Loc 92 Makula Laszlo Gedeon Oradea 4 1
Loc 93 Paloczi Csaba Ungaria 4 1
Loc 94 Eles Lajos Ungaria 4 1
Loc 95 Pal Albert Satu Mare 4 1
Loc 96 Tinca Marcel Satu Mare 4 1
Loc 97 Popan Gavril Satu Mare 4 1
Loc 98 Grigoriu Romeo Satu Mare 4 1
Loc 99 Gutiu Adrian Satu Mare 4 1
Loc 100 Alneut Ionut Satu Mare 4 1
Loc 101 Ladanyi Laszlo Satu Mare 4 1
Loc 102 Gyori Miklos Satu Mare 4 1
Loc 103 Szarvasi Karoly Satu Mare 4 1
Loc 104 Kiss Szabolcs Satu Mare 4 1
Loc 105 Veres Florin Satu Mare 4 1
Loc 106 Craciun Stefan Satu Mare 4 1
Loc 107 Bran Robert Satu Mare 4 1
Loc 108 Iliescu Aurelian Satu Mare 4 1
Loc 109 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 110 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 111 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 112 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 113 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 114 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 115 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 116 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 117 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 118 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 119 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 120 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 121 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
Loc 122 Brasoveanu Eugen Oradea 2 1
Loc 123 Andrasi Attila Ungaria 2 1
Loc 124 Varga Tamas Ungaria 2 1
Loc 125 Tonte Andras Ungaria 2 1
Loc 126 Szabo Laszlo Ungaria 2 1
Loc 127 Szekely Barnabas Ungaria 2 1
Loc 128 Szabo Sandor Ungaria 2 1
Loc 129 Kiss Attila Ungaria 2 1
Loc 130 Pergene Nagy Szilvia Ungaria 2 1
Loc 131 Gall Tamas Nadudvar 2 1
Loc 132 Papp Diana Ungaria 2 1
Loc 133 Varadi Zsolt Ungaria 2 1
Loc 134 Ocskai Attila Satu Mare 2 1
Loc 135 Veres Lukacs Satu Mare 2 1
Loc 136 Fastus Stefan Satu Mare 2 1
Loc 137 Nagy Geza Satu Mare 2 1
Loc 138 Kereji Florin Satu Mare 2 1
Loc 139 Ripan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 140 Szemaak Miklos Satu Mare 2 1
Loc 141 Toth Zoltan Satu Mare 2 1
Loc 142 Szebeni Cristian Satu Mare 2 1
Loc 143 Csirak Peter Satu Mare 2 1
Loc 144 Alfoldy Laszlo Hajdunanas 2 1
Loc 145 Paloczi Levente Hajdunanas 2 1
Loc 146 Zaha Mark Satu Mare 2 1
Loc 147 Hamza Catalin Satu Mare 2 1

Gyerekek: 8-10 evesek/ani

Loc 1 Aciu-Biston 32 p
Loc 2 Varady Wilhelm-Kristof Daniel Oradea 24 p
Loc 3 Buse-Kovacs 16 p
Loc 4 Dolhai-Matioc 16 p
Loc 5 Silaghi-Chisalita 8. p
Loc 6 Erdei- Rat 8. p

Gyerkek: 11-15 evesek/ani

Loc 1 Toth Botond-Ostatea David 32 p
Loc 2 Alfoldy Laszlo-Paloczi Levente Hajdunanas 24 p
Loc 3 Halasz-Filip D 16 p
Loc 4 Onutan-Heghedus 16 p
Loc 5 Feres -Galis 8. p

Rezultate tenis de masa fara frontiere 21 07 2019 Hajdunanas.

Etapa a opta s-a desfasurat la Hajdunanas din Ungaria. S-au prezentat echipe din Ungaria, Romania , Ucraina, Slovacia si Serbia, pe 3 categorii. Rezultatele au fost:

Legitimati/Igazoltak

Loc 1 Sztoj Mihaly-Pacuk Peter -Beregszasz -32 p

Loc 2 Andrasi Zoltan-Molnar Elek-Puspokladany-24 p

Loc 3 Toth Laszlo-Andrassy Attila- Ozd- 16 p

Loc 4 Cserep Tibor-Balogh Zsigmond-Hajdunanas-16 p

Loc 5 Barak Viktor-Danczinger Milan-Ozd-8 p

Loc 6 Molnar Peter-Mago Zsolt -Budapest-8 p

Clasament:

Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 48 2
Loc 3 Andrasi Attila if Eger 48 2
Loc 4 Toth Laszlo Ozd 48 2
Loc 5 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 6 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 7 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 8 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 9 Barak Viktor Ozd 40 3
Loc 10 Andrasi Zoltan Puspokladany 36 2
Loc 11 Molnar Elek Ungaria 36 2
Loc 12 Sztoj Mihaly Beregszasz 32 1
Loc 13 Pacuk Peter Beregszasz 32 1
Loc 14 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 15 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 16 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 17 Olah Krisztian Ozd 24 1
Loc 18 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 19 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 20 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 21 Clingely Tibor Kosice 16 1
Loc 22 Gabor Emanuel Budapest 16 1
Loc 23 Deak Milan Budapest 16 1
Loc 24 Fükö Zoltán Ozd 16 1
Loc 25 Kovacs Attila Ozd 16 1
Loc 26 Cserep Tibor Hajdunanas 16 1
Loc 27 Balogh Zsigmond Hajdunanas 16 1
Loc 28 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
Loc 29 Brazai Balasz Budapest 12 1
Loc 30 Mago Zsolt Budapest 12 2
Loc 31 Molnar Peter Budapest 12 2
Loc 32 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 33 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 34 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 35 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 36 Simon Karoly Budapest 8 1
Loc 37 Vegh Arpad Budapest 8 1
Loc 38 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
Loc 39 Danczinger Milan Ozd 8 1

Amator:

Loc 1 Pacuk Sandor-Szolosenko Mihail-Beregszasz-32 p

Loc 2 Halasz Laszlo-Toltos Ludovic-Marghita-24 p

Loc 3 Varady Tibor-Simu Marius-Oradea-16 p

Loc 4 Szemerszki Ricsard-Kiss Sandor-Tiszacege-16 p

Loc 5 Tonte Ferenc-Horvath Attila-Ungaria-8 p-

Loc 6 Majoros Istvan Veress Daniel-Hajdunanas-8 p

Loc 7 Stefan Istvan-Stefan Jozsef-Buzica-8 p

Loc 8 Molnar Jozsef- Bata Karoly-Serbia Tothfalu-8 p

Loc 9 Duca Peter-Moldovai Otto-Marghita-4 p

Loc 10 Ambrus Gabor-Urgyan Tibor-Hajdunanas- 4 p

Loc 11 Orosz Istvan-Tovarnak Mate-Buzica-4 p

Loc 12 Hegyi Andras-HegyiPeter-Debrecen-4 p

Loc 13 Toth Botond-Oszaka David Satu Mare-4 p

Loc 14 Szucs Peter-Ujvarosi Marton-Ungaria-4 p

Loc 15 Ardai Arthur-Makula Laszlo Gedeon-Oradea-4 p

Loc 16 Paloczi Csaba-Eles Lajos-Ungaria-4 p

Loc 17 Andrasi Attila-Varga Tamas-Ungaria-2 p

Loc 18 Tonte Andras- Szabo Laszlo-Ungaria- 2 p

Loc 19 Szekely Barnabas-Szabo Sandor-Ungaria 2 p

Loc 20 Gazsi Adam-Makszem Monika-Marghita-2 p

Loc 21 Kiss Attila-Pergene Nagy Szilvia-Ungaria-2 p

Loc 22 Gal Imre-Gal Tamas-Nadudvar-2 p

Loc 23 Papp Diana-Varadi Zsolt-Ungaria -2 p

Clasament:

Loc 1 Pacuk Sandor Beregszasz 140 6
Loc 2 Solosenko Mihail Beregszasz 140 6
Loc 3 Varady Tibor Oradea 134 8
Loc 4 Simu Marius Oradea 122 7
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 68 4
Loc 6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 56 3
Loc 7 Ambrus Gabor Hajdunanas 50 7
Loc 8 Halasz Laszlo Marghita 38 5
Loc 9 Popovics Janos Beregszasz 36 5
Loc 10 Duca Peter Marghita 36 6
Loc 11 Toltos Ludovic Marghita 36 4
Loc 12 Urgyan Tibor Hajdudorog 34 6
Loc 13 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 14 Majoros Istvan Hajdunanas 32 3
Loc 15 Foris Jozsef Beregszasz 28 4
Loc 16 Tovarnak Martin Buzica 28 5
Loc 17 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 18 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 19 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 20 Vajda Jozsef Budapest 20 3
Loc 21 Moka Iuliu Marghita 20 3
Loc 22 Martin Roland Beregszasz 18 5
Loc 23 Repasi Istvan Beregszasz 18 4
Loc 24 Stefan Istvan Szepsi 18 3
Loc 25 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 26 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 27 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 28 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 29 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 30 Stefan Jozsef Szepsi 16 4
Loc 31 Veres Daniel Hajdunanas 16 2
Loc 32 Makszem Monika Marghita 14 4
Loc 33 Malinak Stefan Buzica 12 2
Loc 34 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 35 Orosz Stefan Kosice 12 2
Loc 36 Bata Karoly Tothfalu 12 2
Loc 37 Molnar Jozsef Tothfalu 12 2
Loc 38 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 39 Meszaros Peter Marghita 10 3
Loc 40 Gall Imre Nadudvar 10 2
Loc 41 Hegyi Peter Debrecen 10 3
Loc 42 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 43 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 44 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 45 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 46 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 47 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 48 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 49 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 50 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 51 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 52 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 53 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 54 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 55 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 56 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 57 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 58 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 59 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 60 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 61 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
Loc 62 Mago Zsolt Budapest 8 1
Loc 63 Molnar Peter Budapest 8 1
Loc 64 Moldovai Otto Marghita 8 2
Loc 65 Tonte Ferenc Ungaria 8 1
Loc 66 Horvath Attila Ungaria 8 1
Loc 67 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 68 Hegyi Andras Debrecen 6 2
Loc 69 Osaka David Satu Mare 6 2
Loc 70 Toth Botond Satu Mare 6 2
Loc 71 Ardai Arthur Oradea 6 2
Loc 72 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 73 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 74 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 75 Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Loc 76 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 77 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 78 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 79 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 80 Brabas Kl Ozd 4 1
Loc 81 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 82 Simon Karoly Budapest 4 2
Loc 83 Adam Gaji Marghita 4 2
Loc 84 Szucs Peter Ungaria 4 1
Loc 85 Ujvarosi Marton Ungaria 4 1
Loc 86 Makula Laszlo Gedeon Oradea 4 1
Loc 87 Paloczi Csaba Ungaria 4 1
Loc 88 Eles Lajos Ungaria 4 1
Loc 89 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 90 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 91 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 92 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 93 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 94 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 95 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 96 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 97 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 98 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 99 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 100 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 101 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
Loc 102 Brasoveanu Eugen Oradea 2 1
Loc 103 Andrasi Attila Ungaria 2 1
Loc 104 Varga Tamas Ungaria 2 1
Loc 105 Tonte Andras Ungaria 2 1
Loc 106 Szabo Laszlo Ungaria 2 1
Loc 107 Szekely Barnabas Ungaria 2 1
Loc 108 Szabo Sandor Ungaria 2 1
Loc 109 Kiss Attila Ungaria 2 1
Loc 110 Pergene Nagy Szilvia Ungaria 2 1
Loc 111 Gall Tamas Nadudvar 2 1
Loc 112 Papp Diana Ungaria 2 1
Loc 113 Varadi Zsolt Ungaria 2 1

Gyerekek:

Loc 1 Talabishka Aleksander-Ensky Simon Ungaria 32
Loc 2 Toth Botond-Ostatea David Satu Mare 24
Loc 3 Zaha Mark-Hamza Catalin Satu Mare 16
Loc 4 Davidovics Zoltan-Turanica Vadim 16
Loc 5 Varady Wilhelm-Rostas Ferenc Oradea 8
Loc 6 Palacsi- Halasz 8
Loc 7 Bogdan Mark-Onutan Dorina Satu Mare 8
Loc 8 Hegedus Nikolasz-Rogjan Cirtan 8
Loc 9 Erdei Andrea-Racz Edgar 4
Loc 10 Dolhai Bencze-Matiac Darius 4
Loc 11 Budea Andrea-Lakatos Vanessza Oradea 4

Clasament:

Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 72 6
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 60 5
Loc 3 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 4 Boros Kevin Ozd 32 1
Loc 5 Zombori Norbert Ozd 32 1
Loc 6 Hamza Catalin Satu Mare 32 2
Loc 7 Talabishaka Aleksander 32 1
Loc 8 Ensky Simon 32 1
Loc 9 Sajtan Kiril Técsö 24 1
Loc 10 Pogorilak Emil Técsö 24 1
Loc 11 Zaha David Oradea 24 2
Loc 12 Toth Bothond Satu Mare 24 1
Loc 13 Ostatea David Satu Mare 24 1
Loc 14 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 15 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 16 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 17 Bencsak Ivan Técsö 16 1
Loc 18 Fillip Stepan Técsö 16 1
Loc 19 Alföldi Hajdunanas 16 1
Loc 20 Paloczi Hajdunanas 16 1
Loc 21 Szabo Zsofia Beregszasz 16 3
Loc 22 Zaha Mark Satu Mare 16 1
Loc 23 Bogdan Mark Satu Mare 16 2
Loc 24 Davdovics Zoltan-Turanica Vadim 16 1
Loc 25 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 26 Budea Andrea Oradea 12 2
Loc 27 Plisco Alexis Oradea 12 2
Loc 28 Racz Edgar Satu Mare 12 2
Loc 29 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 30 Pal David Oradea 8 1
Loc 31 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 32 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 33 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 34 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 35 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 36 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 37 Balog Zs Ozd 8 1
Loc 38 Berki L Ozd 8 1
Loc 39 Szenék D Técsö 8 1
Loc 40 Kristaly Zs Ozd 8 1
Loc 41 Repasi Anna Beregszasz 8 2
Loc 42 Dolhai Bencse Satu Mare 8 1
Loc 43 Mateuc Darius Satu Mare 8 1
Loc 44 Rostas Ferenc 8 1
Loc 45 Palacsi 8 1
Loc 46 Halasz 8 1
Loc 47 Onutan Dorina Satu Mare 8 1
Loc 48 Hegedus-Nikolasz 8 1
Loc 49 Rogjan Cirtan 8 1
Loc 50 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 51 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 52 Horváth Ozd 4 1
Loc 53 Lazar Ozd 4 1
Loc 54 Plisco Raisa Oradea 4 1
Loc 55 Pop Raul Oradea 4 1
Loc 56 Erdei Andrea 4 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere 15 06 2019 Oradea

Etapa a saptea din 2019 s-a desfasurat la Oradea cu ocazia aniversari de 15 ani a clubului nostru Tibclau. S-au prezentat 20 de echipe din Romania, Ungaria, Ucraina si Serbia 13 echipe la amatori si 7 echipe la incepatori. Turneul se puncteaza ca si turneu A.

Rezultate la amatori

1. Pacuk Sandor  – Szolosenko Mihail.            Ukraina  . Beregszas       16.p
2. Simu Marius   –    Varady Tibor                     Romania  . Varad             12p
3 . Repasi Istvan  –    Kardos Zsoltan                 Ukraina    Beregszas         8 p
4. Mago Zsolt     –      Molnar  Peter                   Budapest                         8 p
5. Bata  Karoly  –      Molnar jozsef                    Szerbia    Tothfalu             4 p
6. Duca Peter    –    Moca Juliu                         Romania – Marghita           4 p
7.Foris Joszef   –  Popovics Janos                    Ukraina  –  Beregszas        4p
8. Halasz Laszlo  – Toltos Ludovic                    Romania   – Marghita          4.p
9. Adam  Gaji     –   Meszaros  Peter               Romania  –  Marghita           2.p
10. Simon Karoly  –  Vajda Jozsef                    Budapest                           2p
11. Ostatea David  –  Toth Botond                    Romania  –  Szatmarnemeti  2p
12 Rogojan Cristian – Hegedus Nicolas           Romania –  Szatmarnemeti   2 p
13. Ardai  Arthur    –  Brasoveanu Eugen         Romania  –  Varad               2 p

Clasament:

Loc 1 Varady Tibor Oradea 118 7
Loc 2 Pacuk Sandor Beregszasz 108 5
Loc 3 Solosenko Mihail Beregszasz 108 5
Loc 4 Simu Marius Oradea 106 6
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 52 3
Loc 6 Ambrus Gabor Hajdunanas 46 6
Loc 7 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Loc 8 Popovics Janos Beregszasz 36 5
Loc 9 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 10 Duca Peter Marghita 32 5
Loc 11 Urgyan Tibor Hajdudorog 30 5
Loc 12 Foris Jozsef Beregszasz 28 4
Loc 13 Tovarnak Martin Buzica 24 4
Loc 14 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 15 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 16 Majoros Istvan Hajdunanas 24 2
Loc 17 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 18 Vajda Jozsef Budapest 20 3
Loc 19 Moka Iuliu Marghita 20 3
Loc 20 Martin Roland Beregszasz 18 5
Loc 21 Repasi Istvan Beregszasz 18 4
Loc 22 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 23 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 24 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 25 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 26 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 27 Halasz Laszlo Marghita 14 4
Loc 28 Malinak Stefan Buzica 12 2
Loc 29 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 30 Makszem Monika Marghita 12 3
Loc 31 Toltos Ludovic Marghita 12 3
Loc 32 Stefan Istvan Szepsi 10 2
Loc 33 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 34 Meszaros Peter Marghita 10 3
Loc 35 Orosz Stefan Kosice 8 1
Loc 36 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 37 Stefan Jozsef Szepsi 8 3
Loc 38 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 39 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 40 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 41 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 42 Gall Imre Nadudvar 8 1
Loc 43 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 44 Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Loc 45 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 46 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 47 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 48 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 49 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 50 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 51 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 52 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 53 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 54 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 55 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 56 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 57 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 58 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
Loc 59 Mago Zsolt Budapest 8 1
Loc 60 Molnar Peter Budapest 8 1
Loc 61 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 62 Hegyi Peter Debrecen 6 2
Loc 63 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 64 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 65 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 66 Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Loc 67 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 68 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 69 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 70 Moldovai Otto Marghita 4 1
Loc 71 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 72 Brabas Kl Ozd 4 1
Loc 73 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 74 Simon Karoly Budapest 4 2
Loc 75 Bata Karoly Tothfalu 4 1
Loc 76 Molnar Jozsef Tothfalu 4 1
Loc 77 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 78 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 79 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 80 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 81 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 82 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 83 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 84 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 85 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 86 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 87 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 88 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 89 Adam Gaji Marghita 2 1
Loc 90 Ostatea David Satu Mare 2 1
Loc 91 Toth Botond Satu Mare 2 1
Loc 92 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 93 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
Loc 94 Ardai Arthur Oradea 2 1
Loc 95 Brasoveanu Eugen Oradea 2 1

Rezultate incepatori/copii

1. Hamza Catalin –  Zaha Mark                  Romania    Szatmarnemeti    16 p

2. Kristof  Daniel  –  Varady Wilhelm           Romania    Varad                  12p

3. Racs Edgar    –  Bogdan  Mark             Romania     Szatmarnemeti      8.p

4. Dolhai Bencse – Mateuc Darius            Romania    Szatmarnemeti       8.p

5 Budea Andrea  –  Plisco Alexis              Romania   Varad                     4.p

6 Repasi Anna   – Szabo  Sofia                Ukraina     Beregszas              4p

7. Plisco Raisa – Pop  Raul                     Romania    Varad                     4.p

Clasament:

Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 64 5
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 60 5
Loc 3 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 4 Boros Kevin Ozd 32 1
Loc 5 Zombori Norbert Ozd 32 1
Loc 6 Sajtan Kiril Técsö 24 1
Loc 7 Pogorilak Emil Técsö 24 1
Loc 8 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 9 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 10 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 11 Bencsak Ivan Técsö 16 1
Loc 12 Fillip Stepan Técsö 16 1
Loc 13 Alföldi Hajdunanas 16 1
Loc 14 Paloczi Hajdunanas 16 1
Loc 15 Szabo Zsofia Beregszasz 16 3
Loc 16 Hamza Catalin Satu Mare 16 1
Loc 17 Zaha Mark Satu Mare 16 1
Loc 18 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 19 Budea Andrea Oradea 12 2
Loc 20 Plisco Alexis Oradea 12 2
Loc 21 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 22 Pal David Oradea 8 1
Loc 23 Zaha David Oradea 8 1
Loc 24 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 25 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 26 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 27 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 28 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 29 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 30 Balog Zs Ozd 8 1
Loc 31 Berki L Ozd 8 1
Loc 32 Szenék D Técsö 8 1
Loc 33 Kristaly Zs Ozd 8 1
Loc 34 Repasi Anna Beregszasz 8 2
Loc 35 Racs Edgar Satu Mare 8 1
Loc 36 Bogdan Mark Satu Mare 8 1
Loc 37 Dolhai Bencse Satu Mare 8 1
Loc 38 Mateuc Darius Satu Mare 8 1
Loc 39 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 40 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 41 Horváth Ozd 4 1
Loc 42 Lazar Ozd 4 1
Loc 43 Plisco Raisa Oradea 4 1
Loc 44 Pop Raul Oradea 4 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere  1 06 2019  Ozd

Etapa a sasea din 2019 s-a desfasurat la Ozd din Ungaria si s-au prezentat 3 echipe la legitimati, 9 ehipe la amatori si 9 echipe la incepatori, findca turneul a depasit 20 de echipe, turneul a fost de tip A+.

Rezultate la legitimati :

1.AndrassyAttila/Eger PAC/-Toth Laszlo /ÓzdVSE/32 p
2.Oláh Krisztián-Barak Viktor OVSE/24 p
3.Fükö Zoltán-Kovacs Attila OVSE/16 p
Clasment:
Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 48 2
Loc 3 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 4 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 5 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 6 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 7 Barak Viktor Ozd 32 2
Loc 8 Andrassy Attila Eger 32 1
Loc 9 Toth Laszlo Ozd 32 1
Loc 10 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 11 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 12 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 13 Olah Krisztian Ozd 24 1
Loc 14 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 15 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 16 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 17 Clingely Tibor Kosice 16 1
Loc 18 Gabor Emanuel Budapest 16 1
Loc 19 Deak Milan Budapest 16 1
Loc 20 Fükö Zoltán Ozd 16 1
Loc 21 Kovacs Attila Ozd 16 1
Loc 22 Andrasi Zoltan Puspokladany 12 1
Loc 23 Molnar Elek Ungaria 12 1
Loc 24 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
Loc 25 Brazai Balasz Budapest 12 1
Loc 26 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 27 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 28 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 29 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 30 Simon Karoly Budapest 8 1
Loc 31 Vegh Arpad Budapest 8 1
Loc 32 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
Loc 33 Mago Zsolt Budapest 4 1
Loc 34 Molnar Peter Budapest 4 1
Rezultate la amatori:
1.Pacuk Sandor-Szolosenko Mihai/Beregszaz/32 p
2.Váradi Tibor-Simu Marius/ Nagyvarad/24 p
3.Popovics Janos-Fóris Jozsef/ Beregszaz/16 p
3.Ambrus Gabor-Majoros Istvan/ Hajdunanás/16 p
5.Kozma Peter-Dobi Laszlo/ Ozd/8 p
 6.Duca Peter-Margita-Karlikov Sasa/ Nagybatony/8 p
7.UrbanBalazs/Nagybarca-Szemko Jozsef/Ozd/8 p
 8.Pap Laszlo-Varadi Noemi /Ozd/8 p
9.Barabas Kl-Jonas  Ben/Ozd/4 p
Clasament:
Loc 1 Varady Tibor Oradea 106 6
Loc 2 Simu Marius Oradea 94 5
Loc 3 Pacuk Sandor Beregszasz 92 4
Loc 4 Solosenko Mihail Beregszasz 92 4
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 52 3
Loc 6 Ambrus Gabor Hajdunanas 46 6
Loc 7 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Loc 8 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 9 Popovics Janos Beregszasz 32 4
Loc 10 Urgyan Tibor Hajdudorog 30 5
Loc 11 Duca Peter Marghita 28 4
Loc 12 Tovarnak Martin Buzica 24 4
Loc 13 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 14 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 15 Foris Jozsef Beregszasz 24 3
Loc 16 Majoros Istvan Hajdunanas 24 2
Loc 17 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 18 Vaida Jozsef Budapest 18 2
Loc 19 Martin Roland Beregszasz 18 5
Loc 20 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 21 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 22 Moka Iuliu Marghita 16 2
Loc 23 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 24 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 25 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 26 Malinak Stefan Buzica 12 2
Loc 27 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 28 Makszem Monika Marghita 12 3
Loc 29 Repasi Istvan Beregszasz 10 3
Loc 30 Stefan Istvan Szepsi 10 2
Loc 31 Halasz Laszlo Marghita 10 3
Loc 32 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 33 Orosz Stefan Kosice 8 1
Loc 34 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 35 Stefan Jozsef Szepsi 8 3
Loc 36 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 37 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 38 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 39 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 40 Gall Imre Nadudvar 8 1
Loc 41 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 42 Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Loc 43 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 44 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 45 Toltos Ludovic Marghita 8 2
Loc 46 Meszaros Peter Marghita 8 2
Loc 47 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 48 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 49 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 50 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 51 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 52 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 53 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 54 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 55 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 56 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 57 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 58 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 59 Hegyi Peter Debrecen 6 2
Loc 60 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 61 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 62 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 63 Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Loc 64 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 65 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 66 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 67 Moldovai Otto Marghita 4 1
Loc 68 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 69 Brabas Kl Ozd 4 1
Loc 70 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 71 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 72 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 73 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 74 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 75 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 76 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 77 Simon Karoly Budapest 2 1
Loc 78 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 79 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 80 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 81 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 82 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 83 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Rezultate copii:
 1.Boros Kevin-Zombori Norbert /Ozd/  32 p
 2.Sajtann Kiril-Pogorilak Emil Técsö /24 p
 3.Bencsak Ivan-Fillip Stepan- Técsö/16 p
 4.Alföldi -Paloczi/ Hajdunanas/16 p
5.Varadi Wilhelm-Kristof Daniel/ Nagyvarad/8 p
 6.Balog Zs- Berki L   Ozd/8 p
7.Szenék D/Técsö/-Kristaly Zs/Ozd/8 p
8.Budea Andrea-Plisco Alexis/Nagyvarad/8 p
 9.Horváth-Lazar/ Ozd/ 4 p
Clasament:
Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 52 4
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 48 4
Loc 3 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 4 Boros Kevin Ozd 32 1
Loc 5 Zombori Norbert Ozd 32 1
Loc 6 Sajtan Kiril Técsö 24 1
Loc 7 Pogorilak Emil Técsö 24 1
Loc 8 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 9 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 10 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 11 Bencsak Ivan Técsö 16 1
Loc 12 Fillip Stepan Técsö 16 1
Loc 13 Alföldi Hajdunanas 16 1
Loc 14 Paloczi Hajdunanas 16 1
Loc 15 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 16 Szabo Zsofia Beregszasz 12 2
Loc 17 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 18 Pal David Oradea 8 1
Loc 19 Zaha David Oradea 8 1
Loc 20 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 21 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 22 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 23 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 24 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 25 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 26 Balog Zs Ozd 8 1
Loc 27 Berki L Ozd 8 1
Loc 28 Szenék D Técsö 8 1
Loc 29 Kristaly Zs Ozd 8 1
Loc 30 Budea Andrea Oradea 8 1
Loc 31 Plisco Alexis Oradea 8 1
Loc 32 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 33 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 34 Repasi Anna Beregszasz 4 1
Loc 35 Horváth Ozd 4 1
Loc 36 Lazar Ozd 4 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere 11 05 2019 Budapest

Etapa a cincea din 2019 s-a desfasurat la Budapesta din Ungaria, s-au prezentat 5 echipe la copii, 8 echipe la amatori si 4 la open din patru tari Ungaria, Slovacia, Ucraina si Romania. Turneul a fost de tip A

Rezultate la copii:

1. Sandor Anna – Sandor Adam-Pestszentimre -Budapest-16 p
2. Kritof Daniel – Varady Wilhelm- C.S.Tibclau -Oradea-12 p
3. Ardelean Titus – Ardelean Gino-C.S.Tibclau -Oradea-8 p
4 Hettiger Panni – Vegh Nora-Pestszentimre Budapest-8 p
5. Repasi Anna – Szabo Zsofia- Beregovo-Ukrajna-4 p
Clasment:
Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 44 3
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 40 3
Loc 3 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 4 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 5 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 6 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 7 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 8 Szabo Zsofia Beregszasz 12 2
Loc 9 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 10 Pal David Oradea 8 1
Loc 11 Zaha David Oradea 8 1
Loc 12 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 13 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 14 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 15 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 16 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 17 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 18 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 19 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 20 Repasi Anna Beregszasz 4 1
Rezultate amatori:
1. Permenter Zalan  –  Vajda Jozsef – Pestszentimre-Budapest-16 p
2. Pacuk Sandor – Mihail Szolosenko-Beregovo-Ukrajna-12 p
3  Simu Marius  – Varady Tibor -C.S.Tibclau-Oradea -8 p
4  Malinak Istvan  –  Tovarnak Matej-Buzita-Slovacia-8 p
5  Urgyan Tibor  – Ambrus  Gabor- Hajdudorog-Hajdunanas-4 p
6. Repasi Istvan  – Martin Roland- Beregovo-Ukrajna-4 p
7. Popovics Janos – Foris Jozsef-Beregovo- Ukrajna-4 p
8. Kenez Lajos – Oravecs Zoltan-Kispest-Budapest-4 p
Clasament:
Loc 1 Varady Tibor Oradea 82 5
Loc 2 Simu Marius Oradea 70 4
Loc 3 Pacuk Sandor Beregszasz 60 3
Loc 4 Solosenko Mihail Beregszasz 60 3
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 52 3
Loc 6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Loc 7 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 8 Ambrus Gabor Hajdunanas 30 5
Loc 9 Urgyan Tibor Hajdudorog 30 5
Loc 10 Tovarnak Martin Buzica 24 4
Loc 11 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 12 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 13 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 14 Duca Peter Marghita 20 3
Loc 15 Vaida Jozsef Budapest 18 2
Loc 16 Martin Roland Beregszasz 18 5
Loc 17 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 18 Popovics Janos Beregszasz 16 3
Loc 19 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 20 Moka Iuliu Marghita 16 2
Loc 21 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 22 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 23 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 24 Malinak Stefan Buzica 12 2
Loc 25 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 26 Makszem Monika Marghita 12 3
Loc 27 Repasi Istvan Beregszasz 10 3
Loc 28 Stefan Istvan Szepsi 10 2
Loc 29 Halasz Laszlo Marghita 10 3
Loc 30 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 31 Foris Jozsef Beregszasz 8 2
Loc 32 Orosz Stefan Kosice 8 1
Loc 33 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 34 Stefan Jozsef Szepsi 8 3
Loc 35 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 36 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 37 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 38 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 39 Gall Imre Nadudvar 8 1
Loc 40 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 41 Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Loc 42 Majoros Istvan Hajdunanas 8 1
Loc 43 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 44 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 45 Toltos Ludovic Marghita 8 2
Loc 46 Meszaros Peter Marghita 8 2
Loc 47 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 48 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 49 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 50 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 51 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 52 Hegyi Peter Debrecen 6 2
Loc 53 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 54 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 55 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 56 Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Loc 57 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 58 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 59 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 60 Moldovai Otto Marghita 4 1
Loc 61 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 62 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 63 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 64 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 65 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 66 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 67 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 68 Simon Karoly Budapest 2 1
Loc 69 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 70 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 71 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 72 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 73 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 74 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Rezultate Open:
1. Gabor Emanuel  – Deak Milan- Kispest-Budapest-16 p
2. Bercsenji Marcell – Brazai Balazs- Kispest-Budapest-12 p
3.Simon Karoly – Vegh Arpad-Pestszentimre-Budapest-8 p
4. Barak Viktor – Gabor Emanuel . If -Ozd- Kispest-8 p

Clasament:

Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 48 2
Loc 3 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 4 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 5 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 6 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 7 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 8 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 9 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 10 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 11 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 12 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 13 Clingely Tibor Kosice 16 1
Loc 14 Gabor Emanuel Budapest 16 1
Loc 15 Deak Milan Budapest 16 1
Loc 16 Andrasi Zoltan Puspokladany 12 1
Loc 17 Molnar Elek Ungaria 12 1
Loc 18 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
Loc 19 Brazai Balasz Budapest 12 1
Loc 20 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 21 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 22 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 23 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 24 Simon Karoly Budapest 8 1
Loc 25 Vegh Arpad Budapest 8 1
Loc 26 Barak Viktor Ozd 8 1
Loc 27 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
Loc 28 Mago Zsolt Budapest 4 1
Loc 29 Molnar Peter Budapest 4 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere 27 04 2019 Buzica

A patra etapa din 2019 s-a desfasurat la Buzica din Slovacia, s-au prezentat 18 echipe din patru tari Slovacia, Ucraina Ungaria si Romania, 5 echipe la incepatori si 13 echipe la open si amatori.Turneul a fost de tip A.

Rezultate la copii/Incepatori
Loc 1. Varady . K..Wilhelm – Kristof Daniel . Oradea – Romania 16 p
Loc 2 Ardelean Titus – Ardelean Gino Alesd – Romania 12 p
Loc 3 Szabo Szofia – Prodan Janos Beregovo – Ucraina 8 p
Loc 4 Gano Marenak – Gano Samuel Buzica – Slovacia 8 p
Loc 5 Kocai Istvan -Kocai Cristian-Buzica 4 p
Clasament
Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 32 2
Loc 2 Ardelean Titus Alesd 28 2
Loc 3 Kristof Daniel Oradea 28 2
Loc 4 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 5 Ardelean Gino Alesd 12 1
Loc 6 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 7 Pal David Oradea 8 1
Loc 8 Zaha David Oradea 8 1
Loc 9 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 10 Szabo Zsofia Beregszasz 8 1
Loc 11 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 12 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 13 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 14 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 15 Kocai Cristian Buzica 4 1
Rezultate amatori –
Loc 1 Pacuk Sandor – Mihail Szolasenko Beregovo – Ucraina 16 p
Loc 2 Varady.K. Tibor – Kiss Sandor Oradea -Rom. Tiszacege Hun 12 p
Loc 3 Ambrus Gabor – Urgyan Tibor Hajdunanas – Ungaria  8 p
Loc 4 Tovarnak Matej – Orosz Stefan Kosice – Slovacia 8 p
Loc 5 Malinak Stefan -Laszlofi Vlado-Buzica- 4 p
Loc 6 Popovics Janos- Martin Roland-Beregszasz 4 p
Loc 7 Mohnanksy Jozsef -Lorinc Geza-Buzica 4 p
Loc 8 Boni Tamas-Becse Csaba-Hidasnemeti-Hun 4 p
Loc 9 Stefan Istvan -Stefan Joszef Szepszi- 2 p
Loc 10 Adam Laszlo -Adam Zsolt-Bodolo-2 p
Loc 11 Polgar Sandor -Szabo Geza- Tiszacege-2 p
Clasament
Varady Tibor Oradea 74 4
Simu Marius Oradea 62 3
Kiss Sandor Tiszacsege 52 3
Solosenko Mihail Beregszasz 48 2
Pacuk Sandor Beregszasz 48 2
Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Pascui Nicoleta Carei 32 2
Urgyan Tibor Hajdudorog 26 4
Ambrus Gabor Hajdunanas 26 4
Polyik David Vamospercs 24 1
Acs Peter Vamospercs 24 1
Duca Peter Marghita 20 3
Rad Ayana Carei 20 2
Comiati Alexandra Carei 16 1
Cavasdan Doru Oradea 16 1
Palfi Zsolt Oradea 16 1
Moka Iuliu Marghita 16 2
Costea Razvan Carei 16 2
Tovarnak Martin Buzica 16 3
Martin Roland Beregszasz 14 4
Makszem Monika Marghita 12 3
Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Popovics Janos Beregszasz 12 2
Tar Dorina Debrecen 10 2
Halasz Laszlo Marghita 10 3
Stefan Istvan Szepsi 10 2
Pop Gabi Oradea 8 1
Tutos Csaba Oradea 8 1
Nadaban Mihai Alesd 8 1
Balint Doru Alesd 8 1
Meszaros Peter Marghita 8 2
Toltos Ludovic Marghita 8 2
Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Majoros Istvan Hajdunanas 8 1
Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Gall Imre Nadudvar 8 1
Forgacs Mark Carei 8 2
Knekht Barnabas Carei 8 2
Gazsi Adam Marghita 8 2
Sabadas Dinu Oradea 8 1
Stefan Jozsef Szepsi 8 3
Boni Tamas Buzica 8 2
Orosz Stefan Kosice 8 1
Repasi Istvan Beregszasz 6 2
Hegyi Peter Debrecen 6 2
Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Pitmon Gyula Marghita 4 1
Moldovai Otto Marghita 4 1
Foris Jozsef Beregszasz 4 1
Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Malinak Stefan Buzica 4 1
Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Lorinc Geza Buzica 4 1
Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Halasz Matyi Marghita 2 1
Marton Evelin Debrecen 2 1
Hegyi Andras Debrecen 2 1
Levai Attila Miskolc 2 1
Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Simon Karoly Budapest 2 1
Vaida Jozsef Budapest 2 1
Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Marculescu Ioan Marghita 2 1
Adam Laszlo Bodolo 2 1
Adam Zsolt Bodolo 2 1
Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Rezultate legitimati –
Loc 1 Bacso Julius – Clingely Tibor Kosice – Slovacia 16 p
Loc 2 Filkorn Geza – Pergely Imre Buzica – Slovacia 12 p
Clasament
Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 48 2
Loc 3 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 4 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 5 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 6 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 7 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 8 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 9 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 10 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 11 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 12 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 13 Clingely Tibor Kosice 16 1
Loc 14 Andrasi Zoltan Puspokladany 12 1
Loc 15 Molnar Elek Ungaria 12 1
Loc 16 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 17 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 18 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 19 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 20 Mago Zsolt Budapest 4 1
Loc 21 Molnar Peter Budapest 4 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere 23 03 2019 Oradea

A treia etapa din 2019 s-a desfasurat la Oradea. s-au prezentat 17 echipe din Romania, Ungaria si Ucraina, 12 echipe la amatori si 5 la open. Turneul a fost de tip A, se puncteaza simplu.

Rezultatele au fost:

Open:

Loc 1. Balogh Attila-Craciun Calin-Oradea-16 p

Loc 2. Andrasi Zoltan-Molnar Elek-Puspokladany-12 p

Loc 3. Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-8 p

Loc 4.Szolosenko Mihály – Pacuk Sándor- Beregszasz-8 p

Loc 5. Mago Zsolt -Molnar Peter-Budapest-4 p

Clasament:

Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 64 2
Loc 3 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 5 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 6 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 32 1
Loc 7 Pergely Imre Buzica 32 1
Loc 4 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 8 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 9 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 10 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 11 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 14 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 15 Andrasi Zoltan Puspokladany 12 1
Loc 16 Molnar Elek Ungaria 12 1
Loc 12 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 13 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 17 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 18 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 19 Mago Zsolt Budapest 4 1
Loc 20 Molnar Peter Budapest 4 1

Amatori:

Loc 1. Pascui Nicoleta-Rad Ayana-Carei-16 p

Loc 2. Mudure Marcel-Costea Razvan-Carei-12 p

Loc 3. Popovics Janos-Sabadas Dinu-Beregszasz-Oradea-8 p

Loc 4. Duka Peter-Moka Iuliu-Marghita-8 p

Loc 5. Forgacs Mark – Knecht Barnabas-Carei-4 p

Loc 6. Makszem Monika-Gazsi Adam-4 p

Loc 7. Nagy Viktoria-Martin Roland-Beregszasz-4 p

Loc 8. Varady Tibor-Simu Marius-Oradea-4 p

Loc 9.Urgyan Tibor-Ambrus Gabor-Hajdunanas-2 p

Loc 10. Simon Karoly-Vaida Jozsef-Budapest-2 p

Loc 11. Marculescu Ioan-Halasz Laszlo-Marghita-2 p

Loc 12. Szabo Zsofia- Szolosenko Mihaly-2 p

Clasament:

Loc 1 Varady Tibor Oradea 62 3
Loc 2 Simu Marius Oradea 62 3
Loc 3 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Loc 4 Kiss Sandor Tiszacsege 40 2
Loc 5 Solosenko Mihail Beregszasz 32 1
Loc 6 Pacuk Sandor Beregszasz 32 1
Loc 7 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 8 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 9 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 10 Duca Peter Marghita 20 3
Loc 11 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 12 Urgyan Tibor Hajdudorog 18 3
Loc 13 Ambrus Gabor Hajdunanas 18 3
Loc 14 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 15 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 16 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 17 Moka Iuliu Marghita 16 2
Loc 18 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 19 Makszem Monika Marghita 12 3
Loc 20 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 21 Halasz Laszlo Marghita 10 3
Loc 22 Martin Roland Beregszasz 10 3
Loc 23 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 24 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 25 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 26 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 27 Meszaros Peter Marghita 8 2
Loc 28 Becse Csaba Hidasnemeti 8 2
Loc 29 Toltos Ludovic Marghita 8 2
Loc 30 Stefan Istvan Buzica 8 1
Loc 31 Tovarnak Martin Buzica 8 2
Loc 32 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 33 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 34 Majoros Istvan Hajdunanas 8 1
Loc 35 Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Loc 36 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 37 Gall Imre Nadudvar 8 1
Loc 38 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 39 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 40 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 41 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 42 Popovics Janos Beregszasz 8 1
Loc 43 Repasi Istvan Beregszasz 6 2
Loc 44 Stefan Jozsef Buzica 6 2
Loc 45 Hegyi Peter Debrecen 6 2
Loc 46 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 47 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 48 Boni Tamas Buzica 4 1
Loc 49 Moldovai Otto Marghita 4 1
Loc 50 Foris Jozsef Beregszasz 4 1
Loc 51 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 52 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 53 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 54 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 55 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 56 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 57 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 58 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 59 Simon Karoly Budapest 2 1
Loc 60 Vaida Jozsef Budapest 2 1
Loc 61 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 62 Marculescu Ioan Marghita 2 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere 17 02 2019 Tiszacsege.

A doua etapa din 2019 s-a desfasurat la Tiszacsege din Ungaria. S-au prezentat 23 de echipe din patru tari, 18 echipe la amatori si 5 la open. Turneul a fost A+ deci se puncteaza dublu.

Rezultatele au fost:

Open:

Loc 1 Filkorn Gejza-Pergely Imre -Slovacia-32 p

Loc 2 Szabo Zsolt-Szilagyi Jozsef-Hajduboszormeny-24 p

Loc 3 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-16 p

Loc 4 Papp Robert-Molnar Gabor-Egyek-16 p

Loc 5 Kiss Imre -Kozma Tibor-Hajduboszormeny-8 p

Clasament:

Loc 1 Filkorn Gejza Buzica 64 2
Loc 2 Bacso Julius Buzica 32 1
Loc 3 Tic Ioan Oradea 32 2
Loc 4 Szalay Liviu Oradea 32 2
Loc 5 Pergely Imre Buzica 32 1
Loc 6 Balogh Attila Oradea 24 1
Loc 7 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 8 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 9 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 10 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 11 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 12 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 13 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1

Amatori:

Loc 1 Solosenko Mihail-Pacuk Sandor-Beregszsasz-32 p

Loc 2 Polyik David -Acs Peter-Vamospercs-24 p

Loc 3 Szemerszki Ricsard-Kiss Sandor-16 p

Loc 4 Varady Tibor-Simu Marius-Oradea-16 p

Loc 5 Tar Dorina-Ferenc Jonatan-Debrecen-8 p

Loc 6 Majoros Istvan-Veres Daniel-Hajdunanas-8 p

Loc 7 Budahazi Attila-Gall Imre-Nadudvar-8 p

Loc 8  Urgyan Tibor-Ambrus Gabor-Hajdudorog-Hajdunanas-8 p

Loc 9 Makszem Monika-Moldovai Otto-Marghita-4 p

Loc 10 Halasz Laszlo-Toltos Ludovic-Marghita-4 p

Loc 11  Foris Joszef-Hegyi Peter-Beregszasz -Debrecen-4 p

Loc 12 Farkas Laszlo-Toth Gabor-Hajduboszormeny-4 p

Loc 13 Meszaros Peter-Gazsi Adam-Marghita-4 p

Loc 14 Stefan Istvan-Stefan Joszef-Buzica-4 p

Loc 15 Becse Csaba-Tovarnyak Markus-Hidasnemeti-Buzica-4 p

Loc 16 Duka Prter-Helmeczi Laszalo-Marghita-4 p

Loc 17  Repasi Istvan-Martin Roland-Beregszasz-2 p

Loc 18 Levai Attila-Lenkei Csaba-Miskolc-2 p

Clasament:

Loc 1 Varady Tibor Oradea 58 2
Loc 2 Simu Marius Oradea 58 2
Loc 3 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Loc 4 Kiss Sandor Tiszacsege 40 2
Loc 5 Solosenko Mihail Beregszasz 32 1
Loc 6 Pacuk Sandor Beregszasz 32 1
Loc 7 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 8 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 9 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 10 Pascui Nicoleta Carei 16 1
Loc 11 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 12 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 13 Urgyan Tibor Hajdudorog 16 2
Loc 14 Ambrus Gabor Hajdunanas 16 2
Loc 15 Duca Peter Marghita 12 2
Loc 16 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 17 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 18 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 19 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 20 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 21 Moka Iuliu Marghita 8 1
Loc 22 Meszaros Peter Marghita 8 2
Loc 23 Becse Csaba Hidasnemeti 8 2
Loc 24 Halasz Laszlo Marghita 8 2
Loc 25 Toltos Ludovic Marghita 8 2
Loc 26 Stefan Istvan Buzica 8 1
Loc 27 Tovarnak Martin Buzica 8 2
Loc 28 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 29 Makszem Monika Marghita 8 2
Loc 30 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 31 Majoros Istvan Hajdunanas 8 1
Loc 32 Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Loc 33 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 34 Gall Imre Nadudvar 8 1
Loc 35 Repasi Istvan Beregszasz 6 2
Loc 36 Martin Roland Beregszasz 6 2
Loc 37 Stefan Jozsef Buzica 6 2
Loc 38 Hegyi Peter Debrecen 6 2
Loc 39 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 40 Forgacs Mark Carei 4 1
Loc 41 Knekht Barnabas Carei 4 1
Loc 42 Boni Tamas Buzica 4 1
Loc 43 Costea Razvan Carei 4 1
Loc 44 Rad Diana Carei 4 1
Loc 45 Moldovai Otto Marghita 4 1
Loc 46 Foris Jozsef Beregszasz 4 1
Loc 47 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 48 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 49 Gazsi Adam Marghita 4 1
Loc 50 Nagy Viktoria Ucraina 2 1
Loc 51 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 52 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 53 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 54 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 55 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 56 Lenkei Csaba Miskolc 2 1

Rezultate Tenis de masa fara frontiere  13 01 2019.

Prima etapa din 2019 s-a desfasurat la CS Tibclau Oradea. S-au prezentat 23 de echipe. S-a jucat amestecat in grupe, dupa care cele 3 echipe de la Open au jucat separat, iar cei de la amatori au continat pe tablou eliminatoriu. Rezultatele au fost:

Open:

Loc 1 Filkorn Gejza-Bacso Julius -Slovacia-16 p

Loc 2 Balogh Attila-Vaida Sorin-Oradea-12 p

Loc 3 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea 8

Clasament:

Loc  /   Nume  /                                      Localitate      / Puncte/Participari

Hely /   Nev     /                                      Helyseg        / Pontok/Reszvetel

Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 16 1
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 16 1
Loc 3 Balogh Attila Oradea 12 1
Loc 4 Vaida Sorin Oradea 12 1
Loc 5 Tic Ioan Oradea 8 1
Loc 6 Szalay Liviu Oradea 8 1

Amatori:

Loc 1 Varady Tibor-Simu Marius Oradea-16 p

Loc 2 Szemerszki Richard-Kiss Sandor-Tiszacsege-12 p

Loc 3 Comiati Alexandra-Pascui Nicoleta-Carei-8  p

Loc 4 Cavasdan Doru-Palfi Zsolt-Oradea-6 p

Loc 5 Pop Gabi-Tutos Csaba-Oradea-4 p

Loc 6 Urgyan Tibor-Ambrus Gabor-Hajdudorog-Hajdunanas-4p

Loc 7 Nadaban Misu-Balint Doru-Alesd-4 p

Loc 8 Duca Peter-Moka Juliu-Marghita-4 p

Loc 9 Meszaros Peter-Pitmon Gyula-Marghita-2 p

Loc 10 Forgacs Mark-Knekht Barnabas-Carei-2 p

Loc 11 Boni Tamas-Becse Csaba-Slovacia-2 p

Loc 12 Halasz Laszlo -Totos Ludovic-Marghita-2 p

Loc 13 Costea Razvan-Rad Diana-Carei-2 p

Loc 14 Repasi Istvan-Martin Roland-Ucraina-2 p

Loc 15 Stefan Istvan-Tovarnak Martin-  Slovacia-2 p

Loc 16 Helmeczi Laszlo-Makszem Monika-Marghita-2 p

Loc 17 Nagy Victoria -Nadaban Horatiu-Ucraina-Alesd-1 p

Loc 18 Stefan Jozsef-Halasz Matyi-Slovacia-Marghita-1 p

Loc 19 Marton Evelin-Tar Diana-Debrecen-1 p

Loc 20 Hegyi Peter-Hegyi Andras-Debrecen-1 p

Clasament:

Loc /   Nume                                       Localitate     /  Puncte/Participari

Hely /   Nev                                         Helyseg     /    Pontok /Reszvetel

Loc 1 Varady Tibor Oradea 16 1
Loc 2 Simu Marius Oradea 16 1
Loc 3 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 12 1
Loc 4 Kiss Sandor Tiszacsege 12 1
Loc 5 Comiati Alexandra Carei 8 1
Loc 6 Pascui Nicoleta Carei 8 1
Loc 7 Cavasdan Doru Oradea 6 1
Loc 8 Palfi Zsolt Oradea 6 1
Loc 9 Pop Gabi Oradea 4 1
Loc 10 Tutos Csaba Oradea 4 1
Loc 11 Urgyan Tibor Hajdudorog 4 1
Loc 12 Ambrus Gabor Hajdunanas 4 1
Loc 13 Nadaban Mihai Alesd 4 1
Loc 14 Balint Doru Alesd 4 1
Loc 15 Duca Peter Marghita 4 1
Loc 16 Moka Iuliu Marghita 4 1
Loc 17 Meszaros Peter Marghita 2 1
Loc 18 Pitmon Gyula Marghita 2 1
Loc 19 Forgacs Mark Carei 2 1
Loc 20 Knekht Barnabas Carei 2 1
Loc 21 Boni Tamas Slovacia 2 1
Loc 22 Becse Csaba Slovacia 2 1
Loc 23 Halasz Laszlo Marghita 2 1
Loc 24 Totos Ludovic Marghita 2 1
Loc 25 Costea Razvan Carei 2 1
Loc 26 Rad Diana Carei 2 1
Loc 27 Repasi Istvan Ucraina 2 1
Loc 28 Martin Roland Ucraina 2 1
Loc 29 Stefan Istvan Slovacia 2 1
Loc 30 Tovarnak Martin Slovacia 2 1
Loc 31 Helmeczi Laszlo Marghita 2 1
Loc 32 Makszem Monika Marghita 2 1
Loc 33 Nagy Viktoria Ucraina 1 1
Loc 34 Nadaban Horatiu Alesd 1 1
Loc 35 Stefan Jozsef Slovacia 1 1
Loc 36 Halasz Matyi Marghita 1 1
Loc 37 Marton Evelin Debrecen 1 1
Loc 38 Tar Diana Debrecen 1 1
Loc 39 Hegyi Peter Debrecen 1 1
Loc 40 Hegyi Andras Debrecen 1 1

Rezultate Tenis de masa fara frontiere sezonul 2.  16 12 2018.

Ultima etapa s-a desfasurat la Debrecen si s-au prezentat 11 echipe. S-a jucat la gramada, primele doua echipe au fost punctate la open iar restul la amatori. Rezultatele au fost:

Loc 1 Balogh Attila-Savu Cristian-Oradea-16 p

Loc 2 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-12 p

——————————————–

Loc 3 Duka Peter-Moka Gyula-Marghita-16 p

Loc 4 Simu Marius-Varady Tibor -Oradea-12 p

Loc 5 Halasz Laszlo-Totos Ludovic-Marghita-8 p

Loc 6 Nadaban Mihai-Balint Doru-Alesd-6 p

Loc 7 Moldovai Otto-Padurean Stefan-Marghita-4p

Loc 8 Balogh Erik-Urgyan Tibor-Hajdunanas-4 p

Loc 9 Makszem Monika-Helmeczi Laszlo-Marghit-4 p

Loc 10 Meszaros Peter-Pitmon Gyula-Marghita-4 p

Loc 11 Pralea David-Pralea Constantin-2 p

Clasament Open:

Loc 1 Tic Ioan Oradea 72 6
Loc 2 Szalay Liviu Oradea 72 6
Loc 3 Balogh Attila Oradea 44 3
Loc 4 Savu Cristian Oradea 36 3
Loc 5 Filkron Geza Buzica 28 2
Loc 6 Vaida Sorin Oradea 26 3
Loc 7 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 8 Klajber Adam Buzica 16 1
Loc 9 Popa Octavian Oradea 16 1
Loc 10 Tilinger Feri Carei 16 1
Loc 11 Bankar Carei 16 1
Loc 12 Pergely Imrich Buzica 12 1
Loc 13 Jurje Alex Marghita 12 2
Loc 14 Sarca Ovidiu Marghita 12 2
Loc 15 Curpas Ioan Oradea 10 2
Loc 16 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 17 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 18 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 19 Szemerszki Richard Tiszacsege 8 2
Loc 20 Jenei Tamas Puspokladany 8 1
Loc 21 Andrasi Zoltan Puspokladany 8 1
Loc 22 Pop Gabriel Oradea 8 2
Loc 23 Tutos Csaba Oradea 8 2
Loc 24 Berkes Istvan Hajdunanas 6 1
Loc 25 Olah Laszlo Hajdunanas 6 1
Loc 26 Lep Andras Satu Mare 6 1
Loc 27 Csirak Peter Satu Mare 6 1
Loc 28 Kiss Sandor Tiszacsege 4 1
Loc 29 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
Loc 30 Paloczi Csaba Hajdunanas 4 1
Loc 31 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 32 Moka Iuliu Marghita 4 1
Loc 33 Duka Peter Marghita 4 1
Loc 34 Petric Sorin Satu Mare 4 1
Loc 35 Zaha Vasile Satu Mare 4 1

Clasament amatori:

Loc 1 Varady Tibor Oradea 70 6
Loc 2 Toltos Ludovic Marghita 46 6
Loc 3 Simu Marius Oradea 44 3
Loc 4 Halasz Laszlo Marghita 40 5
Loc 5 Duka Peter Marghita 36 4
Loc 6 Urgyan Tibor Hajdudorog 34 5
Loc 7 Moka Gyula Marghita 34 3
Loc 8 Ambrus Gabor Hajdunanas 30 4
Loc 9 Pop Gheorghe Marghita 24 3
Loc 10 Moldovai Otto Marghita 24 4
Loc 11 Helmeczi Laszlo Marghita 24 6
Loc 12 Makszem Monika Marghita 18 5
Loc 13 Meszaros Peter Marghita 18 5
Loc 14 Tutos Csaba Oradea 16 1
Loc 15 Becse Csaba Hidasnemeti 16 2
Loc 16 Mudure Marcel Carei 16 1
Loc 17 Costea Razvi Carei 16 1
Loc 18 Nadaban Mihai Alesd 14 3
Loc 19 Balint Doru Alesd 14 3
Loc 20 Tovarnak Mato Buzica 12 1
Loc 21 Szemerszki Richard Tiszacsege 12 1
Loc 22 Kiss Sandor Ungaria 12 1
Loc 23 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 24 Stefan Istvan Buzica 8 2
Loc 25 Stefan Jozsef Buzica 8 2
Loc 26 Balogh Attila Oradea 8 1
Loc 27 Ardai Arthur Oradea 8 1
Loc 28 Stana Mircea Marghita 8 1
Loc 29 Cadar Ionel Tasnad 8 1
Loc 30 Maslinca Liviu Tasnad 8 1
Loc 31 Drambau Calin Marghita 6 2
Loc 32 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 33 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 34 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 35 Levai Attila Miskolc 4 1
Loc 36 Gacsi Miklos Miskolc 4 1
Loc 37 Orosz Istvan Ungaria 4 1
Loc 38 Nutiu Cristian Marghita 4 1
Loc 39 Martin Viorel Marghita 4 1
Loc 40 Szabo Szabolcs Diosig 4 1
Loc 41 Barabas Joszef Diosig 4 1
Loc 42 Borsi Andras Marghita 4 1
Loc 43 Pascui Nicoleta Carei 4 1
Loc 44 Comiati Alexandra Carei 4 1
Loc 45 Orosz Gabor Tasnad 4 1
Loc 46 Vaipan Catalin Tasnad 4 1
Loc 47 Kneknt Barnus Carei 4 1
Loc 48 Fogacs Mark Carei 4 1
Loc 49 Padurean Stefan Marghita 4 1
Loc 50 Balogh Erik Hajdudorog 4 1
Loc 51 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 52 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 53 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Loc 54 Balog Erik Tiszacsege 2 1
Loc 55 Gyorgy Istvan Tiszacsege 2 1
Loc 56 Veres Daniel Hajdunanas 2 1
Loc 57 Papp Diana Hajdunanas 2 1
Loc 58 Sabadas Dinu Oradea 2 1
Loc 59 Malenak Stefan Slovacia 2 1
Loc 60 Vekony Csaba Marghita 2 1
Loc 61 Gazsi Adam Marghita 2 1
Loc 62 Gardo Ferencz Marghita 2 1
Loc 63 Halasz Zoli Marghita 2 1
Loc 64 Vlaicu Daniel Marghita 2 1
Loc 65 Kis Csaba Carei 2 1
Loc 66 Mac Istvan Carei 2 1
Loc 67 Cseros Noemi Marghita 2 1
Loc 68 Pralea Constantin Alba Iulia 2 1
Loc 69 Pralea David Alba Iulia 2 1
Rezultate Tenis de masa fara frontiere sezonul 2.   24 11 2018.
Etapa a cincea s-a desfasurat la Carei si s-au prezentat 17 echipe. Rezultatele au fost:
Open:
Loc 1 Tilinger Feri-Bankar- Carei-16 p
Loc 2 Balogh Attila-Savu Cristian-Oradea-12p
Loc 3 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-8p
Loc 4 Lep Andras-Csirak Peter-Satu Mare-6p
Loc 5 Petric Sorin- Zaha Vasile-Satu Mare-4p
Clasament:
Loc 1 Tic Ioan Oradea 60 5
Loc 2 Szalay Liviu Oradea 60 5
Loc 3 Filkron Geza Buzica 28 2
Loc 4 Balogh Attila Oradea 28 2
Loc 5 Vaida Sorin Oradea 26 3
Loc 6 Savu Cristian Oradea 20 2
Loc 7 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 8 Klajber Adam Buzica 16 1
Loc 9 Popa Octavian Oradea 16 1
Loc 10 Tilinger Feri Carei 16 1
Loc 11 Bankar Carei 16 1
Loc 12 Pergely Imrich Buzica 12 1
Loc 13 Jurje Alex Marghita 12 2
Loc 14 Sarca Ovidiu Marghita 12 2
Loc 15 Curpas Ioan Oradea 10 2
Loc 16 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 17 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 18 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 19 Szemerszki Richard Tiszacsege 8 2
Loc 20 Jenei Tamas Puspokladany 8 1
Loc 21 Andrasi Zoltan Puspokladany 8 1
Loc 22 Pop Gabriel Oradea 8 2
Loc 23 Tutos Csaba Oradea 8 2
Loc 24 Berkes Istvan Hajdunanas 6 1
Loc 25 Olah Laszlo Hajdunanas 6 1
Loc 26 Lep Andras Satu Mare 6 1
Loc 27 Csirak Peter Satu Mare 6 1
Loc 28 Kiss Sandor Tiszacsege 4 1
Loc 29 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
Loc 30 Paloczi Csaba Hajdunanas 4 1
Loc 31 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 32 Moka Iuliu Marghita 4 1
Loc 33 Duka Peter Marghita 4 1
Loc 34 Petric Sorin Satu Mare 4 1
Loc 35 Zaha Vasile Satu Mare 4 1

Amatori:

Loc 1 Mudure Marcel-Costea Razvi-Carei-16p

Loc 2 Halasz Laszlo-Totos Ludovic-Marghita-12p

Loc 3 Car Ionel-Maslinca Liviu-Tasnad-8

Loc 4 Ambrus Gabor- Urgyan Tibor -Hajdunanas-6p

Loc 5Pascui Nicoleta Comiati Alexandra-Carei-4p

Loc 6 Pop Gheorghe-Dambau-Marghita-4p

Loc 7 Orosz Gabor-Vaipan Catalin-Tasnad-4p

Loc 8 Knecnt Barnus-Forgacs Mark-Carei-4p

Loc 9 Kis Csaba Mak Istvan-Carei-2p

Loc 10 Makszen Monika-Cseros Noemi-Marghita-2p

Loc 11 Meszaros Peter-Helmeczi Laszlo-MArghita-2

Loc 12 Varadi Tibi-Duca Peter-Oradea-Marghita-2p

Clasament:

Loc 1 Varady Tibor Oradea 58 5
Loc 2 Toltos Ludovic Marghita 38 5
Loc 3 Simu Marius Oradea 32 2
Loc 4 Halasz Laszlo Marghita 32 4
Loc 5 Ambrus Gabor Hajdunanas 30 4
Loc 6 Urgyan Tibor Hajdudorog 30 4
Loc 7 Pop Gheorghe Marghita 24 3
Loc 8 Moldovai Otto Marghita 20 3
Loc 9 Helmeczi Laszlo Marghita 20 5
Loc 10 Duka Peter Marghita 20 3
Loc 11 Moka Gyula Marghita 18 2
Loc 12 Tutos Csaba Oradea 16 1
Loc 13 Becse Csaba Hidasnemeti 16 2
Loc 14 Mudure Marcel Carei 16 1
Loc 15 Costea Razvi Carei 16 1
Loc 16 Makszem Monika Marghita 14 4
Loc 17 Meszaros Peter Marghita 14 4
Loc 18 Tovarnak Mato Buzica 12 1
Loc 19 Szemerszki Richard Tiszacsege 12 1
Loc 20 Kiss Sandor Ungaria 12 1
Loc 21 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 22 Nadaban Mihai Alesd 8 2
Loc 23 Balint Doru Alesd 8 2
Loc 24 Stefan Istvan Buzica 8 2
Loc 25 Stefan Jozsef Buzica 8 2
Loc 26 Balogh Attila Oradea 8 1
Loc 27 Ardai Arthur Oradea 8 1
Loc 28 Stana Mircea Marghita 8 1
Loc 29 Cadar Ionel Tasnad 8 1
Loc 30 Maslinca Liviu Tasnad 8 1
Loc 31 Drambau Calin Marghita 6 2
Loc 32 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 33 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 34 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 35 Levai Attila Miskolc 4 1
Loc 36 Gacsi Miklos Miskolc 4 1
Loc 37 Orosz Istvan Ungaria 4 1
Loc 38 Nutiu Cristian Marghita 4 1
Loc 39 Martin Viorel Marghita 4 1
Loc 40 Szabo Szabolcs Diosig 4 1
Loc 41 Barabas Joszef Diosig 4 1
Loc 42 Borsi Andras Marghita 4 1
Loc 43 Pascui Nicoleta Carei 4 1
Loc 44 Comiati Alexandra Carei 4 1
Loc 45 Orosz Gabor Tasnad 4 1
Loc 46 Vaipan Catalin Tasnad 4 1
Loc 47 Kneknt Barnus Carei 4 1
Loc 48 Fogacs Mark Carei 4 1
Loc 49 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 50 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Loc 51 Balog Erik Tiszacsege 2 1
Loc 52 Gyorgy Istvan Tiszacsege 2 1
Loc 53 Veres Daniel Hajdunanas 2 1
Loc 54 Papp Diana Hajdunanas 2 1
Loc 55 Sabadas Dinu Oradea 2 1
Loc 56 Malenak Stefan Slovacia 2 1
Loc 57 Vekony Csaba Marghita 2 1
Loc 58 Gazsi Adam Marghita 2 1
Loc 59 Gardo Ferencz Marghita 2 1
Loc 60 Halasz Zoli Marghita 2 1
Loc 61 Vlaicu Daniel Marghita 2 1
Loc 62 Kis Csaba Carei 2 1
Loc 63 Mac Istvan Carei 2 1
Loc 64 Cseros Noemi Marghita 2 1
Rezultate Tenis de masa fara frontiere sezonul 2.   10 11 2018.
 Etapa a patra s-a desfasurat la Marghita si s-au prezentat 15 echipe. Rezultatele au fost:
Open:
Loc 1 Vaida Sorin-Popa Octavian- Oradea-16 p
Loc 2 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-12 p
Loc 3 Jurje Alex-Sarca Ovidiu-Marghita-8 p
Clasament:
Loc 1 Tic Ioan Oradea 52 4
Loc 2 Szalay Liviu Oradea 52 4
Loc 3 Filkron Geza Buzica 28 2
Loc 4 Vaida Sorin Oradea 26 3
Loc 5 Balogh Attila Oradea 16 1
Loc 6 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 7 Klajber Adam Buzica 16 1
Loc 8 Popa Octavian Oradea 16 1
Loc 9 Pergely Imrich Buzica 12 1
Loc 10 Jurje Alex Marghita 12 2
Loc 11 Sarca Ovidiu Marghita 12 2
Loc 12 Curpas Ioan Oradea 10 2
Loc 13 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 14 Savu Cristian Oradea 8 1
Loc 15 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 16 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 17 Szemerszki Richard Tiszacsege 8 2
Loc 18 Jenei Tamas Puspokladany 8 1
Loc 19 Andrasi Zoltan Puspokladany 8 1
Loc 20 Pop Gabriel Oradea 8 2
Loc 21 Tutos Csaba Oradea 8 2
Loc 22 Berkes Istvan Hajdunanas 6 1
Loc 23 Olah Laszlo Hajdunanas 6 1
Loc 24 Kiss Sandor Tiszacsege 4 1
Loc 25 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
Loc 26 Paloczi Csaba Hajdunanas 4 1
Loc 27 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 28 Moka Iuliu Marghita 4 1
Loc 29 Duka Peter Marghita 4 1
Amatori:
Loc 1 Varadi Tibor-Simu Marius-Oradea-16 p
Loc 2 Ambrus Gabor-Urgyan Tibor-12 p
Loc 3 Stana Mircea Moldovai Otto-Marghita-8 p
Loc 4 Moca Gyula-Duca Peter-Marghita-6 p
Loc 5 Toltos Ludovic-Pop Gheorghe-Marghita-4 p
Loc 6 Nutiu Cristian-Martin Viorel-Marghita-4 p
Loc 7 Szabo Szabolcs-Barabas Jozsef-Dioszeg-4 p
Loc 8 Meszaros Peter-Borsi Andras-Marghita-4 p
Loc 9 Vekony Csaba-Gazsi Adam-Marghita-2 p
Loc 10 Gardo Ferencz-Halasz Zoli-Marghita-2 p
Loc 11 Helmeczi Laszlo-Makszem Monika-Marghita-2 p
Loc 12 Vlaicu Daniel-Drimbau Calin-Marghita-2 p
Clasament:
Loc 1 Varady Tibor Oradea 56 4
Loc 2 Simu Marius Oradea 32 2
Loc 3 Toltos Ludovic Marghita 26 4
Loc 4 Ambrus Gabor Hajdunanas 24 3
Loc 5 Urgyan Tibor Hajdudorog 24 2
Loc 6 Halasz Laszlo Marghita 20 3
Loc 7 Pop Gheorghe Marghita 20 2
Loc 8 Moldovai Otto Marghita 20 3
Loc 9 Helmeczi Laszlo Marghita 18 4
Loc 10 Duka Peter Marghita 18 2
Loc 11 Moka Gyula Marghita 18 2
Loc 12 Tutos Csaba Oradea 16 1
Loc 13 Becse Csaba Hidasnemeti 16 2
Loc 14 Tovarnak Mato Buzica 12 1
Loc 15 Szemerszki Richard Tiszacsege 12 1
Loc 16 Kiss Sandor Ungaria 12 1
Loc 17 Makszem Monika Marghita 12 3
Loc 18 Meszaros Peter Marghita 12 3
Loc 19 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 20 Nadaban Mihai Alesd 8 2
Loc 21 Balint Doru Alesd 8 2
Loc 22 Stefan Istvan Buzica 8 2
Loc 23 Stefan Jozsef Buzica 8 2
Loc 24 Balogh Attila Oradea 8 1
Loc 25 Ardai Arthur Oradea 8 1
Loc 26 Stana Mircea Marghita 8 1
Loc 27 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 28 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 29 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 30 Levai Attila Miskolc 4 1
Loc 31 Gacsi Miklos Miskolc 4 1
Loc 32 Orosz Istvan Ungaria 4 1
Loc 33 Nutiu Cristian Marghita 4 1
Loc 34 Martin Viorel Marghita 4 1
Loc 35 Szabo Szabolcs Diosig 4 1
Loc 36 Barabas Joszef Diosig 4 1
Loc 37 Borsi Andras Marghita 4 1
Loc 38 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 39 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Loc 40 Balog Erik Tiszacsege 2 1
Loc 41 Gyorgy Istvan Tiszacsege 2 1
Loc 42 Veres Daniel Hajdunanas 2 1
Loc 43 Papp Diana Hajdunanas 2 1
Loc 44 Sabadas Dinu Oradea 2 1
Loc 45 Malenak Stefan Slovacia 2 1
Loc46 Vekony Csaba Marghita 2 1
Loc 47 Gazsi Adam Marghita 2 1
Loc 48 Gardo Ferencz Marghita 2 1
Loc 49 Halasz Zoli Marghita 2 1
Loc 50 Vlaicu Daniel Marghita 2 1
Loc 51 Drimbau Calin Marghita 2 1
Rezultate Tenis de masa fara frontiere sezonul 2.   21 10 2018.
A treia etapa s-a desfasurat la Oradea si s-au prezentat 16 echipe. S-au impartit in doua categorii, open si amatori, iata rezultatele:
Open:
Loc 1 Filkron Geza-Klajber Adam-Buzica Slovacia-16 p
Loc 2 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-12 p
Loc 3 Sarca Ovidiu-Jurje Alex-Marghita-8 p
Loc 4 Vaida Sorin-Curpas Ioan- Oradea-6 p
Loc 5 Pop Gabriel-Tutos Csaba-Oradea-4 p
Loc 6 Moka Iuliu-Duka Peter-Marghita-4 p
Clasament:
Loc 1 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 2 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 3 Filkron Geza Buzica 28 2
Loc 4 Balogh Attila Oradea 16 1
Loc 5 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 6 Klajber Adam Buzica 16 1
Loc 7 Pergely Imrich Buzica 12 1
Loc 8 Jurje Alex Marghita 12 2
Loc 9 Sarca Ovidiu Marghita 12 2
Loc 10 Vaida Sorin Oradea 10 2
Loc 11 Curpas Ioan Oradea 10 2
Loc 12 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 13 Savu Cristian Oradea 8 1
Loc 14 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 15 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 16 Szemerszki Richard Tisza Csege 8 2
Loc 17 Jenei Tamas Puspokladany 8 1
Loc 18 Andrasi Zoltan Puspokladany 8 1
Loc 19 Pop Gabriel Oradea 8 2
Loc 20 Tutos Csaba Oradea 8 2
Loc 21 Berkes Istvan Hajdunanas 6 1
Loc 22 Olah Laszlo Hajdunanas 6 1
Loc 23 Kiss Sandor Tisza Csege 4 1
Loc 24 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
Loc 25 Paloczi Csaba Hajdunanas 4 1
Loc 26 Pupos Gabor Tisza Csege 4 1
Loc 27 Moka Iuliu Marghita 4 1
Loc 28 Duka Peter Marghita 4 1
Amatori:
Loc 1 Varady Tibor-Simu Marius-Oradea-16 p
Loc 2 Szemerszki Richard-Kiss Sandor-Tiszacsege-12 p
Loc 3 Balogh Attila-Ardai Arthur- Oradea-8 p
Loc 4 Urgyan Tibor- Ambrus Gabor-Hajdudorog-Hajdunanas-6 p
Loc 5 Orosz Istvan-Becse Csaba-Buzica-Slovacia-4 p
Loc 6 Moldovai Otto-Halasz Laszlo-Marghita-4 p
Loc 7 Helmeczi Laszlo-Meszaros Peter-Marghita-4 p
Loc 8 Stefan Istvan-Stefan Jozsef-Buzica-Slovacia-4 p
Loc 9 Makszem Monika-Toltos Ludovic-Marghita-2 p
Loc 10 Sabadas Dinu- Malinak Stefan-2 p
Clasament:
Loc 1 Varady Tibor Oradea 40 3
Loc 2 Totos Ludovic Marghita 22 3
Loc 3 Halasz Laszlo Marghita 20 3
Loc 4 Pop Gheorghe Marghita 16 1
Loc 5 Tutos Csaba Oradea 16 1
Loc 6 Helmeczi Laszlo Marghita 16 3
Loc 7 Becse Csaba Hidasnemeti 16 2
Loc 8 Simu Marius Oradea 16 1
Loc 9 Duka Peter Marghita 12 1
Loc 10 Moka Gyula Marghita 12 1
Loc 11 Tovarnak Mato Buzica 12 1
Loc 12 Moldovai Otto Marghita 12 2
Loc 13 Ambrus Gabor Hajdunanas 12 2
Loc 14 Urgyan Tibor Hajdudorog 12 2
Loc 15 Szemerszki Richard Tiszacsege 12 1
Loc 16 Kiss Sandor Ungaria 12 1
Loc 17 Makszem Monika Marghita 10 3
Loc 18 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 19 Nadaban Mihai Alesd 8 2
Loc 20 Balint Doru Alesd 8 2
Loc 21 Meszaros Peter Marghita 8 2
Loc 22 Stefan Istvan Buzica 8 2
Loc 23 Stefan Jozsef Buzica 8 2
Loc 24 Balogh Attila Oradea 8 1
Loc 25 Ardai Arthur Oradea 8 1
Loc 26 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 27 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 28 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 29 Levai Attila Miskolc 4 1
Loc 30 Gacsi Miklos Miskolc 4 1
Loc 31 Orosz Istvan Ungaria 4 1
Loc 32 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 33 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Loc 34 Balog Erik Tiszacsege 2 1
Loc 35 Gyorgy Istvan Tiszacsege 2 1
Loc 36 Veres Daniel Hajdunanas 2 1
Loc 37 Papp Diana Hajdunanas 2 1
Loc 38 Sabadas Dinu Oradea 2 1
Loc 39 Malenak Stefan Slovacia 2 1
Rezultate Tenis de masa fara frontiere sezonul 2.   30.09.2018. 
A doua etapa s-a desfasurat in Ungaria la Egyek unde au participat 32 de jucatori, adica 16 echipe. S-au impartit in doua categorii: open si amatori, iata rezultatele:
Open:
Loc 1 Szalay Liviu-Tic Ioan- Oradea-16 p
Loc 2 Pergely Imrich-Filcron Geza-Slovacia-12 p
Loc 3 Jenei Tamas-Andrasi Zoltan-Puspokladany-8 p
Loc 4 Berkes Istvan-Olah Laszlo-Hajdunanas-6
Loc 5 Balogh Zsigmond-Paloczi Csaba-Hajdunanas-4 p
Loc 6 Szemerszki Richard-Pupos Gabor-Tiszacsege-4 p
Clasament:
Loc 1 Tic Ioan Oradea 28 2
Loc 2 Szalay Liviu Oradea 28 2
Loc 3 Balogh Attila Oradea 16 1
Loc 4 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 5 Pergely Imrich Burnita 12 1
Loc 6 Filcron Geza Burnita 12 1
Loc 7 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 8 Savu Cristian Oradea 8 1
Loc 9 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 10 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 11 Szemerszki Richard Tisza Csege 8 2
Loc 12 Jenei Tamas Puspokladany 8 1
Loc 13 Andrasi Zoltan Puspokladany 8 1
Loc 14 Berkes Istvan Hajdunanas 6 1
Loc 15 Olah Laszlo Hajdunanas 6 1
Loc 16 Pop Gabriel Oradea 4 1
Loc 17 Tutos Csaba Oradea 4 1
Loc 18 Jurje Alex Marghita 4 1
Loc19 Sarca Ovidiu Marghita 4 1
Loc 20 Kiss Sandor Tisza Csege 4 1
Loc 21 Vaida Sorin Oradea 4 1
Loc 22 Curpas Ioan Oradea 4 1
Loc 23 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
Loc 24 Paloczi Csaba Hajdunanas 4 1
Loc 25 Pupos Gabor Tisza Csege 4 1
Amatori:
Loc1 Varadi Tibor-Tutos Csaba- Oradea-16 p
Loc 2 Becse Csaba-Tovarnak Mato- Hidasnemeti- Burita-12 p
Loc 3 Halasz Laszlo-Helmeczi Laszlo- Marghita-8 p
Loc 4 Ambrus Gabor-Urgyan Tibor-Hajdunanas- Hajdudorog-6 p
Loc 5 Levai Attila-Gacsi Miklos-Miskolc-4 p
Loc 6 Nadaban Mihai-Balint Doru-Alesd-4 p
Loc 7 Stefan Istvan-Stefan Joszef-Burita-4 p
Loc 8 Makszem Monika-Totos Ludovic-Marghita-4 p
Loc 9 Balog Erik-Gyorgy Istvan-Hajdudorog, Tiszacsege-2 p
Loc10 Veres Daniel-Papp Diana-Hajdunanas-2 p
Clasament:
Loc 1 VaradiTibor Oradea 24 2
Loc 2 Totos Ludovic Marghita 20 2
Loc 3 Pop Gheorghe Marghita 16 1
Loc 4 Halasz Laszlo Marghita 16 2
Loc 5 Tutos Csaba Oradea 16 1
Loc 6 Duka Peter Marghita 12 1
Loc 7 Moka Gyula Marghita 12 1
Loc 8 Helmeczi Laszlo Marghita 12 2
Loc 9 Becse Csaba Hidasnemeti 12 1
Loc 10 Tovarnak Mato Burita 12 1
Loc 11 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 12 Moldovai Otto Marghita 8 1
Loc 13 Nadaban Mihai Alesd 8 2
Loc 14 Balint Doru Alesd 8 2
Loc 15 Makszem Monika Marghita 8 2
Loc 16 Ambrus Gabor Hajdunanas 6 1
Loc 17 Urgyan Tibor Hajdudorog 6 1
Loc 18 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 19 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 20 Meszaros Peter Marghita 4 1
Loc 21 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 22 Levai Attila Miskolc 4 1
Loc 23 Gacsi Miklos Miskolc 4 1
Loc 24 Stefan Istvan Burita 4 1
Loc 25 Stefan Jozsef Burita 4 1
Loc 26 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 27 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Loc 28 Balog Erik Tiszacsege 2 1
Loc 29 Gyorgy Istvan Tiszacsege 2 1
Loc 30 Veres Daniel Hajdunanas 2 1
Loc 31 Papp Diana Hajdunanas 2 1
Rezultate concurs Tenis e masa fara frontiere sezonul 2. 16 09 2018.
La prima etapa de deschidere desfasurat la Tibclau Oradea s-au adunat 34 de participanti adica 17 echipe. S-au impartit in doua caegorii: open si amatori, iata rezultatele.
Open:
Loc 1 Balogh Attila- Craciun Calin Oradea-16 p
Loc 2 Szalay Liviu-Tic Ioan Oradea-12 p
Loc 3-4 Kalman Suha-Savu Cristian Oradea-8 p
Loc 3-4 Birtalan Laszlo-Simu Marius Oradea-8 p
Loc 5 -8 Pop Gabriel-Tutos Csaba Oradea-4 p
Loc 5-8 Jurje Alex-Sarca Ovidiu Marghita-4 p
Loc 5-8 Kiss Sandor-Szemerszki Richard Tisza Csege-4 p
Loc 5-8 Vaida Sorin-Curpas Ioan Oradea-4 p
Clasament:

Loc,    Nume,                     Localitate,    Puncte, Participari

Loc1 Balogh Attila Oradea 16 1
Loc 2 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 3 Tic Ioan Oradea 12 1
Loc 4 Szalay Liviu Oradea 12 1
Loc 5 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 6 Savu Cristian Oradea 8 1
Loc7 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 8 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 9 Pop Gabriel Oradea 4 1
Loc10 Tutos Csaba Oradea 4 1
Loc 11 Jurje Alex Marghita 4 1
Loc12 Sarca Ovidiu Marghita 4 1
Loc 13 Kiss Sandor Tisza Csege 4 1
Loc 14 Szemerszki Richard Tisza Csege 4 1
Loc 15 Vaida Sorin Oradea 4 1
Loc 16 Curpas Ioan Oradea 4 1
Amatori:
Loc 1 Pop Gheorghe-Totos Ludovic Marghita-16 p
Loc 2 Duka Peter-Moka Gyula Marghita-12 p
Loc 3-4 Varadi-Tibor Peto Dalma Oradea-8 p
Loc 3-4 Moldovai Otto-Halasz Laszlo-Marghita-8
Loc 5-8 Pupos Gabor-Makszem Monika-Tiszacsege-Marghita-4 p
Loc 5-8 Meszaros Peter-Helmeczi Laszlo-Marghita-4 p
Loc 5-8 Nadaban Mihai-Balint Doru Alesd-4 p
Loc 5-8 Buglyo Sandor-Marton Evelin Debrecen-4 p
Loc 9 Hegyi Andras-Hegyi Peter Debrecen-4 p
Clasament:
Loc 1 Pop Gheorghe Marghita 16 1
Loc 2 Totos Ludovic Marghita 16 1
Loc 3 Duka Peter Marghita 12 1
Loc 4 Moka Gyula Marghita 12 1
Loc 5 VaradiTibor Oradea 8 1
Loc 6 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 7 Moldovai Otto Marghita 8 1
Loc 8 Halasz Laszlo Marghita 8 1
Loc 9 Nadaban Mihai Alesd 4 1
Loc 10 Balint Doru Alesd 4 1
Loc 11 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 12 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 13 Makszem Monika Marghita 4 1
Loc 14 Meszaros Peter Marghita 4 1
Loc 15 Helmeczi Laszlo Marghita 4 1
Loc 16 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 17 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 18 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Rezultate concurs Tenis de masa fara frontiere 30 06 2018!

La ultima etapa desfasurat la Debrecen intr-o sala noua, special doar pentru tenis de masa, s-au adunat 6 echipe. S-a jucat fiecare cu fiecare, iar clasmentul este:

Loc 1 Szalay Liviu-Tic Ioan Oradea-16 p
Loc 2 Somogyi Gabor-Nagy Zsolt Ungaria-12 p
Loc 3 Vaida Sorin-Popa Octavian Oradea-8 p
Loc 4 Duca Petru-Totos Ludovic Marghita-6 p
Loc 5 Helmeczi Laszlo-Meszaros Peter Marghita-4 p
Loc 6 Henrich Kevin-Marton Vivien Ungaria 4 p

Iata si clasamentul final!

1 Tic Ioan Oradea 60/5
2 Szalay Liviu Oradea 60/5
3 Popa Octavian Oradea 56/4
4 Vaida Sorin Oradea 56/4
5 Somogyi Gabor Ungaria 32/3
6 Varady Tibor Oradea 22/4
7 Forian Albert Ungaria 16/1
8 Duca Petru Marghita 16/3
9 Totos Ludovic Marghita 14/3
10 Cavasdan Doru Oradea 14/3
11 Roatis Ghita Oradea 14/3
12 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
13 Birtalan Robert Oradea 12/1
14 Nagy Zsolt Ungaria 12/1
15 Moca Iuliu Marghita 10/2
16 Pop Gabriel Oradea 10/3
17 Sabadus Dinu Oradea 10/2
18 Kornya Adam Salonta 8/2
19 Kornya Tamas Salonta 8/2
20 Szendi Csaba Ungaria 8/1
21 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
22 Popescu Cornel Oradea 8/1
23 Balogh Attila Oradea 8/1
24 Cotca Dacian Oradea 8/1
25 Malinak Istvan Ungaria 6/2
26 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
27 Kiss Sandor Ungaria 6/2
28 Peto Dalma Oradea 6/1
29 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
30 Todea Andrea Sacuieni 5/2
31 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
32 Simu Marius Oradea 4/1
33 Pupos Gabor Ungaria 4/1
34 Pap Jozsef Salonta 4/2
35 Szel Akos Salonta 4/2
36 Palfi Zsolt Oradea 4/1
37 Otto Marghita 4/1
38 Tutos Csaba Oradea 4/1
39 Henrich Kevin Ungaria 4/1
40 Marton Vivien Ungaria 4/1
41 Helmaczi Laszlo Marghita 4/1
42 Meszaros Peter Marghita 4/1
43 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
44 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
45 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
46 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
47 Balint Doru Alesd 2/1
48 Ardai Arthur Oradea 2/1
49 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
50 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
51 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
52 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
53 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
54 Lakatos Bence Ungaria 2/1

Rezultate concurs Tenis de masa fara frontiere 29 05 2018!

La a patra etapa s-au prezentat 5 echipe din Oradea, ca deobicei s-a jucat fiecare cu fiecare, iar clasamentul arata astfel:

Loc 1: Vaida Sorin-Popa Octavian- Oradea-16
Loc 2: Szalay Liviu-Tic Ioan-Oradea-12
Loc 3: Balogh Attila-Cotca Dacian-Oradea-8
Loc 4: Varadi Tibi-Sabadas Dinu-Oradea-6
Loc 5: Tutos Csaba-Pop Gabriel-Oradea-4

Asa arata clasamentul dupa 4 etape:

Loc/ Nume/Localitate/Puncte/Participari

1 Popa Octavian Oradea 48/4
2 Vaida Sorin Oradea 48/4
3 Tic Ioan Oradea 44/4
4 Szalay Liviu Oradea 44/4
5 Varady Tibor Oradea 22/4
6 Somogyi Gabor Ungaria 20/2
7 Forian Albert Ungaria 16/1
8 Cavasdan Doru Oradea 14/3
9 Roatis Ghita Oradea 14/3
10 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
11 Birtalan Robert Oradea 12/1
12 Duca Petru Marghita 10/2
13 Moca Iuliu Marghita 10/2
14 Pop Gabriel Oradea 10/3
15 Sabadus Dinu Oradea 10/2
16 Kornya Adam Salonta 8/2
17 Kornya Tamas Salonta 8/2
18 Tutos Ludovic Marghita 8/2
19 Szendi Csaba Ungaria 8/1
20 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
21 Popescu Cornel Oradea 8/1
22 Balogh Attila Oradea 8/1
23 Cotca Dacian Oradea 8/1
24 Malinak Istvan Ungaria 6/2
25 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
26 Kiss Sandor Ungaria 6/2
27 Peto Dalma Oradea 6/1
28 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
29 Todea Andrea Sacuieni 5/2
30 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
31 Simu Marius Oradea 4/1
32 Pupos Gabor Ungaria 4/1
33 Pap Jozsef Salonta 4/2
34 Szel Akos Salonta 4/2
35 Palfi Zsolt Oradea 4/1
36 Otto Marghita 4/1
37 Tutos Csaba Oradea 4/1
38 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
39 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
40 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
41 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
42 Balint Doru Alesd 2/1
43 Ardai Arthur Oradea 2/1
44 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
45 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
46 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
47 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
48 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
49 Lakatos Bence Ungaria 2/1

Rezultate concurs Tenis de masa fara frontiere 29 04 2018!

La a treia etapa s-au prezentat 7 echipe din Oradea , Marghita si Sacuieni, s-a jucat fiecare cu fiecare,iar clasamentul final este:

Loc 1: Vaida Sorin-Popa Octavian-Oradea-16
Loc 2:Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-12
Loc 3: Varadi Tibor-Popescu Cornel-Oradea-8
Loc 4: Roatis Ghita-Cavasdan Doru-Oradea-6
Loc 5: Pop Gabriel-Otto-Oradea-Marghita-4
Loc 6: Duca Peter-Moka Iuliu-Marghita-4
Loc 7: Gardo Ferenc-Todea Andrea-Sacuieni-4

Asa arata clasamenul dupa trei etape!

Loc/ Nume/Localitate/Puncte/Participari

1 Tic Ioan Oradea 32/3
2 Szalay Liviu Oradea 32/3
3 Popa Octavian Oradea 32/2
4 Vaida Sorin Oradea 32/2
5 Somogyi Gabor Ungaria 20/2
6 Forian Albert Ungaria 16/1
7 Varady Tibor Oradea 16/3
8 Cavasdan Doru Oradea 14/3
9 Roatis Ghita Oradea 14/3
10 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
11 Birtalan Robert Oradea 12/1
12 Duca Petru Marghita 10/2
13 Moca Iuliu Marghita 10/2
14 Kornya Adam Salonta 8/2
15 Kornya Tamas Salonta 8/2
16 Tutos Ludovic Marghita 8/2
17 Szendi Csaba Ungaria 8/1
18 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
19 Popescu Cornel Oradea 8/1
20 Malinak Istvan Ungaria 6/2
21 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
22 Kiss Sandor Ungaria 6/2
23 Peto Dalma Oradea 6/1
24 Pop Gabriel Oradea 6/2
25 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
26 Todea Andrea Sacuieni 5/2
27 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
28 Simu Marius Oradea 4/1
29 Sabadus Dinu Oradea 4/1
30 Pupos Gabor Ungaria 4/1
31 Pap Jozsef Salonta 4/2
32 Szel Akos Salonta 4/2
33 Palfi Zsolt Oradea 4/1
34 Otto Marghita 4/1
35 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
36 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
37 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
38 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
39 Balint Doru Alesd 2/1
40 Ardai Arthur Oradea 2/1
41 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
42 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
43 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
44 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
45 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
46 Lakatos Bence Ungaria 2/1

Rezultate concurs Tenis de masa fara frontiere 3 03 2018!

Astazi s-a desfasursat a doua etapa campionatului in localitatea Debrecen. S-au prezentat 13 echpe din Romania si Ungaria. Echipele au fost impartite in 4 grupe, dupa care toate echipele s-au calificat pe tabloul eliminatoriu, iar clasamentul final este:

Loc 1: SOMOGYI Gábor-FÓRIÁN Albert-Ungaria-16
Loc 2: SZALAY Liviu-TIC Ioan-Oradea-Oradea-12
Loc 3: SZENDI Csaba-TARSOLY Zoltán-Ungaria-8
Loc 4: VÁRADI Tibor-PETŐ Dalma-Oradea-6
Loc 5-8: SZEMERSZKI Richárd-KISS Sándor-Ungaria-4
Loc 5-8: TŐTŐS Lajos-PÁLFI Zsolt-Marghita-Oradea-4
Loc 5-8: ROATIS Ghica-CAVASDAN-Doru-Oradea-4
Loc 5-8: DUKA Péter-MOKA Gyula-Marghita-4
Loc 9-13: MALINÁK Stefán-VÁRADI Zsolt-Ungaria-2
Loc 9-13: KORNYA Ádám-KORNYA Tamás-Salonta-2
Loc 9-13: GYURICZA Gergely-LAKATOS Bence-Ungaria-2
Loc 9-13: GYÖRGY István-KOVÁCS Zsolt-Ungaria-2
Loc 9-13: PAP József-SZÉL-Ákos-Salonta-2

Asa arata clasmentul dupa cele doua etape:

Loc/Nume/Localitate/Puncte/Participari.

1 Tic Ioan Oradea 20 / 2
2 Szalay Liviu Oradea 20 / 2
3 Somogyi Gabor Ungaria 20 / 2
4 Popa Octavian Oradea 16 / 1
5 Vaida Sorin Oradea 16 / 1
6 Forian Albert Ungaria 16 / 1
7 Birtalan Laszlo Oradea 12 / 1
8 Birtalan Robert Oradea 12 / 1
9 Kornya Adam Salonta 8 / 2
10 Kornya Tamas Salonta 8 / 2
11 Cavasdan Doru Oradea 8 / 2
12 Tutos Ludovic Marghita 8 / 2
13 Varady Tibor Oradea 8 / 2
14 Roatis Ghita Oradea 8 / 2
15 Szendi Csaba Ungaria 8 / 1
16 Tarsoly Zoltan Ungaria 8 / 1
17 Malinak Istvan Ungaria 6 / 2
18 Duca Petru Marghita 6 / 2
19 Moca Iuliu Marghita 6 / 2
20 Szemerszki Richard Ungaria 6 / 2
21 Kiss Sandor Ungaria 6 / 2
22 Peto Dalma Oradea 6 / 1
23 Gacsaly Istvan Ungaria 4 / 2
24 Simu Marius Oradea 4 / 1
25 Sabadus Dinu Oradea 4 / 1
26 Pupos Gabor Ungaria 4 / 1
27 Pap Jozsef Salonta 4 / 2
28 Szel Akos Salonta 4 / 2
29 Palfi Zsolt Oradea 4 / 1
30 Kovacs Zsolt Ungaria 3 / 2
31 Gyorgy Istvan Ungaria 3 / 2
32 Mitar Marius Sannicolau Mare 2 / 1
33 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2 / 1
34 Balint Doru Alesd 2 / 1
35 Pop Gabriel Oradea 2 / 1
36 Ardai Arthur Oradea 2 / 1
37 Nadaban Horatiu Alesd 2 / 1
38 Botas Constantin Sannicolau Mare 2 / 1
39 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2 / 1
40 Varadi Zsolt Ungaria 2 / 1
41 Gyuricza Gergely Ungaria 2 / 1
42 Lakatos Bence Ungaria 2 / 1
43 Gardo Ferenc Sacuieni 1 / 1
44 Todea Andrea Sacuieni 1 / 1

Rezultate  concurs Tenis de masa fara frontiere 3 02 2018.

La prima etapa s-au prezentat 18 echipe. Au fost 6 grupe de 3, s-au calificat toti pe tabloul eliminatoriu, iar clasamentul final este urmatorul:

1.Popa Octavian-Vaida Sorin-Oradea-16 puncte
2.Birtalan Laszlo-Birtalan Robert-Oradea-12 puncte
3.Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-8 puncte
4.Koronya Adam-Koronya Tamas-Salonta-6 puncte
5.Gacsaly Istvan- Somogy Gabor-Ungaria-4puncte
6.Simu Marius- Cavasdan Doru-Oradea-4 puncte
7.Sabadus Dinu-Tutos Ludovic-Oradea-Marghita-4 puncte
8.Malinak Istvan-Pupos Gabor-Ungaria-4 puncte
9.Mitar Marius-Clisic Iosif-Sannicolau Mare-2 puncte
10.Pap Joszef-Szel Janos-Salonta-2 puncte
11.Balint Doru-Pop Gabriel-Salonta-Oradea-2 puncte
12.Ardai Arthur-Nadaban Horatiu-Oradea-Alesd-2 puncte
13.Duca Petru-Moca Iuliu-Marghita-2 puncte
14.Szemerszki Richard-Kiss Sandor-Ungaria-2 puncte
15.Varady Tibi-Roatis Ghita-Oradea-2 puncte
16.Botas Constantin-Oproi Eugen-Sannicolau -2 puncteMare
17.Gardo Ferenc-Todea Andrea-Sacuieni-1 punct
18.Kovacs Zsolt-Gyorgy Istvan-Ungaria-1 punct

Punctele acordate sunt:
Loc 1- 16 puncte
Loc 2- 12 puncte
Loc 3- 8 puncte
Loc 4- 6 puncte
Loc 5-8- 4 puncte
Loc 9-16- 2 puncte
Loc 17-32- 1 punct

Punctele se acorda individual fiecarui jucator. La etapele urmatoare nu este obligatoriu sa joci cu acelasi partener, dar poate fi si acelasi.

Clasament dupa prima etapa:

1 Popa Octavian Oradea 16
2 Vaida Sorin Oradea 16
3 Birtalan Laszlo Oradea 12
4 Birtalan Robert Oradea 12
5 Tic Ioan Oradea 8
6 Szalay Liviu Oradea 8
7 Koronya Adam Salonta 6
8 Koronya Tamas Salonta 6
9 Gacsaly Istvan Ungaria 4
10 Somogy Gabor Ungaria 4
11 Simu Marius Oradea 4
12 Cavasdan Doru Oradea 4
13 Sabadus Dinu Oradea 4
14 Tutos Ludovic Marghita 4
15 Malinak Istvan Ungaria 4
16 Pupos Gabor Ungaria 4
17 Mitar Marius Sannicolau Mare 2
18 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2
19 Pap Jozsef Salonta 2
20 Szel Janos Salonta 2
21 Balint Doru Alesd 2
22 Pop Gabriel Oradea 2
23 Ardai Arthur Oradea 2
24 Nadaban Horatiu Alesd 2
25 Duca Petru Marghita 2
26 Moca Iuliu Marghita 2
27 Szemerszki Richard Ungaria 2
28 Kiss Sandor Ungaria 2
29 Varady Tibi Oradea 2
30 Roatis Ghita Oradea 2
31 Botas Constantin Sannicolau Mare 2
32 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2
33 Gardo Ferenc Sacuieni 1
34 Todea Andrea Sacuieni 1
35 Kovacs Zsolt Ungaria 1
36 Gyorgy Istvan Ungaria 1 

37 Peto Dalma Oradea 1