03.03.2018 Tenis de masa, fara frontiere

Rezultate concurs Tenis de masa fara frontiere 3 03 2018!

Astazi s-a desfasursat a doua etapa campionatului in localitatea Debrecen. S-au prezentat 13 echpe din Romania si Ungaria. Echipele au fost impartite in 4 grupe, dupa care toate echipele s-au calificat pe tabloul eliminatoriu, iar clasamentul final este:

Loc 1: SOMOGYI Gábor-FÓRIÁN Albert-Ungaria-16
Loc 2: SZALAY Liviu-TIC Ioan-Oradea-Oradea-12
Loc 3: SZENDI Csaba-TARSOLY Zoltán-Ungaria-8
Loc 4: VÁRADI Tibor-PETŐ Dalma-Oradea-6
Loc 5-8: SZEMERSZKI Richárd-KISS Sándor-Ungaria-4
Loc 5-8: TŐTŐS Lajos-PÁLFI Zsolt-Marghita-Oradea-4
Loc 5-8: ROATIS Ghica-CAVASDAN-Doru-Oradea-4
Loc 5-8: DUKA Péter-MOKA Gyula-Marghita-4
Loc 9-13: MALINÁK Stefán-VÁRADI Zsolt-Ungaria-2
Loc 9-13: KORNYA Ádám-KORNYA Tamás-Salonta-2
Loc 9-13: GYURICZA Gergely-LAKATOS Bence-Ungaria-2
Loc 9-13: GYÖRGY István-KOVÁCS Zsolt-Ungaria-2
Loc 9-13: PAP József-SZÉL-Ákos-Salonta-2

Asa arata clasmentul dupa cele doua etape:

Loc/Nume/Localitate/Puncte/Participari.

1 Tic Ioan Oradea 20 / 2
2 Szalay Liviu Oradea 20 / 2
3 Somogyi Gabor Ungaria 20 / 2
4 Popa Octavian Oradea 16 / 1
5 Vaida Sorin Oradea 16 / 1
6 Forian Albert Ungaria 16 / 1
7 Birtalan Laszlo Oradea 12 / 1
8 Birtalan Robert Oradea 12 / 1
9 Kornya Adam Salonta 8 / 2
10 Kornya Tamas Salonta 8 / 2
11 Cavasdan Doru Oradea 8 / 2
12 Tutos Ludovic Marghita 8 / 2
13 Varady Tibor Oradea 8 / 2
14 Roatis Ghita Oradea 8 / 2
15 Szendi Csaba Ungaria 8 / 1
16 Tarsoly Zoltan Ungaria 8 / 1
17 Malinak Istvan Ungaria 6 / 2
18 Duca Petru Marghita 6 / 2
19 Moca Iuliu Marghita 6 / 2
20 Szemerszki Richard Ungaria 6 / 2
21 Kiss Sandor Ungaria 6 / 2
22 Peto Dalma Oradea 6 / 1
23 Gacsaly Istvan Ungaria 4 / 2
24 Simu Marius Oradea 4 / 1
25 Sabadus Dinu Oradea 4 / 1
26 Pupos Gabor Ungaria 4 / 1
27 Pap Jozsef Salonta 4 / 2
28 Szel Akos Salonta 4 / 2
29 Palfi Zsolt Oradea 4 / 1
30 Kovacs Zsolt Ungaria 3 / 2
31 Gyorgy Istvan Ungaria 3 / 2
32 Mitar Marius Sannicolau Mare 2 / 1
33 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2 / 1
34 Balint Doru Alesd 2 / 1
35 Pop Gabriel Oradea 2 / 1
36 Ardai Arthur Oradea 2 / 1
37 Nadaban Horatiu Alesd 2 / 1
38 Botas Constantin Sannicolau Mare 2 / 1
39 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2 / 1
40 Varadi Zsolt Ungaria 2 / 1
41 Gyuricza Gergely Ungaria 2 / 1
42 Lakatos Bence Ungaria 2 / 1
43 Gardo Ferenc Sacuieni 1 / 1
44 Todea Andrea Sacuieni 1 / 1

Lasă un răspuns