PINGPONG HATAROK NELKUL

Regulament 

Nevezes/Inscrieri  Beregszasz 19 10 2019 Szombat/Sambata

1 Bacso Julius-Cingely Tibor Buzita Igazoltak
2 Stefan jozsef-Stefan Istvan Buzita Amator
3 Orosz Istvan-Tovarnak Mato Buzita Amator
4 Becese Csaba-Bony Tamas Buzita Amator
5 Szemerszki Richard-Kiss Sandor Tiszacege Amator
6 Urgyan Tibor-Ambrus Gabor Hajdunanas Amator
7 Alfoldi Laszlo-Paloczi Levente Hajdunanas Gyerekek
8 Majoros Istvan-Veres Daniel Hajdunanas Amator
9 Tar Dorina-Hegyi Peter Debrecen Amator
10 Hegyi Peter-Gacsalyi Istvan Debrecen Amator
11 Sztaroszta Miklos-Belovics Andrea Beregszasz Amator
12 Enszky Szajmon- Ivannyikov Kiril Munkacs Gyerekek
13 Daviaovics Zoltan-Turanyica Vagyok Munkacs Gyerekek
14 Daviaovics Zoltan-Natykovszki Istvan Munkacs Amator
15 Karavajszki Jevgenyij-Marienko Igor Munkacs Amator
16 Sztoj Mihaly-Fekete Istvan Munkacs Igazoltak
17 Balogh Zsigmond-Papp Diana Hajdunanas Amator
18 Permenter Zalan-Vajda Jozsef Budapest Amator
19 Schrtner Zoltan-Simon Karoly Budapest Amator
20 Pohorilyak Emil-Sajtan Kiril Beregszasz Amator
21 Szenek Daniel-Filip Sztepan Beregszasz Amator
22 Nagy Attila – Csépke Zoltán Beregszasz Igazoltak
23 Sütő László – Belány Imre Beregszasz Igazoltak
24  Petró László – Lovácsi József Beregszasz Igazoltak
25 Pacuk Sándor – Szolosenko Mihály Beregszasz Amator
26 Popovics János – Fóris József Beregszasz Amator
27 Martin Roland – Marton Tibor Beregszasz Amator
28 Nagy Viktória – Répási István Beregszasz Amator
29 Barak Viktor – Ruszin Szlávik Ozd Igazoltak
30 Szabó Szófia – Répási Anna Beregszasz Gyerekek
31 Varady Tibor-Simu Marius Nagyvarad Amator
32 Varady Wilhelm-Kristof Daniel Nagyvarad Gyerekek

Pontozas
A kategoria . 1 helj 16 pont. 2 helj 12 pont. 3-3 helj 8 pont . 5 – 8  helj 4 pont .9 – 16 helj 2 pont. 17 – 19 helj 1 pont.

B kategoria.  1 helj 8 pont . 2 helj 6 pont . 3-3 helj 4 pont. 5 – 8 helj 2 pont. onantol felfele 1 pont

A + kategoria . 1 helj 32 pont . 2 helj 24 pont . 3 – 3 helj 16 pont . 4 – 8 helj 8 pont . 9 – 16 helj 4 pont . 17-24 helj 2 pont , onantol felfele 1 pont.

B kategoria versenyt  meg lehet szervezni barmien honapban csak ne esen osze a  A  osztalju  forduloval.

A  osztalyu verseny , szerepelnie kel a 2019 bajnoksag  elore  kituzot naptarjaba.

A + osztalyu versenyeket , a szervezok a nevezes alapjan hatarozak  meg  minden verseny  megkezdese elot   (  ha peldaul meg haladja a minimum 20 par versenyzot. )

Calendarul   Campionatului  2019   – Ping – pong Fara Frontiere

     2019  Bajnoksagi  naptar –  Ping – pong Hatarok Nellkul

Data/Datum                     Tara/Orszag                            Localitate/Helyseg 

1. Januar    13                     Romania                                      Alesd

2. Februar   17                    Magyarorszag                              Tiszacsege

3. Marcius 10                      Magyarorszag                             Debrecen

4. Marcius 23                     Romania                                       Oradea/Nagyvarad

5. Aprilis     27                    Slovakia                                        Buzica

6. Majus      11                       Magyarorszag                               Budapest

7. Junius  1                         Magyarorszag                                Ozd

8. Junius     15-16              Romania                                       Oradea/Nagyvarad

9. Julius   21                           Magyarorszag                                Hajdudorog

10. Augustus 24                       Romania                                    Satu Mare

11. Szeptember 8                     Romania                                   Oradea/Nagyvarad

12.  Szeptember  28           Romania                                         Marghita

13. Oktober  19                  Ukraina                                     Beregovo/Beregszasz

14. December 1                    Romania                                    Satu Mare

15. December  14                      Romania                                 Nagyvarad

Rezultate Ping Pong Fara Frontiere 28 09 2019 Marghita

Etapa a 11-as-a desfasurat la Marghita si s-au prezentat 33 de echipe din Romania, Ungaria, Slovacia, Ucraina. Rezultatele  au fost :

Amatori:

Loc 1 Andrasi Zoltan-Kovacs Jozsef Puspokladany 32 p
Loc 2 Pacuk Sandor-Szolosenko Mihaly Beregszasz 24 p
Loc 3 Szemerszki Richard-Kiss Sandor Tiszacege 16 p
Loc 4 Simu Marius-Varady Tibor Oradea 16 p
Loc 5 Ambrus Gabor-Urgyan Tibor Hajdunanas 8. p
Loc 6 Padurean Stefan-Fritea Raul Marghita 8. p
Loc 7 Meszaros Peter-Pitmann Gyula Marghita 8. p
Loc 8 Totos Ludovic-Halasz Laszlo Marghita 8. p
Loc 9 Szabo Szabolcs-Braun Laszlo Marghita 4. p
Loc 10 Muersan Carmen-Marin Blejan Zalau 4. p
Loc 11 Duca Peter-Moca Juliu Marghita 4. p
Loc 12 Pop Gheorghe-Drimbau Calin Marghita 4. p
Loc 13 Orosz Gabor-Ajben Arnold Marghita 4. p
Loc 14 Moldovai Otto-Stana Mircea Marghita 4. p
Loc 15 Majoros Istvan-Veres Daniel Hajdunanas 4. p
Loc 16 Erdei Romeo-Acu Nicolae Tasnad 4. p

Clasament:

Loc 1 Pacuk Sandor Beregszasz 212 9
Loc 2 Solosenko Mihail Beregszasz 212 9
Loc 3 Varady Tibor Oradea 182 11
Loc 4 Simu Marius Oradea 170 10
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 100 7
Loc 6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 88 6
Loc 7 Ambrus Gabor Hajdunanas 66 9
Loc 8 Andrasi Zoltan Puspokladany 64 2
Loc 9 Kovacs Jozsef Puspokladany 64 2
Loc 10 Halasz Laszlo Marghita 58 8
Loc 11 Toltos Ludovic Marghita 56 7
Loc 12 Urgyan Tibor Hajdudorog 50 8
Loc 13 Majoros Istvan Hajdunanas 48 6
Loc 14 Duca Peter Marghita 46 9
Loc 15 Popovics Janos Beregszasz 44 6
Loc 16 Foris Jozsef Beregszasz 36 5
Loc 17 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 18 Petrus Florin Zalau 32 1
Loc 19 Husa Gelu Zalau 32 1
Loc 20 Tovarnak Martin Buzica 32 6
Loc 21 Veres Daniel Hajdunanas 32 5
Loc 22 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 23 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 24 Mago Zsolt Budapest 24 2
Loc 25 Molnar Peter Budapest 24 2
Loc 26 Moka Iuliu Marghita 24 4
Loc 27 Martin Roland Beregszasz 22 6
Loc 28 Repasi Istvan Beregszasz 22 5
Loc 29 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 30 Vajda Jozsef Budapest 20 3
Loc 31 Malinak Stefan Buzica 20 3
Loc 32 Stefan Istvan Szepsi 18 3
Loc 33 Makszem Monika Marghita 18 5
Loc 34 Moldovai Otto Marghita 18 5
Loc 35 Meszaros Peter Marghita 18 4
Loc 36 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 37 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 38 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 39 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 40 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 41 Stefan Jozsef Szepsi 16 4
Loc 42 Moldovan Sergiu Satu Mare 16 1
Loc 43 Veres Samuel Satu Mare 16 1
Loc 44 Orosz Stefan Kosice 16 3
Loc 45 Bata Karoly Tothfalu 16 3
Loc 46 Molnar Jozsef Tothfalu 16 3
Loc 47 Gazsi Adam Marghita 16 5
Loc 48 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 49 Mohnyanksy Jozsef Buzica 12 2
Loc 50 Pitman Gyula Marghita 12 2
Loc 51 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 52 Gall Imre Nadudvar 10 2
Loc 53 Hegyi Peter Debrecen 10 3
Loc 54 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 55 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 56 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 57 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 58 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 59 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 60 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 61 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 62 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 63 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 64 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 65 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 66 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 67 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 68 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 69 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 70 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 71 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 72 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
Loc 73 Tonte Ferenc Ungaria 8 1
Loc 74 Horvath Attila Ungaria 8 1
Loc 75 Petric Sorin Satu Mare 8 1
Loc 76 Zaha Vasile Satu Mare 8 1
Loc 77 Ardai Arthur Oradea 8 3
Loc 78 Simon Karoly Budapest 8 3
Loc 79 Padurean Stefan Marghita 8 1
Loc 80 Fritea Raul Marghita 8 1
Loc 81 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 82 Hegyi Andras Debrecen 6 2
Loc 83 Osaka David Satu Mare 6 2
Loc 84 Toth Botond Satu Mare 6 2
Loc 85 Szekely Barnabas Hajdunanas 6 2
Loc 86 Szabo Sandor Hajdunanas 6 2
Loc 87 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 88 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 89 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 90 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 91 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 92 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 93 Barabas Kl Ozd 4 1
Loc 94 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 95 Szucs Peter Ungaria 4 1
Loc 96 Ujvarosi Marton Ungaria 4 1
Loc 97 Makula Laszlo Gedeon Oradea 4 1
Loc 98 Paloczi Csaba Ungaria 4 1
Loc 99 Eles Lajos Ungaria 4 1
Loc 100 Pal Albert Satu Mare 4 1
Loc 101 Tinca Marcel Satu Mare 4 1
Loc 102 Popan Gavril Satu Mare 4 1
Loc 103 Grigoriu Romeo Satu Mare 4 1
Loc 104 Gutiu Adrian Satu Mare 4 1
Loc 105 Alneut Ionut Satu Mare 4 1
Loc 106 Ladanyi Laszlo Satu Mare 4 1
Loc 107 Gyori Miklos Satu Mare 4 1
Loc 108 Szarvasi Karoly Satu Mare 4 1
Loc 109 Kiss Szabolcs Satu Mare 4 1
Loc 110 Veres Florin Satu Mare 4 1
Loc 111 Craciun Stefan Satu Mare 4 1
Loc 112 Bran Robert Satu Mare 4 1
Loc 113 Iliescu Aurelian Satu Mare 4 1
Loc 114 Brasoveanu Eugen Oradea 4 2
Loc 115 Schartner Budapest 4 1
Loc 116 Szabo Szabolcs Marghita 4 1
Loc 117 Braun Laszlo Marghita 4 1
Loc 118 Muresan Carmen Zalau 4 1
Loc 119 Marin Blejan Zalau 4 1
Loc 120 Pop Gheorghe Marghita 4 1
Loc 121 Drimbau Calin Marghita 4 1
Loc 122 Orosz Gabor Marghita 4 1
Loc 123 Ajben Arnold Marghita 4 1
Loc 124 Stana Mircea Marghita 4 1
Loc 125 Erdei Romeo Tasnad 4 1
Loc 126 Acu Nicolae Tasnad 4 1
Loc 127 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 128 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 129 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 130 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 131 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 132 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 133 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 134 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 135 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 136 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 137 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 138 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 139 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
Loc 140 Andrasi Attila Ungaria 2 1
Loc 141 Varga Tamas Ungaria 2 1
Loc 142 Tonte Andras Ungaria 2 1
Loc 143 Szabo Laszlo Ungaria 2 1
Loc 144 Kiss Attila Ungaria 2 1
Loc 145 Pergene Nagy Szilvia Ungaria 2 1
Loc 146 Gall Tamas Nadudvar 2 1
Loc 147 Papp Diana Ungaria 2 1
Loc 148 Varadi Zsolt Ungaria 2 1
Loc 149 Ocskai Attila Satu Mare 2 1
Loc 150 Veres Lukacs Satu Mare 2 1
Loc 151 Fastus Stefan Satu Mare 2 1
Loc 152 Nagy Geza Satu Mare 2 1
Loc 153 Kereji Florin Satu Mare 2 1
Loc 154 Ripan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 155 Szemaak Miklos Satu Mare 2 1
Loc 156 Toth Zoltan Satu Mare 2 1
Loc 157 Szebeni Cristian Satu Mare 2 1
Loc 158 Csirak Peter Satu Mare 2 1
Loc 159 Alfoldy Laszlo Hajdunanas 2 1
Loc 160 Paloczi Levente Hajdunanas 2 1
Loc 161 Zaha Mark Satu Mare 2 1
Loc 162 Hamza Catalin Satu Mare 2 1
Loc 163 Farkas Vasile Oradea 2 1
Loc 164 Gherman Radu Oradea 2 1
Loc 165 Crisan Sandu Oradea 2 1
Loc 166 Barak Viktor Ozd 2 1

Legitimati:

Loc 1 Husa Gelu-Florin Petrus Zalau 32 p
Loc 2 Keresztesi Janos-Petric Sorin Satu Mare 24 p
Loc 3 Jurje Alex-Sarca Ovidiu Marghita 16 p

Clasament:

Loc 1 Bacso Julius Slovacia 80 3
Loc 2 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 3 Toth Laszlo Ozd 64 3
Loc 4 Tic Ioan Oradea 56 4
Loc 5 Szalay Liviu Oradea 56 4
Loc 6 Andrassy Attila Eger 48 2
Loc 7 Clingely Tibor Kosice 48 2
Loc 8 Keresztesi Janos Satu Mare 48 2
Loc 9 Petric Sorin Satu Mare 48 2
Loc 10 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 11 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 12 Barak Viktor Ozd 40 3
Loc 13 Andrasi Zoltan Puspokladany 36 2
Loc 14 Molnar Elek Ungaria 36 2
Loc 15 Sztoj Mihaly Beregszasz 32 1
Loc 16 Pacuk Peter Beregszasz 32 1
Loc 17 Husa Gelu Zalau 32 1
Loc 18 Petrus Florin Zalau 32 1
Loc 19 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 20 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 21 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 22 Olah Krisztian Ozd 24 1
Loc 23 Danczinger Milan Ozd 24 2
Loc 24 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 25 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 26 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 27 Gabor Emanuel Budapest 16 1
Loc 28 Deak Milan Budapest 16 1
Loc 29 Fükö Zoltán Ozd 16 1
Loc 30 Kovacs Attila Ozd 16 1
Loc 31 Cserep Tibor Hajdunanas 16 1
Loc 32 Balogh Zsigmond Hajdunanas 16 1
Loc 33 Jurje Alex Marghita 16 1
Loc 34 Sarca Ovidiu Marghita 16 1
Loc 35 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
Loc 36 Brazai Balasz Budapest 12 1
Loc 37 Mago Zsolt Budapest 12 2
Loc 38 Molnar Peter Budapest 12 2
Loc 39 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 40 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 41 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 42 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 43 Simon Karoly Budapest 8 1
Loc 44 Vegh Arpad Budapest 8 1
Loc 45 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
Loc 46 Permenter Zalan Budapest 8 1
Loc 47 Vajda Jozsef Budapest 8 1

Gyerekek/Copii 13-15 evesek/ani

Loc 1 Hamza Catalin-Zaha Mark Satu Mare 32 p
Loc 2 Alfoldi Levente-Paloczi Laszlo Hajdunanas 24 p
Loc 3 Halasz Matyas-Filip Dragos Marghita 16 p
Loc 4 Aciu Kristian-Bistran Alex Marghita 16 p

Gyerekek/Copii 9-10 evesek/ani

Loc 1 Kovacs Stefan-Dragos Denis Marghita 32 p
Loc 2 Varady Wilhelm- Kristof Daniel Oradea 24 p
Loc 3 Silaghi Karina-Buse Mihai Marghita 16 p
Loc 4 Chisalita Diana-Lit George Marghita 16 p
Loc 5 Matioc Darius-Ciocan Satu Mare 8. p

Gyerekek/Copii 11-12 evesek/ani

Loc 1 Rogojan Cristian-Hegedus Nicolas Satu Mare 32 p
Loc 2 Racz Edgar-Dolhai Bencse Satu Mare 24 p
Loc 3 Orgovan Kristof-Hajnal Patrik Marghita 16 p
Loc 4 Vekony Gergo-Dajka Botond Marghita 16 p
Loc 5 Lengyel-Suceveanu Romania 8. p

Clasment:

Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 144 9
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 132 8
Loc 3 Toth Bothond Satu Mare 88 3
Loc 4 Ostatea David Satu Mare 88 3
Loc 5 Hamza Catalin Satu Mare 88 4
Loc 6 Alföldi Laszlo Hajdunanas 80 4
Loc 7 Paloczi Levente Hajdunanas 80 4
Loc 8 Kovacs Stefan Marghita 80 3
Loc 9 Zaha Mark Satu Mare 72 3
Loc 10 Hegedus-Nikolasz Satu Mare 72 4
Loc 11 Dragos Denis Marghita 64 2
Loc 12 Aciu Krisztian Marghita 56 3
Loc 13 Bistran Alex Marghita 56 3
Loc 14 Rogojan Cristian Satu Mare 56 3
Loc 15 Halasz Matyas Marghita 48 4
Loc 16 Buse Mihai Marghita 48 3
Loc 17 Dolhai Bencse Satu Mare 48 3
Loc 18 Onutan Dorina Satu Mare 40 3
Loc 19 Matioc Darius Satu Mare 40 4
Loc 20 Silaghi Karina Marghita 40 3
Loc 21 Filip Dragos Marghita 40 3
Loc 22 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 23 Racz Edgar Satu Mare 36 3
Loc 24 Boros Kevin Ozd 32 1
Loc 25 Zombori Norbert Ozd 32 1
Loc 26 Talabishaka Aleksander 32 1
Loc 27 Ensky Simon 32 1
Loc 28 Bogdan Mark Satu Mare 32 3
Loc 29 Chisalita Diana Marghita 32 3
Loc 30 Sajtan Kiril Técsö 24 1
Loc 31 Pogorilak Emil Técsö 24 1
Loc 32 Zaha David Oradea 24 2
Loc 33 Lit George Marghita 24 2
Loc 34 Hajnal Patrik Marghita 24 2
Loc 35 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 36 Budea Andrea Marghita 20 3
Loc 37 Erdei Andrea 20 3
Loc 38 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 39 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 40 Bencsak Ivan Técsö 16 1
Loc 41 Fillip Stepan Técsö 16 1
Loc 42 Szabo Zsofia Beregszasz 16 3
Loc 43 Davdovics Zoltan 16 1
Loc 44 Galis Teodor Satu Mare 16 2
Loc 45 Turanica Vadim 16 1
Loc 46 Orgovan Kristof Marghita 16 1
Loc 47 Vekony Gergo Marghita 16 1
Loc 48 Dajka Botond Marghita 16 1
Loc 49 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 50 Plisco Alexis Oradea 12 2
Loc 51 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 52 Pal David Oradea 8 1
Loc 53 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 54 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 55 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 56 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 57 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 58 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 59 Balog Zs Ozd 8 1
Loc 60 Berki L Ozd 8 1
Loc 61 Szenék D Técsö 8 1
Loc 62 Kristaly Zs Ozd 8 1
Loc 63 Repasi Anna Beregszasz 8 2
Loc 64 Rostas Ferenc 8 1
Loc 65 Palacsi 8 1
Loc 66 Rat 8 1
Loc 67 Feres 8 1
Loc 68 Coroian 8 1
Loc 69 Ciocan Satu Mare 8 1
Loc 70 Lengyel 8 1
Loc 71 Suceveanu 8 1
Loc 72 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 73 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 74 Horváth Ozd 4 1
Loc 75 Lazar Ozd 4 1
Loc 76 Plisco Raisa Oradea 4 1
Loc 77 Pop Raul Oradea 4 1

Rezultate Tenis De Masa Fara Frontiere 8 09 2109 Oradea
Etapa a 10-a s-a desfasurat la Oradea si s-au prezentat 38 de echipe din Romania, Ungaria ,Slovacia , Ucraina si Serbia. Au fost 19 echipe la amatori, 14 echipe la copii si 5 la legitimat. Rezultatele sunt:

Legitimati:

Loc 1 Bacso Iulius- Cingely Tibor Buzita 32 p
Loc 2 Keresztesi Janos-Petric Sorin Satu Mare 24 p
Loc 3 Danczinger Milan-Toth Laszlo Ozd 16 p
Loc 4 Tic Ioan-Szalay Liviu Oradea 16 p
Loc 5 Permenter Zalan-Vajda Jozsef Budapest 8, p

Clasament:

Loc 1 Bacso Julius Slovacia 80 3
Loc 2 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 3 Toth Laszlo Ozd 64 3
Loc 4 Tic Ioan Oradea 56 4
Loc 5 Szalay Liviu Oradea 56 4
Loc 6 Andrassy Attila Eger 48 2
Loc 7 Clingely Tibor Kosice 48 2
Loc 8 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 9 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 10 Barak Viktor Ozd 40 3
Loc 11 Andrasi Zoltan Puspokladany 36 2
Loc 12 Molnar Elek Ungaria 36 2
Loc 13 Sztoj Mihaly Beregszasz 32 1
Loc 14 Pacuk Peter Beregszasz 32 1
Loc 15 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 16 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 17 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 18 Olah Krisztian Ozd 24 1
Loc 19 Danczinger Milan Ozd 24 2
Loc 20 Keresztesi Janos Satu Mare 24 1
Loc 21 Petric Sorin Satu Mare 24 1
Loc 22 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 23 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 24 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 25 Gabor Emanuel Budapest 16 1
Loc 26 Deak Milan Budapest 16 1
Loc 27 Fükö Zoltán Ozd 16 1
Loc 28 Kovacs Attila Ozd 16 1
Loc 29 Cserep Tibor Hajdunanas 16 1
Loc 30 Balogh Zsigmond Hajdunanas 16 1
Loc 31 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
Loc 32 Brazai Balasz Budapest 12 1
Loc 33 Mago Zsolt Budapest 12 2
Loc 34 Molnar Peter Budapest 12 2
Loc 35 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 36 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 37 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 38 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 39 Simon Karoly Budapest 8 1
Loc 40 Vegh Arpad Budapest 8 1
Loc 41 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
Loc 42 Permenter Zalan Budapest 8 1
Loc 43 Vajda Jozsef Budapest 8 1

Amatori:

Loc 1 Andrasi Zoltan-Kovacs Jozsef Puspokladany 32 p
Loc 2 Pacuk Sandor-Szolosenko Mihail Beregszasz 24 p
Loc 3 Simu Marius-Varady Tibor Oradea 16 p
Loc 4 Mago Zsolt-Molnar Peter Budapest 16 p
Loc 5 Szemerszki Richard-Kiss Sandor Tiszacege 8. p
Loc 6 Malinak Istvan-Mohnyansky Jozsef Buzita 8. p
Loc 7 Ambrus Gabor-Urgyan Tibor Hajdunanas 8. p
Loc 8 Halasz Laszlo-Toltos Ludovic Marghita 8. p
Loc 9 Bata Karoly-Molnar Jozsef Tothfalu 4. p
Loc 10 Szekely Barnabas-Szabo Sandor Hajdunanas 4. p
Loc 11 Simon Karoly-Schartner Budapest 4. p
Loc 12 Majoros Istvan-Veres Daniel Hajdunanas 4. p
Loc 13 Tovarnak Mato-Orosz Istvan Buzita 4. p
Loc 14 Repasi Istvan-Martin Roland Beregszasz 4. p
Loc 15 Makszem Monika-Gazsi Adam Marghita 4. p
Loc 16 Duca Peter-Moldovai Otto Marghita 4. p
Loc 17 Farkas Vasile-Gherman Radu Oradea 2. p
Loc 18 Barak Viktor-Crisan Sandu Ozd-Oradea 2. p
Loc 19 Brasoveanu Eugen-Ardai Artur Oradea 2. p

Clasament:

Loc 1 Pacuk Sandor Beregszasz 188 8
Loc 2 Solosenko Mihail Beregszasz 188 8
Loc 3 Varady Tibor Oradea 166 10
Loc 4 Simu Marius Oradea 154 9
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 84 6
Loc 6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 72 5
Loc 7 Ambrus Gabor Hajdunanas 58 8
Loc 8 Halasz Laszlo Marghita 50 7
Loc 9 Toltos Ludovic Marghita 48 6
Loc 10 Popovics Janos Beregszasz 44 6
Loc 11 Majoros Istvan Hajdunanas 44 5
Loc 12 Duca Peter Marghita 42 8
Loc 13 Urgyan Tibor Hajdudorog 42 7
Loc 14 Foris Jozsef Beregszasz 36 5
Loc 15 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 16 Petrus Florin Zalau 32 1
Loc 17 Husa Gelu Zalau 32 1
Loc 18 Tovarnak Martin Buzica 32 6
Loc 19 Andrasi Zoltan Puspokladany 32 1
Loc 20 Kovacs Jozsef Puspokladany 32 1
Loc 21 Veres Daniel Hajdunanas 28 4
Loc 22 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 23 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 24 Mago Zsolt Budapest 24 2
Loc 25 Molnar Peter Budapest 24 2
Loc 26 Martin Roland Beregszasz 22 6
Loc 27 Repasi Istvan Beregszasz 22 5
Loc 28 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 29 Vajda Jozsef Budapest 20 3
Loc 30 Moka Iuliu Marghita 20 3
Loc 31 Malinak Stefan Buzica 20 3
Loc 32 Stefan Istvan Szepsi 18 3
Loc 33 Makszem Monika Marghita 18 5
Loc 34 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 35 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 36 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 37 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 38 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 39 Stefan Jozsef Szepsi 16 4
Loc 40 Moldovan Sergiu Satu Mare 16 1
Loc 41 Veres Samuel Satu Mare 16 1
Loc 42 Orosz Stefan Kosice 16 3
Loc 43 Bata Karoly Tothfalu 16 3
Loc 44 Molnar Jozsef Tothfalu 16 3
Loc 45 Gazsi Adam Marghita 16 5
Loc 46 Moldovai Otto Marghita 14 4
Loc 47 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 48 Mohnyanksy Jozsef Buzica 12 2
Loc 49 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 50 Meszaros Peter Marghita 10 3
Loc 51 Gall Imre Nadudvar 10 2
Loc 52 Hegyi Peter Debrecen 10 3
Loc 53 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 54 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 55 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 56 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 57 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 58 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 59 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 60 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 61 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 62 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 63 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 64 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 65 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 66 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 67 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 68 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 69 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 70 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 71 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
Loc 72 Tonte Ferenc Ungaria 8 1
Loc 73 Horvath Attila Ungaria 8 1
Loc 74 Petric Sorin Satu Mare 8 1
Loc 75 Zaha Vasile Satu Mare 8 1
Loc 76 Ardai Arthur Oradea 8 3
Loc 77 Simon Karoly Budapest 8 3
Loc 78 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 79 Hegyi Andras Debrecen 6 2
Loc 80 Osaka David Satu Mare 6 2
Loc 81 Toth Botond Satu Mare 6 2
Loc 82 Szekely Barnabas Hajdunanas 6 2
Loc 83 Szabo Sandor Hajdunanas 6 2
Loc 84 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 85 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 86 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 87 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 88 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 89 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 90 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 91 Barabas Kl Ozd 4 1
Loc 92 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 93 Szucs Peter Ungaria 4 1
Loc 94 Ujvarosi Marton Ungaria 4 1
Loc 95 Makula Laszlo Gedeon Oradea 4 1
Loc 96 Paloczi Csaba Ungaria 4 1
Loc 97 Eles Lajos Ungaria 4 1
Loc 98 Pal Albert Satu Mare 4 1
Loc 99 Tinca Marcel Satu Mare 4 1
Loc 100 Popan Gavril Satu Mare 4 1
Loc 101 Grigoriu Romeo Satu Mare 4 1
Loc 102 Gutiu Adrian Satu Mare 4 1
Loc 103 Alneut Ionut Satu Mare 4 1
Loc 104 Ladanyi Laszlo Satu Mare 4 1
Loc 105 Gyori Miklos Satu Mare 4 1
Loc 106 Szarvasi Karoly Satu Mare 4 1
Loc 107 Kiss Szabolcs Satu Mare 4 1
Loc 108 Veres Florin Satu Mare 4 1
Loc 109 Craciun Stefan Satu Mare 4 1
Loc 110 Bran Robert Satu Mare 4 1
Loc 111 Iliescu Aurelian Satu Mare 4 1
Loc 112 Brasoveanu Eugen Oradea 4 2
Loc 113 Schartner Budapest 4 1
Loc 114 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 115 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 116 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 117 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 118 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 119 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 120 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 121 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 122 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 123 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 124 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 125 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 126 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
Loc 127 Andrasi Attila Ungaria 2 1
Loc 128 Varga Tamas Ungaria 2 1
Loc 129 Tonte Andras Ungaria 2 1
Loc 130 Szabo Laszlo Ungaria 2 1
Loc 131 Kiss Attila Ungaria 2 1
Loc 132 Pergene Nagy Szilvia Ungaria 2 1
Loc 133 Gall Tamas Nadudvar 2 1
Loc 134 Papp Diana Ungaria 2 1
Loc 135 Varadi Zsolt Ungaria 2 1
Loc 136 Ocskai Attila Satu Mare 2 1
Loc 137 Veres Lukacs Satu Mare 2 1
Loc 138 Fastus Stefan Satu Mare 2 1
Loc 139 Nagy Geza Satu Mare 2 1
Loc 140 Kereji Florin Satu Mare 2 1
Loc 141 Ripan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 142 Szemaak Miklos Satu Mare 2 1
Loc 143 Toth Zoltan Satu Mare 2 1
Loc 144 Szebeni Cristian Satu Mare 2 1
Loc 145 Csirak Peter Satu Mare 2 1
Loc 146 Alfoldy Laszlo Satu Mare 2 1
Loc 147 Paloczi Levente Satu Mare 2 1
Loc 148 Zaha Mark Satu Mare 2 1
Loc 149 Hamza Catalin Satu Mare 2 1
Loc 150 Farkas Vasile Oradea 2 1
Loc 151 Gherman Radu Oradea 2 1
Loc 152 Crisan Sandu Oradea 2 1
Loc 153 Barak Viktor Ozd 2 1

Gyerekek 8-10evesek/ani

Loc 1 Dragos Kovacs 32 p
Loc 2 Varady Wlihelm-Kristof Daniel Oradea 24 p
Loc 3 Heghedus-Rogojan 16 p
Loc 4 Silaghi-Buse 16 p
Loc 5 Lit-Chisalita 8. p
Loc 6 Matioc-Budea 8. p
Loc 7 Erdei -Galis 8. p

Gyerekek 11-15evesek/ani

Loc 1 Ostatea David- Toth Bothond 32 p
Loc 2 Hamza Catalin-Zaha Mark 24 p
Loc 3 Alfoldi Laszlo-Paloczi Levente Hajdunanas 16 p
Loc 4 Onutan Dorina-Bogdan 16 p
Loc 5 Halasz- Filip 8. p
Loc 6 Aciu-Bistran 8. p
Loc 7 Hajnal-Coroian 8. p

Clasament:

Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 120 8
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 108 7
Loc 3 Toth Bothond Satu Mare 88 3
Loc 4 Ostatea David Satu Mare 88 3
Loc 5 Hamza Catalin Satu Mare 56 3
Loc 6 Alföldi Laszlo Hajdunanas 56 3
Loc 7 Paloczi Levente Hajdunanas 56 3
Loc 8 Kovacs 48 2
Loc 9 Zaha Mark Satu Mare 40 2
Loc 10 Onutan Dorina Satu Mare 40 3
Loc 11 Hegedus-Nikolasz 40 3
Loc 12 Aciu 40 2
Loc 13 Bistran 40 2
Loc 14 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 15 Boros Kevin Ozd 32 1
Loc 16 Zombori Norbert Ozd 32 1
Loc 17 Talabishaka Aleksander 32 1
Loc 18 Ensky Simon 32 1
Loc 19 Bogdan Mark Satu Mare 32 3
Loc 20 Matioc Darius Satu Mare 32 3
Loc 21 Halasz 32 3
Loc 22 Buse 32 2
Loc 23 Dragos 32 1
Loc 24 Sajtan Kiril Técsö 24 1
Loc 25 Pogorilak Emil Técsö 24 1
Loc 26 Zaha David Oradea 24 2
Loc 27 Dolhai Bencse Satu Mare 24 2
Loc 28 Rogojan Cirtan 24 2
Loc 29 Silaghi 24 2
Loc 30 Filip D 24 2
Loc 31 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 32 Budea Andrea Oradea 20 3
Loc 33 Erdei Andrea 20 3
Loc 34 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 35 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 36 Bencsak Ivan Técsö 16 1
Loc 37 Fillip Stepan Técsö 16 1
Loc 38 Szabo Zsofia Beregszasz 16 3
Loc 39 Davdovics Zoltan-Turanica Vadim 16 1
Loc 40 Chisalita 16 2
Loc 41 Galis 16 2
Loc 42 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 43 Plisco Alexis Oradea 12 2
Loc 44 Racz Edgar Satu Mare 12 2
Loc 45 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 46 Pal David Oradea 8 1
Loc 47 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 48 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 49 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 50 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 51 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 52 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 53 Balog Zs Ozd 8 1
Loc 54 Berki L Ozd 8 1
Loc 55 Szenék D Técsö 8 1
Loc 56 Kristaly Zs Ozd 8 1
Loc 57 Repasi Anna Beregszasz 8 2
Loc 58 Rostas Ferenc 8 1
Loc 59 Palacsi 8 1
Loc 60 Rat 8 1
Loc 61 Feres 8 1
Loc 62 Lit 8 1
Loc 63 Hajnal 8 1
Loc 64 Coroian 8 1
Loc 65 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 66 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 67 Horváth Ozd 4 1
Loc 68 Lazar Ozd 4 1
Loc 69 Plisco Raisa Oradea 4 1
Loc 70 Pop Raul Oradea 4 1

Etapa a 9-a s-a desfasurat la Satu Mare si s-au prezentat 24 de echipe la amatori din Ungaria. Romania si Ucraina. Rezultatele au fost:Rezultate tenis de masa fara frontiere 24 08 2019 Satu Mare

Amatori

Loc 1 Petrus Florin-Husa Gelu Zalau 32 p
Loc 2 Pacuk Sandor-Solosenko Mihaj Beregszasz 24 p
Loc 3 Moldovan Sergiu- Veres Samuel Satu Mare 16 p
Loc 4 Simu Marius-Varady Tibor Oradea 16 p
Loc 5 Petric Sorin-Zaha Vasile Satu Mare 8 . P
Loc 6 Majoros Istvan-Veres Daniel Hajdunanas 8. p
Loc 7 Popovics Janos-Foris Jozsef Beregszasz 8. p
Loc 8 Szemerszki Richard-Kiss Sandor Tiszacege 8. p
Loc 9 Halasz Laszlo-Toltos Ludovic Marghita 4. p
Loc 10 Pal Albert-Tinca Marcel Satu Mare 4. p
Loc 11 Popan Gavril-Grigoriu Romeo Satu Mare 4. p
Loc 12 Gutiu Adrian-Alneut Ionut Satu Mare 4. p
Loc 13 Ladanyi Laszlo-Gyori Miklos Satu Mare 4.p
Loc 14 Szarvasi Karoly-Kiss Szabolcs Satu Mare 4. p
Loc 15 Veres Florin-Craciun Stefan Satu Mare 4.p
Loc 16 Bran Robert-Iliescu Aurelian Satu Mare 4. p
Loc 17 Duca Peter-Moldovai Otto Marghita 2. p
Loc 18 Ocskai Attila-Veres Lukacs Satu Mare 2. p
Loc 19 Fastus Stefan- Nagy Geza Satu Mare 2. p
Loc 20 Kereji Florin-Ripan Cristian Satu Mare 2. p
Loc 21 Szemak Miklos-Toth Zoltan Satu Mare 2. p
Loc 22 Szebeni Cristian-Csirak Peter Satu Mare 2. p
Loc 23 Alfoldy Laszlo-Paloczi Levente Hajdunanas 2. p
Loc 24 Zaha Mark-Hamza Catalin Satu Mare 2. p

Clasament

Loc 1 Pacuk Sandor Beregszasz 164 7
Loc 2 Solosenko Mihail Beregszasz 164 7
Loc 3 Varady Tibor Oradea 150 9
Loc 4 Simu Marius Oradea 138 8
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 76 5
Loc 6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 64 4
Loc 7 Ambrus Gabor Hajdunanas 50 7
Loc 8 Popovics Janos Beregszasz 44 6
Loc 9 Halasz Laszlo Marghita 42 6
Loc 10 Toltos Ludovic Marghita 40 5
Loc 11 Majoros Istvan Hajdunanas 40 4
Loc 12 Duca Peter Marghita 38 7
Loc 13 Foris Jozsef Beregszasz 36 5
Loc 14 Urgyan Tibor Hajdudorog 34 6
Loc 15 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 16 Petrus Florin Zalau 32 1
Loc 17 Husa Gelu Zalau 32 1
Loc 18 Tovarnak Martin Buzica 28 5
Loc 19 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 20 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 21 Veres Daniel Hajdunanas 24 3
Loc 22 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 23 Vajda Jozsef Budapest 20 3
Loc 24 Moka Iuliu Marghita 20 3
Loc 25 Martin Roland Beregszasz 18 5
Loc 26 Repasi Istvan Beregszasz 18 4
Loc 27 Stefan Istvan Szepsi 18 3
Loc 28 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 29 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 30 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 31 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 32 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 33 Stefan Jozsef Szepsi 16 4
Loc 34 Moldovan Sergiu Satu Mare 16 1
Loc 35 Veres Samuel Satu Mare 16 1
Loc 36 Makszem Monika Marghita 14 4
Loc 37 Malinak Stefan Buzica 12 2
Loc 38 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 39 Orosz Stefan Kosice 12 2
Loc 40 Bata Karoly Tothfalu 12 2
Loc 41 Molnar Jozsef Tothfalu 12 2
Loc 42 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 43 Meszaros Peter Marghita 10 3
Loc 44 Gall Imre Nadudvar 10 2
Loc 45 Hegyi Peter Debrecen 10 3
Loc 46 Moldovai Otto Marghita 10 3
Loc 47 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 48 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 49 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 50 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 51 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 52 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 53 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 54 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 55 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 56 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 57 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 58 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 59 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 60 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 61 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 62 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 63 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 64 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 65 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 66 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
Loc 67 Mago Zsolt Budapest 8 1
Loc 68 Molnar Peter Budapest 8 1
Loc 69 Tonte Ferenc Ungaria 8 1
Loc 70 Horvath Attila Ungaria 8 1
Loc 71 Petric Sorin Satu Mare 8 1
Loc 72 Zaha Vasile Satu Mare 8 1
Loc 73 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 74 Hegyi Andras Debrecen 6 2
Loc 75 Osaka David Satu Mare 6 2
Loc 76 Toth Botond Satu Mare 6 2
Loc 77 Ardai Arthur Oradea 6 2
Loc 78 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 79 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 80 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 81 Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Loc 82 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 83 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 84 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 85 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 86 Brabas Kl Ozd 4 1
Loc 87 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 88 Simon Karoly Budapest 4 2
Loc 89 Adam Gaji Marghita 4 2
Loc 90 Szucs Peter Ungaria 4 1
Loc 91 Ujvarosi Marton Ungaria 4 1
Loc 92 Makula Laszlo Gedeon Oradea 4 1
Loc 93 Paloczi Csaba Ungaria 4 1
Loc 94 Eles Lajos Ungaria 4 1
Loc 95 Pal Albert Satu Mare 4 1
Loc 96 Tinca Marcel Satu Mare 4 1
Loc 97 Popan Gavril Satu Mare 4 1
Loc 98 Grigoriu Romeo Satu Mare 4 1
Loc 99 Gutiu Adrian Satu Mare 4 1
Loc 100 Alneut Ionut Satu Mare 4 1
Loc 101 Ladanyi Laszlo Satu Mare 4 1
Loc 102 Gyori Miklos Satu Mare 4 1
Loc 103 Szarvasi Karoly Satu Mare 4 1
Loc 104 Kiss Szabolcs Satu Mare 4 1
Loc 105 Veres Florin Satu Mare 4 1
Loc 106 Craciun Stefan Satu Mare 4 1
Loc 107 Bran Robert Satu Mare 4 1
Loc 108 Iliescu Aurelian Satu Mare 4 1
Loc 109 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 110 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 111 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 112 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 113 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 114 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 115 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 116 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 117 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 118 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 119 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 120 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 121 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
Loc 122 Brasoveanu Eugen Oradea 2 1
Loc 123 Andrasi Attila Ungaria 2 1
Loc 124 Varga Tamas Ungaria 2 1
Loc 125 Tonte Andras Ungaria 2 1
Loc 126 Szabo Laszlo Ungaria 2 1
Loc 127 Szekely Barnabas Ungaria 2 1
Loc 128 Szabo Sandor Ungaria 2 1
Loc 129 Kiss Attila Ungaria 2 1
Loc 130 Pergene Nagy Szilvia Ungaria 2 1
Loc 131 Gall Tamas Nadudvar 2 1
Loc 132 Papp Diana Ungaria 2 1
Loc 133 Varadi Zsolt Ungaria 2 1
Loc 134 Ocskai Attila Satu Mare 2 1
Loc 135 Veres Lukacs Satu Mare 2 1
Loc 136 Fastus Stefan Satu Mare 2 1
Loc 137 Nagy Geza Satu Mare 2 1
Loc 138 Kereji Florin Satu Mare 2 1
Loc 139 Ripan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 140 Szemaak Miklos Satu Mare 2 1
Loc 141 Toth Zoltan Satu Mare 2 1
Loc 142 Szebeni Cristian Satu Mare 2 1
Loc 143 Csirak Peter Satu Mare 2 1
Loc 144 Alfoldy Laszlo Hajdunanas 2 1
Loc 145 Paloczi Levente Hajdunanas 2 1
Loc 146 Zaha Mark Satu Mare 2 1
Loc 147 Hamza Catalin Satu Mare 2 1

Gyerekek: 8-10 evesek/ani

Loc 1 Aciu-Biston 32 p
Loc 2 Varady Wilhelm-Kristof Daniel Oradea 24 p
Loc 3 Buse-Kovacs 16 p
Loc 4 Dolhai-Matioc 16 p
Loc 5 Silaghi-Chisalita 8. p
Loc 6 Erdei- Rat 8. p

Gyerkek: 11-15 evesek/ani

Loc 1 Toth Botond-Ostatea David 32 p
Loc 2 Alfoldy Laszlo-Paloczi Levente Hajdunanas 24 p
Loc 3 Halasz-Filip D 16 p
Loc 4 Onutan-Heghedus 16 p
Loc 5 Feres -Galis 8. p

Rezultate tenis de masa fara frontiere 21 07 2019 Hajdunanas.

Etapa a opta s-a desfasurat la Hajdunanas din Ungaria. S-au prezentat echipe din Ungaria, Romania , Ucraina, Slovacia si Serbia, pe 3 categorii. Rezultatele au fost:

Legitimati/Igazoltak

Loc 1 Sztoj Mihaly-Pacuk Peter -Beregszasz -32 p

Loc 2 Andrasi Zoltan-Molnar Elek-Puspokladany-24 p

Loc 3 Toth Laszlo-Andrassy Attila- Ozd- 16 p

Loc 4 Cserep Tibor-Balogh Zsigmond-Hajdunanas-16 p

Loc 5 Barak Viktor-Danczinger Milan-Ozd-8 p

Loc 6 Molnar Peter-Mago Zsolt -Budapest-8 p

Clasament:

Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 48 2
Loc 3 Andrasi Attila if Eger 48 2
Loc 4 Toth Laszlo Ozd 48 2
Loc 5 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 6 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 7 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 8 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 9 Barak Viktor Ozd 40 3
Loc 10 Andrasi Zoltan Puspokladany 36 2
Loc 11 Molnar Elek Ungaria 36 2
Loc 12 Sztoj Mihaly Beregszasz 32 1
Loc 13 Pacuk Peter Beregszasz 32 1
Loc 14 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 15 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 16 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 17 Olah Krisztian Ozd 24 1
Loc 18 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 19 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 20 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 21 Clingely Tibor Kosice 16 1
Loc 22 Gabor Emanuel Budapest 16 1
Loc 23 Deak Milan Budapest 16 1
Loc 24 Fükö Zoltán Ozd 16 1
Loc 25 Kovacs Attila Ozd 16 1
Loc 26 Cserep Tibor Hajdunanas 16 1
Loc 27 Balogh Zsigmond Hajdunanas 16 1
Loc 28 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
Loc 29 Brazai Balasz Budapest 12 1
Loc 30 Mago Zsolt Budapest 12 2
Loc 31 Molnar Peter Budapest 12 2
Loc 32 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 33 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 34 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 35 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 36 Simon Karoly Budapest 8 1
Loc 37 Vegh Arpad Budapest 8 1
Loc 38 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
Loc 39 Danczinger Milan Ozd 8 1

Amator:

Loc 1 Pacuk Sandor-Szolosenko Mihail-Beregszasz-32 p

Loc 2 Halasz Laszlo-Toltos Ludovic-Marghita-24 p

Loc 3 Varady Tibor-Simu Marius-Oradea-16 p

Loc 4 Szemerszki Ricsard-Kiss Sandor-Tiszacege-16 p

Loc 5 Tonte Ferenc-Horvath Attila-Ungaria-8 p-

Loc 6 Majoros Istvan Veress Daniel-Hajdunanas-8 p

Loc 7 Stefan Istvan-Stefan Jozsef-Buzica-8 p

Loc 8 Molnar Jozsef- Bata Karoly-Serbia Tothfalu-8 p

Loc 9 Duca Peter-Moldovai Otto-Marghita-4 p

Loc 10 Ambrus Gabor-Urgyan Tibor-Hajdunanas- 4 p

Loc 11 Orosz Istvan-Tovarnak Mate-Buzica-4 p

Loc 12 Hegyi Andras-HegyiPeter-Debrecen-4 p

Loc 13 Toth Botond-Oszaka David Satu Mare-4 p

Loc 14 Szucs Peter-Ujvarosi Marton-Ungaria-4 p

Loc 15 Ardai Arthur-Makula Laszlo Gedeon-Oradea-4 p

Loc 16 Paloczi Csaba-Eles Lajos-Ungaria-4 p

Loc 17 Andrasi Attila-Varga Tamas-Ungaria-2 p

Loc 18 Tonte Andras- Szabo Laszlo-Ungaria- 2 p

Loc 19 Szekely Barnabas-Szabo Sandor-Ungaria 2 p

Loc 20 Gazsi Adam-Makszem Monika-Marghita-2 p

Loc 21 Kiss Attila-Pergene Nagy Szilvia-Ungaria-2 p

Loc 22 Gal Imre-Gal Tamas-Nadudvar-2 p

Loc 23 Papp Diana-Varadi Zsolt-Ungaria -2 p

Clasament:

Loc 1 Pacuk Sandor Beregszasz 140 6
Loc 2 Solosenko Mihail Beregszasz 140 6
Loc 3 Varady Tibor Oradea 134 8
Loc 4 Simu Marius Oradea 122 7
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 68 4
Loc 6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 56 3
Loc 7 Ambrus Gabor Hajdunanas 50 7
Loc 8 Halasz Laszlo Marghita 38 5
Loc 9 Popovics Janos Beregszasz 36 5
Loc 10 Duca Peter Marghita 36 6
Loc 11 Toltos Ludovic Marghita 36 4
Loc 12 Urgyan Tibor Hajdudorog 34 6
Loc 13 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 14 Majoros Istvan Hajdunanas 32 3
Loc 15 Foris Jozsef Beregszasz 28 4
Loc 16 Tovarnak Martin Buzica 28 5
Loc 17 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 18 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 19 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 20 Vajda Jozsef Budapest 20 3
Loc 21 Moka Iuliu Marghita 20 3
Loc 22 Martin Roland Beregszasz 18 5
Loc 23 Repasi Istvan Beregszasz 18 4
Loc 24 Stefan Istvan Szepsi 18 3
Loc 25 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 26 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 27 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 28 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 29 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 30 Stefan Jozsef Szepsi 16 4
Loc 31 Veres Daniel Hajdunanas 16 2
Loc 32 Makszem Monika Marghita 14 4
Loc 33 Malinak Stefan Buzica 12 2
Loc 34 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 35 Orosz Stefan Kosice 12 2
Loc 36 Bata Karoly Tothfalu 12 2
Loc 37 Molnar Jozsef Tothfalu 12 2
Loc 38 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 39 Meszaros Peter Marghita 10 3
Loc 40 Gall Imre Nadudvar 10 2
Loc 41 Hegyi Peter Debrecen 10 3
Loc 42 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 43 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 44 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 45 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 46 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 47 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 48 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 49 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 50 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 51 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 52 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 53 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 54 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 55 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 56 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 57 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 58 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 59 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 60 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 61 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
Loc 62 Mago Zsolt Budapest 8 1
Loc 63 Molnar Peter Budapest 8 1
Loc 64 Moldovai Otto Marghita 8 2
Loc 65 Tonte Ferenc Ungaria 8 1
Loc 66 Horvath Attila Ungaria 8 1
Loc 67 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 68 Hegyi Andras Debrecen 6 2
Loc 69 Osaka David Satu Mare 6 2
Loc 70 Toth Botond Satu Mare 6 2
Loc 71 Ardai Arthur Oradea 6 2
Loc 72 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 73 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 74 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 75 Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Loc 76 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 77 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 78 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 79 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 80 Brabas Kl Ozd 4 1
Loc 81 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 82 Simon Karoly Budapest 4 2
Loc 83 Adam Gaji Marghita 4 2
Loc 84 Szucs Peter Ungaria 4 1
Loc 85 Ujvarosi Marton Ungaria 4 1
Loc 86 Makula Laszlo Gedeon Oradea 4 1
Loc 87 Paloczi Csaba Ungaria 4 1
Loc 88 Eles Lajos Ungaria 4 1
Loc 89 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 90 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 91 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 92 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 93 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 94 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 95 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 96 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 97 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 98 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 99 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 100 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 101 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
Loc 102 Brasoveanu Eugen Oradea 2 1
Loc 103 Andrasi Attila Ungaria 2 1
Loc 104 Varga Tamas Ungaria 2 1
Loc 105 Tonte Andras Ungaria 2 1
Loc 106 Szabo Laszlo Ungaria 2 1
Loc 107 Szekely Barnabas Ungaria 2 1
Loc 108 Szabo Sandor Ungaria 2 1
Loc 109 Kiss Attila Ungaria 2 1
Loc 110 Pergene Nagy Szilvia Ungaria 2 1
Loc 111 Gall Tamas Nadudvar 2 1
Loc 112 Papp Diana Ungaria 2 1
Loc 113 Varadi Zsolt Ungaria 2 1

Gyerekek:

Loc 1 Talabishka Aleksander-Ensky Simon Ungaria 32
Loc 2 Toth Botond-Ostatea David Satu Mare 24
Loc 3 Zaha Mark-Hamza Catalin Satu Mare 16
Loc 4 Davidovics Zoltan-Turanica Vadim 16
Loc 5 Varady Wilhelm-Rostas Ferenc Oradea 8
Loc 6 Palacsi- Halasz 8
Loc 7 Bogdan Mark-Onutan Dorina Satu Mare 8
Loc 8 Hegedus Nikolasz-Rogjan Cirtan 8
Loc 9 Erdei Andrea-Racz Edgar 4
Loc 10 Dolhai Bencze-Matiac Darius 4
Loc 11 Budea Andrea-Lakatos Vanessza Oradea 4

Clasament:

Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 72 6
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 60 5
Loc 3 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 4 Boros Kevin Ozd 32 1
Loc 5 Zombori Norbert Ozd 32 1
Loc 6 Hamza Catalin Satu Mare 32 2
Loc 7 Talabishaka Aleksander 32 1
Loc 8 Ensky Simon 32 1
Loc 9 Sajtan Kiril Técsö 24 1
Loc 10 Pogorilak Emil Técsö 24 1
Loc 11 Zaha David Oradea 24 2
Loc 12 Toth Bothond Satu Mare 24 1
Loc 13 Ostatea David Satu Mare 24 1
Loc 14 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 15 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 16 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 17 Bencsak Ivan Técsö 16 1
Loc 18 Fillip Stepan Técsö 16 1
Loc 19 Alföldi Hajdunanas 16 1
Loc 20 Paloczi Hajdunanas 16 1
Loc 21 Szabo Zsofia Beregszasz 16 3
Loc 22 Zaha Mark Satu Mare 16 1
Loc 23 Bogdan Mark Satu Mare 16 2
Loc 24 Davdovics Zoltan-Turanica Vadim 16 1
Loc 25 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 26 Budea Andrea Oradea 12 2
Loc 27 Plisco Alexis Oradea 12 2
Loc 28 Racz Edgar Satu Mare 12 2
Loc 29 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 30 Pal David Oradea 8 1
Loc 31 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 32 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 33 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 34 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 35 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 36 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 37 Balog Zs Ozd 8 1
Loc 38 Berki L Ozd 8 1
Loc 39 Szenék D Técsö 8 1
Loc 40 Kristaly Zs Ozd 8 1
Loc 41 Repasi Anna Beregszasz 8 2
Loc 42 Dolhai Bencse Satu Mare 8 1
Loc 43 Mateuc Darius Satu Mare 8 1
Loc 44 Rostas Ferenc 8 1
Loc 45 Palacsi 8 1
Loc 46 Halasz 8 1
Loc 47 Onutan Dorina Satu Mare 8 1
Loc 48 Hegedus-Nikolasz 8 1
Loc 49 Rogjan Cirtan 8 1
Loc 50 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 51 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 52 Horváth Ozd 4 1
Loc 53 Lazar Ozd 4 1
Loc 54 Plisco Raisa Oradea 4 1
Loc 55 Pop Raul Oradea 4 1
Loc 56 Erdei Andrea 4 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere 15 06 2019 Oradea

Etapa a saptea din 2019 s-a desfasurat la Oradea cu ocazia aniversari de 15 ani a clubului nostru Tibclau. S-au prezentat 20 de echipe din Romania, Ungaria, Ucraina si Serbia 13 echipe la amatori si 7 echipe la incepatori. Turneul se puncteaza ca si turneu A.

Rezultate la amatori

1. Pacuk Sandor  – Szolosenko Mihail.            Ukraina  . Beregszas       16.p
2. Simu Marius   –    Varady Tibor                     Romania  . Varad             12p
3 . Repasi Istvan  –    Kardos Zsoltan                 Ukraina    Beregszas         8 p
4. Mago Zsolt     –      Molnar  Peter                   Budapest                         8 p
5. Bata  Karoly  –      Molnar jozsef                    Szerbia    Tothfalu             4 p
6. Duca Peter    –    Moca Juliu                         Romania – Marghita           4 p
7.Foris Joszef   –  Popovics Janos                    Ukraina  –  Beregszas        4p
8. Halasz Laszlo  – Toltos Ludovic                    Romania   – Marghita          4.p
9. Adam  Gaji     –   Meszaros  Peter               Romania  –  Marghita           2.p
10. Simon Karoly  –  Vajda Jozsef                    Budapest                           2p
11. Ostatea David  –  Toth Botond                    Romania  –  Szatmarnemeti  2p
12 Rogojan Cristian – Hegedus Nicolas           Romania –  Szatmarnemeti   2 p
13. Ardai  Arthur    –  Brasoveanu Eugen         Romania  –  Varad               2 p

Clasament:

Loc 1 Varady Tibor Oradea 118 7
Loc 2 Pacuk Sandor Beregszasz 108 5
Loc 3 Solosenko Mihail Beregszasz 108 5
Loc 4 Simu Marius Oradea 106 6
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 52 3
Loc 6 Ambrus Gabor Hajdunanas 46 6
Loc 7 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Loc 8 Popovics Janos Beregszasz 36 5
Loc 9 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 10 Duca Peter Marghita 32 5
Loc 11 Urgyan Tibor Hajdudorog 30 5
Loc 12 Foris Jozsef Beregszasz 28 4
Loc 13 Tovarnak Martin Buzica 24 4
Loc 14 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 15 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 16 Majoros Istvan Hajdunanas 24 2
Loc 17 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 18 Vajda Jozsef Budapest 20 3
Loc 19 Moka Iuliu Marghita 20 3
Loc 20 Martin Roland Beregszasz 18 5
Loc 21 Repasi Istvan Beregszasz 18 4
Loc 22 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 23 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 24 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 25 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 26 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 27 Halasz Laszlo Marghita 14 4
Loc 28 Malinak Stefan Buzica 12 2
Loc 29 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 30 Makszem Monika Marghita 12 3
Loc 31 Toltos Ludovic Marghita 12 3
Loc 32 Stefan Istvan Szepsi 10 2
Loc 33 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 34 Meszaros Peter Marghita 10 3
Loc 35 Orosz Stefan Kosice 8 1
Loc 36 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 37 Stefan Jozsef Szepsi 8 3
Loc 38 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 39 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 40 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 41 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 42 Gall Imre Nadudvar 8 1
Loc 43 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 44 Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Loc 45 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 46 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 47 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 48 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 49 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 50 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 51 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 52 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 53 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 54 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 55 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 56 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 57 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 58 Kardos Zoltan Beregszasz 8 1
Loc 59 Mago Zsolt Budapest 8 1
Loc 60 Molnar Peter Budapest 8 1
Loc 61 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 62 Hegyi Peter Debrecen 6 2
Loc 63 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 64 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 65 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 66 Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Loc 67 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 68 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 69 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 70 Moldovai Otto Marghita 4 1
Loc 71 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 72 Brabas Kl Ozd 4 1
Loc 73 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 74 Simon Karoly Budapest 4 2
Loc 75 Bata Karoly Tothfalu 4 1
Loc 76 Molnar Jozsef Tothfalu 4 1
Loc 77 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 78 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 79 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 80 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 81 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 82 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 83 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 84 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 85 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 86 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 87 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 88 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 89 Adam Gaji Marghita 2 1
Loc 90 Ostatea David Satu Mare 2 1
Loc 91 Toth Botond Satu Mare 2 1
Loc 92 Rogojan Cristian Satu Mare 2 1
Loc 93 Hegedus Nicolas Satu Mare 2 1
Loc 94 Ardai Arthur Oradea 2 1
Loc 95 Brasoveanu Eugen Oradea 2 1

Rezultate incepatori/copii

1. Hamza Catalin –  Zaha Mark                  Romania    Szatmarnemeti    16 p

2. Kristof  Daniel  –  Varady Wilhelm           Romania    Varad                  12p

3. Racs Edgar    –  Bogdan  Mark             Romania     Szatmarnemeti      8.p

4. Dolhai Bencse – Mateuc Darius            Romania    Szatmarnemeti       8.p

5 Budea Andrea  –  Plisco Alexis              Romania   Varad                     4.p

6 Repasi Anna   – Szabo  Sofia                Ukraina     Beregszas              4p

7. Plisco Raisa – Pop  Raul                     Romania    Varad                     4.p

Clasament:

Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 64 5
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 60 5
Loc 3 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 4 Boros Kevin Ozd 32 1
Loc 5 Zombori Norbert Ozd 32 1
Loc 6 Sajtan Kiril Técsö 24 1
Loc 7 Pogorilak Emil Técsö 24 1
Loc 8 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 9 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 10 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 11 Bencsak Ivan Técsö 16 1
Loc 12 Fillip Stepan Técsö 16 1
Loc 13 Alföldi Hajdunanas 16 1
Loc 14 Paloczi Hajdunanas 16 1
Loc 15 Szabo Zsofia Beregszasz 16 3
Loc 16 Hamza Catalin Satu Mare 16 1
Loc 17 Zaha Mark Satu Mare 16 1
Loc 18 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 19 Budea Andrea Oradea 12 2
Loc 20 Plisco Alexis Oradea 12 2
Loc 21 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 22 Pal David Oradea 8 1
Loc 23 Zaha David Oradea 8 1
Loc 24 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 25 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 26 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 27 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 28 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 29 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 30 Balog Zs Ozd 8 1
Loc 31 Berki L Ozd 8 1
Loc 32 Szenék D Técsö 8 1
Loc 33 Kristaly Zs Ozd 8 1
Loc 34 Repasi Anna Beregszasz 8 2
Loc 35 Racs Edgar Satu Mare 8 1
Loc 36 Bogdan Mark Satu Mare 8 1
Loc 37 Dolhai Bencse Satu Mare 8 1
Loc 38 Mateuc Darius Satu Mare 8 1
Loc 39 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 40 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 41 Horváth Ozd 4 1
Loc 42 Lazar Ozd 4 1
Loc 43 Plisco Raisa Oradea 4 1
Loc 44 Pop Raul Oradea 4 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere  1 06 2019  Ozd

Etapa a sasea din 2019 s-a desfasurat la Ozd din Ungaria si s-au prezentat 3 echipe la legitimati, 9 ehipe la amatori si 9 echipe la incepatori, findca turneul a depasit 20 de echipe, turneul a fost de tip A+.

Rezultate la legitimati :

1.AndrassyAttila/Eger PAC/-Toth Laszlo /ÓzdVSE/32 p
2.Oláh Krisztián-Barak Viktor OVSE/24 p
3.Fükö Zoltán-Kovacs Attila OVSE/16 p
Clasment:
Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 48 2
Loc 3 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 4 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 5 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 6 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 7 Barak Viktor Ozd 32 2
Loc 8 Andrassy Attila Eger 32 1
Loc 9 Toth Laszlo Ozd 32 1
Loc 10 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 11 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 12 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 13 Olah Krisztian Ozd 24 1
Loc 14 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 15 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 16 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 17 Clingely Tibor Kosice 16 1
Loc 18 Gabor Emanuel Budapest 16 1
Loc 19 Deak Milan Budapest 16 1
Loc 20 Fükö Zoltán Ozd 16 1
Loc 21 Kovacs Attila Ozd 16 1
Loc 22 Andrasi Zoltan Puspokladany 12 1
Loc 23 Molnar Elek Ungaria 12 1
Loc 24 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
Loc 25 Brazai Balasz Budapest 12 1
Loc 26 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 27 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 28 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 29 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 30 Simon Karoly Budapest 8 1
Loc 31 Vegh Arpad Budapest 8 1
Loc 32 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
Loc 33 Mago Zsolt Budapest 4 1
Loc 34 Molnar Peter Budapest 4 1
Rezultate la amatori:
1.Pacuk Sandor-Szolosenko Mihai/Beregszaz/32 p
2.Váradi Tibor-Simu Marius/ Nagyvarad/24 p
3.Popovics Janos-Fóris Jozsef/ Beregszaz/16 p
3.Ambrus Gabor-Majoros Istvan/ Hajdunanás/16 p
5.Kozma Peter-Dobi Laszlo/ Ozd/8 p
 6.Duca Peter-Margita-Karlikov Sasa/ Nagybatony/8 p
7.UrbanBalazs/Nagybarca-Szemko Jozsef/Ozd/8 p
 8.Pap Laszlo-Varadi Noemi /Ozd/8 p
9.Barabas Kl-Jonas  Ben/Ozd/4 p
Clasament:
Loc 1 Varady Tibor Oradea 106 6
Loc 2 Simu Marius Oradea 94 5
Loc 3 Pacuk Sandor Beregszasz 92 4
Loc 4 Solosenko Mihail Beregszasz 92 4
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 52 3
Loc 6 Ambrus Gabor Hajdunanas 46 6
Loc 7 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Loc 8 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 9 Popovics Janos Beregszasz 32 4
Loc 10 Urgyan Tibor Hajdudorog 30 5
Loc 11 Duca Peter Marghita 28 4
Loc 12 Tovarnak Martin Buzica 24 4
Loc 13 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 14 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 15 Foris Jozsef Beregszasz 24 3
Loc 16 Majoros Istvan Hajdunanas 24 2
Loc 17 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 18 Vaida Jozsef Budapest 18 2
Loc 19 Martin Roland Beregszasz 18 5
Loc 20 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 21 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 22 Moka Iuliu Marghita 16 2
Loc 23 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 24 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 25 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 26 Malinak Stefan Buzica 12 2
Loc 27 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 28 Makszem Monika Marghita 12 3
Loc 29 Repasi Istvan Beregszasz 10 3
Loc 30 Stefan Istvan Szepsi 10 2
Loc 31 Halasz Laszlo Marghita 10 3
Loc 32 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 33 Orosz Stefan Kosice 8 1
Loc 34 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 35 Stefan Jozsef Szepsi 8 3
Loc 36 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 37 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 38 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 39 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 40 Gall Imre Nadudvar 8 1
Loc 41 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 42 Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Loc 43 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 44 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 45 Toltos Ludovic Marghita 8 2
Loc 46 Meszaros Peter Marghita 8 2
Loc 47 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 48 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 49 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 50 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 51 Kozma Peter Ozd 8 1
Loc 52 Dobi laszlo Ozd 8 1
Loc 53 Karlikov Sasa Nagybatony 8 1
Loc 54 Urban Balazs Nagybarca 8 1
Loc 55 Szemko Jozsef Ozd 8 1
Loc 56 Pap Laszlo Ozd 8 1
Loc 57 Varadi Noemi Ozd 8 1
Loc 58 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 59 Hegyi Peter Debrecen 6 2
Loc 60 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 61 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 62 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 63 Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Loc 64 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 65 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 66 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 67 Moldovai Otto Marghita 4 1
Loc 68 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 69 Brabas Kl Ozd 4 1
Loc 70 Jonas Ben Ozd 4 1
Loc 71 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 72 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 73 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 74 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 75 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 76 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 77 Simon Karoly Budapest 2 1
Loc 78 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 79 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 80 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 81 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 82 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 83 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Rezultate copii:
 1.Boros Kevin-Zombori Norbert /Ozd/  32 p
 2.Sajtann Kiril-Pogorilak Emil Técsö /24 p
 3.Bencsak Ivan-Fillip Stepan- Técsö/16 p
 4.Alföldi -Paloczi/ Hajdunanas/16 p
5.Varadi Wilhelm-Kristof Daniel/ Nagyvarad/8 p
 6.Balog Zs- Berki L   Ozd/8 p
7.Szenék D/Técsö/-Kristaly Zs/Ozd/8 p
8.Budea Andrea-Plisco Alexis/Nagyvarad/8 p
 9.Horváth-Lazar/ Ozd/ 4 p
Clasament:
Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 52 4
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 48 4
Loc 3 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 4 Boros Kevin Ozd 32 1
Loc 5 Zombori Norbert Ozd 32 1
Loc 6 Sajtan Kiril Técsö 24 1
Loc 7 Pogorilak Emil Técsö 24 1
Loc 8 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 9 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 10 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 11 Bencsak Ivan Técsö 16 1
Loc 12 Fillip Stepan Técsö 16 1
Loc 13 Alföldi Hajdunanas 16 1
Loc 14 Paloczi Hajdunanas 16 1
Loc 15 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 16 Szabo Zsofia Beregszasz 12 2
Loc 17 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 18 Pal David Oradea 8 1
Loc 19 Zaha David Oradea 8 1
Loc 20 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 21 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 22 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 23 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 24 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 25 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 26 Balog Zs Ozd 8 1
Loc 27 Berki L Ozd 8 1
Loc 28 Szenék D Técsö 8 1
Loc 29 Kristaly Zs Ozd 8 1
Loc 30 Budea Andrea Oradea 8 1
Loc 31 Plisco Alexis Oradea 8 1
Loc 32 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 33 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 34 Repasi Anna Beregszasz 4 1
Loc 35 Horváth Ozd 4 1
Loc 36 Lazar Ozd 4 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere 11 05 2019 Budapest

Etapa a cincea din 2019 s-a desfasurat la Budapesta din Ungaria, s-au prezentat 5 echipe la copii, 8 echipe la amatori si 4 la open din patru tari Ungaria, Slovacia, Ucraina si Romania. Turneul a fost de tip A

Rezultate la copii:

1. Sandor Anna – Sandor Adam-Pestszentimre -Budapest-16 p
2. Kritof Daniel – Varady Wilhelm- C.S.Tibclau -Oradea-12 p
3. Ardelean Titus – Ardelean Gino-C.S.Tibclau -Oradea-8 p
4 Hettiger Panni – Vegh Nora-Pestszentimre Budapest-8 p
5. Repasi Anna – Szabo Zsofia- Beregovo-Ukrajna-4 p
Clasment:
Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 44 3
Loc 2 Kristof Daniel Oradea 40 3
Loc 3 Ardelean Titus Alesd 36 3
Loc 4 Ardelean Gino Alesd 20 2
Loc 5 Sandor Anna Budapest 16 1
Loc 6 Sandor Adam Budapest 16 1
Loc 7 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 8 Szabo Zsofia Beregszasz 12 2
Loc 9 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 10 Pal David Oradea 8 1
Loc 11 Zaha David Oradea 8 1
Loc 12 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 13 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 14 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 15 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 16 Hettiger Panni Budapest 8 1
Loc 17 Vegh Nora Budapest 8 1
Loc 18 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 19 Kocai Cristian Buzica 4 1
Loc 20 Repasi Anna Beregszasz 4 1
Rezultate amatori:
1. Permenter Zalan  –  Vajda Jozsef – Pestszentimre-Budapest-16 p
2. Pacuk Sandor – Mihail Szolosenko-Beregovo-Ukrajna-12 p
3  Simu Marius  – Varady Tibor -C.S.Tibclau-Oradea -8 p
4  Malinak Istvan  –  Tovarnak Matej-Buzita-Slovacia-8 p
5  Urgyan Tibor  – Ambrus  Gabor- Hajdudorog-Hajdunanas-4 p
6. Repasi Istvan  – Martin Roland- Beregovo-Ukrajna-4 p
7. Popovics Janos – Foris Jozsef-Beregovo- Ukrajna-4 p
8. Kenez Lajos – Oravecs Zoltan-Kispest-Budapest-4 p
Clasament:
Loc 1 Varady Tibor Oradea 82 5
Loc 2 Simu Marius Oradea 70 4
Loc 3 Pacuk Sandor Beregszasz 60 3
Loc 4 Solosenko Mihail Beregszasz 60 3
Loc 5 Kiss Sandor Tiszacsege 52 3
Loc 6 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Loc 7 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 8 Ambrus Gabor Hajdunanas 30 5
Loc 9 Urgyan Tibor Hajdudorog 30 5
Loc 10 Tovarnak Martin Buzica 24 4
Loc 11 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 12 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 13 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 14 Duca Peter Marghita 20 3
Loc 15 Vaida Jozsef Budapest 18 2
Loc 16 Martin Roland Beregszasz 18 5
Loc 17 Permenter Zalan Budapest 16 1
Loc 18 Popovics Janos Beregszasz 16 3
Loc 19 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 20 Moka Iuliu Marghita 16 2
Loc 21 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 22 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 23 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 24 Malinak Stefan Buzica 12 2
Loc 25 Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Loc 26 Makszem Monika Marghita 12 3
Loc 27 Repasi Istvan Beregszasz 10 3
Loc 28 Stefan Istvan Szepsi 10 2
Loc 29 Halasz Laszlo Marghita 10 3
Loc 30 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 31 Foris Jozsef Beregszasz 8 2
Loc 32 Orosz Stefan Kosice 8 1
Loc 33 Boni Tamas Buzica 8 2
Loc 34 Stefan Jozsef Szepsi 8 3
Loc 35 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 36 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 37 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 38 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 39 Gall Imre Nadudvar 8 1
Loc 40 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 41 Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Loc 42 Majoros Istvan Hajdunanas 8 1
Loc 43 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 44 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 45 Toltos Ludovic Marghita 8 2
Loc 46 Meszaros Peter Marghita 8 2
Loc 47 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 48 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 49 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 50 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 51 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 52 Hegyi Peter Debrecen 6 2
Loc 53 Oravecs Zoltan Budapest 4 1
Loc 54 Kenez Lajos Budapest 4 1
Loc 55 Lorinc Geza Buzica 4 1
Loc 56 Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Loc 57 Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Loc 58 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 59 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 60 Moldovai Otto Marghita 4 1
Loc 61 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 62 Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Loc 63 Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Loc 64 Adam Zsolt Bodolo 2 1
Loc 65 Adam Laszlo Bodolo 2 1
Loc 66 Marculescu Ioan Marghita 2 1
Loc 67 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 68 Simon Karoly Budapest 2 1
Loc 69 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 70 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 71 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 72 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 73 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 74 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Rezultate Open:
1. Gabor Emanuel  – Deak Milan- Kispest-Budapest-16 p
2. Bercsenji Marcell – Brazai Balazs- Kispest-Budapest-12 p
3.Simon Karoly – Vegh Arpad-Pestszentimre-Budapest-8 p
4. Barak Viktor – Gabor Emanuel . If -Ozd- Kispest-8 p

Clasament:

Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 48 2
Loc 3 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 4 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 5 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 6 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 7 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 8 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 9 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 10 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 11 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 12 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 13 Clingely Tibor Kosice 16 1
Loc 14 Gabor Emanuel Budapest 16 1
Loc 15 Deak Milan Budapest 16 1
Loc 16 Andrasi Zoltan Puspokladany 12 1
Loc 17 Molnar Elek Ungaria 12 1
Loc 18 Bercsenji Marcel Budapest 12 1
Loc 19 Brazai Balasz Budapest 12 1
Loc 20 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 21 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 22 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 23 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 24 Simon Karoly Budapest 8 1
Loc 25 Vegh Arpad Budapest 8 1
Loc 26 Barak Viktor Ozd 8 1
Loc 27 Gabor Emanuel If, Ozd 8 1
Loc 28 Mago Zsolt Budapest 4 1
Loc 29 Molnar Peter Budapest 4 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere 27 04 2019 Buzica

A patra etapa din 2019 s-a desfasurat la Buzica din Slovacia, s-au prezentat 18 echipe din patru tari Slovacia, Ucraina Ungaria si Romania, 5 echipe la incepatori si 13 echipe la open si amatori.Turneul a fost de tip A.

Rezultate la copii/Incepatori
Loc 1. Varady . K..Wilhelm – Kristof Daniel . Oradea – Romania 16 p
Loc 2 Ardelean Titus – Ardelean Gino Alesd – Romania 12 p
Loc 3 Szabo Szofia – Prodan Janos Beregovo – Ucraina 8 p
Loc 4 Gano Marenak – Gano Samuel Buzica – Slovacia 8 p
Loc 5 Kocai Istvan -Kocai Cristian-Buzica 4 p
Clasament
Loc 1 Varady Wilhelm Oradea 32 2
Loc 2 Ardelean Titus Alesd 28 2
Loc 3 Kristof Daniel Oradea 28 2
Loc 4 Musteata Oana Oradea 12 1
Loc 5 Ardelean Gino Alesd 12 1
Loc 6 Cosma Stefana Oradea 8 1
Loc 7 Pal David Oradea 8 1
Loc 8 Zaha David Oradea 8 1
Loc 9 Farkas Mark Oradea 8 1
Loc 10 Szabo Zsofia Beregszasz 8 1
Loc 11 Prodan Janos Beregszasz 8 1
Loc 12 Gano Marenak Buzica 8 1
Loc 13 Gano Samuel Buzica 8 1
Loc 14 Kocai Istvan Buzica 4 1
Loc 15 Kocai Cristian Buzica 4 1
Rezultate amatori –
Loc 1 Pacuk Sandor – Mihail Szolasenko Beregovo – Ucraina 16 p
Loc 2 Varady.K. Tibor – Kiss Sandor Oradea -Rom. Tiszacege Hun 12 p
Loc 3 Ambrus Gabor – Urgyan Tibor Hajdunanas – Ungaria  8 p
Loc 4 Tovarnak Matej – Orosz Stefan Kosice – Slovacia 8 p
Loc 5 Malinak Stefan -Laszlofi Vlado-Buzica- 4 p
Loc 6 Popovics Janos- Martin Roland-Beregszasz 4 p
Loc 7 Mohnanksy Jozsef -Lorinc Geza-Buzica 4 p
Loc 8 Boni Tamas-Becse Csaba-Hidasnemeti-Hun 4 p
Loc 9 Stefan Istvan -Stefan Joszef Szepszi- 2 p
Loc 10 Adam Laszlo -Adam Zsolt-Bodolo-2 p
Loc 11 Polgar Sandor -Szabo Geza- Tiszacege-2 p
Clasament
Varady Tibor Oradea 74 4
Simu Marius Oradea 62 3
Kiss Sandor Tiszacsege 52 3
Solosenko Mihail Beregszasz 48 2
Pacuk Sandor Beregszasz 48 2
Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Pascui Nicoleta Carei 32 2
Urgyan Tibor Hajdudorog 26 4
Ambrus Gabor Hajdunanas 26 4
Polyik David Vamospercs 24 1
Acs Peter Vamospercs 24 1
Duca Peter Marghita 20 3
Rad Ayana Carei 20 2
Comiati Alexandra Carei 16 1
Cavasdan Doru Oradea 16 1
Palfi Zsolt Oradea 16 1
Moka Iuliu Marghita 16 2
Costea Razvan Carei 16 2
Tovarnak Martin Buzica 16 3
Martin Roland Beregszasz 14 4
Makszem Monika Marghita 12 3
Becse Csaba Hidasnemeti 12 3
Popovics Janos Beregszasz 12 2
Tar Dorina Debrecen 10 2
Halasz Laszlo Marghita 10 3
Stefan Istvan Szepsi 10 2
Pop Gabi Oradea 8 1
Tutos Csaba Oradea 8 1
Nadaban Mihai Alesd 8 1
Balint Doru Alesd 8 1
Meszaros Peter Marghita 8 2
Toltos Ludovic Marghita 8 2
Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Majoros Istvan Hajdunanas 8 1
Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Gall Imre Nadudvar 8 1
Forgacs Mark Carei 8 2
Knekht Barnabas Carei 8 2
Gazsi Adam Marghita 8 2
Sabadas Dinu Oradea 8 1
Stefan Jozsef Szepsi 8 3
Boni Tamas Buzica 8 2
Orosz Stefan Kosice 8 1
Repasi Istvan Beregszasz 6 2
Hegyi Peter Debrecen 6 2
Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Pitmon Gyula Marghita 4 1
Moldovai Otto Marghita 4 1
Foris Jozsef Beregszasz 4 1
Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Malinak Stefan Buzica 4 1
Laszlofi Vlado Buzica 4 1
Mohnanksy Jozsef Buzica 4 1
Lorinc Geza Buzica 4 1
Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Halasz Matyi Marghita 2 1
Marton Evelin Debrecen 2 1
Hegyi Andras Debrecen 2 1
Levai Attila Miskolc 2 1
Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Simon Karoly Budapest 2 1
Vaida Jozsef Budapest 2 1
Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Marculescu Ioan Marghita 2 1
Adam Laszlo Bodolo 2 1
Adam Zsolt Bodolo 2 1
Polgar Sandor Tiszacsege 2 1
Szabo Geza Tiszacsege 2 1
Rezultate legitimati –
Loc 1 Bacso Julius – Clingely Tibor Kosice – Slovacia 16 p
Loc 2 Filkorn Geza – Pergely Imre Buzica – Slovacia 12 p
Clasament
Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 76 3
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 48 2
Loc 3 Pergely Imre Buzica 44 2
Loc 4 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 5 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 6 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 7 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 8 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 9 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 10 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 11 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 12 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 13 Clingely Tibor Kosice 16 1
Loc 14 Andrasi Zoltan Puspokladany 12 1
Loc 15 Molnar Elek Ungaria 12 1
Loc 16 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 17 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 18 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 19 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 20 Mago Zsolt Budapest 4 1
Loc 21 Molnar Peter Budapest 4 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere 23 03 2019 Oradea

A treia etapa din 2019 s-a desfasurat la Oradea. s-au prezentat 17 echipe din Romania, Ungaria si Ucraina, 12 echipe la amatori si 5 la open. Turneul a fost de tip A, se puncteaza simplu.

Rezultatele au fost:

Open:

Loc 1. Balogh Attila-Craciun Calin-Oradea-16 p

Loc 2. Andrasi Zoltan-Molnar Elek-Puspokladany-12 p

Loc 3. Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-8 p

Loc 4.Szolosenko Mihály – Pacuk Sándor- Beregszasz-8 p

Loc 5. Mago Zsolt -Molnar Peter-Budapest-4 p

Clasament:

Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 64 2
Loc 3 Balogh Attila Oradea 40 2
Loc 5 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 6 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 32 1
Loc 7 Pergely Imre Buzica 32 1
Loc 4 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 8 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 9 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 10 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 11 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 14 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 15 Andrasi Zoltan Puspokladany 12 1
Loc 16 Molnar Elek Ungaria 12 1
Loc 12 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 13 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1
Loc 17 Szolosenko Mihaly Beregszasz 8 1
Loc 18 Pacuk Sandor Beregszasz 8 1
Loc 19 Mago Zsolt Budapest 4 1
Loc 20 Molnar Peter Budapest 4 1

Amatori:

Loc 1. Pascui Nicoleta-Rad Ayana-Carei-16 p

Loc 2. Mudure Marcel-Costea Razvan-Carei-12 p

Loc 3. Popovics Janos-Sabadas Dinu-Beregszasz-Oradea-8 p

Loc 4. Duka Peter-Moka Iuliu-Marghita-8 p

Loc 5. Forgacs Mark – Knecht Barnabas-Carei-4 p

Loc 6. Makszem Monika-Gazsi Adam-4 p

Loc 7. Nagy Viktoria-Martin Roland-Beregszasz-4 p

Loc 8. Varady Tibor-Simu Marius-Oradea-4 p

Loc 9.Urgyan Tibor-Ambrus Gabor-Hajdunanas-2 p

Loc 10. Simon Karoly-Vaida Jozsef-Budapest-2 p

Loc 11. Marculescu Ioan-Halasz Laszlo-Marghita-2 p

Loc 12. Szabo Zsofia- Szolosenko Mihaly-2 p

Clasament:

Loc 1 Varady Tibor Oradea 62 3
Loc 2 Simu Marius Oradea 62 3
Loc 3 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Loc 4 Kiss Sandor Tiszacsege 40 2
Loc 5 Solosenko Mihail Beregszasz 32 1
Loc 6 Pacuk Sandor Beregszasz 32 1
Loc 7 Pascui Nicoleta Carei 32 2
Loc 8 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 9 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 10 Duca Peter Marghita 20 3
Loc 11 Rad Ayana Carei 20 2
Loc 12 Urgyan Tibor Hajdudorog 18 3
Loc 13 Ambrus Gabor Hajdunanas 18 3
Loc 14 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 15 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 16 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 17 Moka Iuliu Marghita 16 2
Loc 18 Costea Razvan Carei 16 2
Loc 19 Makszem Monika Marghita 12 3
Loc 20 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 21 Halasz Laszlo Marghita 10 3
Loc 22 Martin Roland Beregszasz 10 3
Loc 23 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 24 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 25 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 26 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 27 Meszaros Peter Marghita 8 2
Loc 28 Becse Csaba Hidasnemeti 8 2
Loc 29 Toltos Ludovic Marghita 8 2
Loc 30 Stefan Istvan Buzica 8 1
Loc 31 Tovarnak Martin Buzica 8 2
Loc 32 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 33 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 34 Majoros Istvan Hajdunanas 8 1
Loc 35 Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Loc 36 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 37 Gall Imre Nadudvar 8 1
Loc 38 Forgacs Mark Carei 8 2
Loc 39 Knekht Barnabas Carei 8 2
Loc 40 Gazsi Adam Marghita 8 2
Loc 41 Sabadas Dinu Oradea 8 1
Loc 42 Popovics Janos Beregszasz 8 1
Loc 43 Repasi Istvan Beregszasz 6 2
Loc 44 Stefan Jozsef Buzica 6 2
Loc 45 Hegyi Peter Debrecen 6 2
Loc 46 Nagy Viktoria Ucraina 6 2
Loc 47 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 48 Boni Tamas Buzica 4 1
Loc 49 Moldovai Otto Marghita 4 1
Loc 50 Foris Jozsef Beregszasz 4 1
Loc 51 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 52 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 53 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 54 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 55 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 56 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 57 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 58 Lenkei Csaba Miskolc 2 1
Loc 59 Simon Karoly Budapest 2 1
Loc 60 Vaida Jozsef Budapest 2 1
Loc 61 Szabo Zsofia Beregszasz 2 1
Loc 62 Marculescu Ioan Marghita 2 1

Rezultate tenis de masa fara frontiere 17 02 2019 Tiszacsege.

A doua etapa din 2019 s-a desfasurat la Tiszacsege din Ungaria. S-au prezentat 23 de echipe din patru tari, 18 echipe la amatori si 5 la open. Turneul a fost A+ deci se puncteaza dublu.

Rezultatele au fost:

Open:

Loc 1 Filkorn Gejza-Pergely Imre -Slovacia-32 p

Loc 2 Szabo Zsolt-Szilagyi Jozsef-Hajduboszormeny-24 p

Loc 3 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-16 p

Loc 4 Papp Robert-Molnar Gabor-Egyek-16 p

Loc 5 Kiss Imre -Kozma Tibor-Hajduboszormeny-8 p

Clasament:

Loc 1 Filkorn Gejza Buzica 64 2
Loc 2 Bacso Julius Buzica 32 1
Loc 3 Tic Ioan Oradea 32 2
Loc 4 Szalay Liviu Oradea 32 2
Loc 5 Pergely Imre Buzica 32 1
Loc 6 Balogh Attila Oradea 24 1
Loc 7 Vaida Sorin Oradea 24 1
Loc 8 Szabo Zsolt Hajduboszormeny 24 1
Loc 9 Szilagyi Jozsef Hajduboszormeny 24 1
Loc 10 Papp Robert Egyek 16 1
Loc 11 Molnar Gabor Egyek 16 1
Loc 12 Kiss Imre Hajduboszormeny 8 1
Loc 13 Kozma Tibor Hajduboszormeny 8 1

Amatori:

Loc 1 Solosenko Mihail-Pacuk Sandor-Beregszsasz-32 p

Loc 2 Polyik David -Acs Peter-Vamospercs-24 p

Loc 3 Szemerszki Ricsard-Kiss Sandor-16 p

Loc 4 Varady Tibor-Simu Marius-Oradea-16 p

Loc 5 Tar Dorina-Ferenc Jonatan-Debrecen-8 p

Loc 6 Majoros Istvan-Veres Daniel-Hajdunanas-8 p

Loc 7 Budahazi Attila-Gall Imre-Nadudvar-8 p

Loc 8  Urgyan Tibor-Ambrus Gabor-Hajdudorog-Hajdunanas-8 p

Loc 9 Makszem Monika-Moldovai Otto-Marghita-4 p

Loc 10 Halasz Laszlo-Toltos Ludovic-Marghita-4 p

Loc 11  Foris Joszef-Hegyi Peter-Beregszasz -Debrecen-4 p

Loc 12 Farkas Laszlo-Toth Gabor-Hajduboszormeny-4 p

Loc 13 Meszaros Peter-Gazsi Adam-Marghita-4 p

Loc 14 Stefan Istvan-Stefan Joszef-Buzica-4 p

Loc 15 Becse Csaba-Tovarnyak Markus-Hidasnemeti-Buzica-4 p

Loc 16 Duka Prter-Helmeczi Laszalo-Marghita-4 p

Loc 17  Repasi Istvan-Martin Roland-Beregszasz-2 p

Loc 18 Levai Attila-Lenkei Csaba-Miskolc-2 p

Clasament:

Loc 1 Varady Tibor Oradea 58 2
Loc 2 Simu Marius Oradea 58 2
Loc 3 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 40 2
Loc 4 Kiss Sandor Tiszacsege 40 2
Loc 5 Solosenko Mihail Beregszasz 32 1
Loc 6 Pacuk Sandor Beregszasz 32 1
Loc 7 Polyik David Vamospercs 24 1
Loc 8 Acs Peter Vamospercs 24 1
Loc 9 Comiati Alexandra Carei 16 1
Loc 10 Pascui Nicoleta Carei 16 1
Loc 11 Cavasdan Doru Oradea 16 1
Loc 12 Palfi Zsolt Oradea 16 1
Loc 13 Urgyan Tibor Hajdudorog 16 2
Loc 14 Ambrus Gabor Hajdunanas 16 2
Loc 15 Duca Peter Marghita 12 2
Loc 16 Tar Dorina Debrecen 10 2
Loc 17 Pop Gabi Oradea 8 1
Loc 18 Tutos Csaba Oradea 8 1
Loc 19 Nadaban Mihai Alesd 8 1
Loc 20 Balint Doru Alesd 8 1
Loc 21 Moka Iuliu Marghita 8 1
Loc 22 Meszaros Peter Marghita 8 2
Loc 23 Becse Csaba Hidasnemeti 8 2
Loc 24 Halasz Laszlo Marghita 8 2
Loc 25 Toltos Ludovic Marghita 8 2
Loc 26 Stefan Istvan Buzica 8 1
Loc 27 Tovarnak Martin Buzica 8 2
Loc 28 Helmeczi Laszlo Marghita 8 2
Loc 29 Makszem Monika Marghita 8 2
Loc 30 Ferenc Jonatan Debrecen 8 1
Loc 31 Majoros Istvan Hajdunanas 8 1
Loc 32 Veres Daniel Hajdunanas 8 1
Loc 33 Budahazi Attila Nadudvar 8 1
Loc 34 Gall Imre Nadudvar 8 1
Loc 35 Repasi Istvan Beregszasz 6 2
Loc 36 Martin Roland Beregszasz 6 2
Loc 37 Stefan Jozsef Buzica 6 2
Loc 38 Hegyi Peter Debrecen 6 2
Loc 39 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 40 Forgacs Mark Carei 4 1
Loc 41 Knekht Barnabas Carei 4 1
Loc 42 Boni Tamas Buzica 4 1
Loc 43 Costea Razvan Carei 4 1
Loc 44 Rad Diana Carei 4 1
Loc 45 Moldovai Otto Marghita 4 1
Loc 46 Foris Jozsef Beregszasz 4 1
Loc 47 Farkas Laszlo Hajduboszormeny 4 1
Loc 48 Toth Gabor Hajduboszormeny 4 1
Loc 49 Gazsi Adam Marghita 4 1
Loc 50 Nagy Viktoria Ucraina 2 1
Loc 51 Nadaban Horatiu Alesd 2 1
Loc 52 Halasz Matyi Marghita 2 1
Loc 53 Marton Evelin Debrecen 2 1
Loc 54 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 55 Levai Attila Miskolc 2 1
Loc 56 Lenkei Csaba Miskolc 2 1

Rezultate Tenis de masa fara frontiere  13 01 2019.

Prima etapa din 2019 s-a desfasurat la CS Tibclau Oradea. S-au prezentat 23 de echipe. S-a jucat amestecat in grupe, dupa care cele 3 echipe de la Open au jucat separat, iar cei de la amatori au continat pe tablou eliminatoriu. Rezultatele au fost:

Open:

Loc 1 Filkorn Gejza-Bacso Julius -Slovacia-16 p

Loc 2 Balogh Attila-Vaida Sorin-Oradea-12 p

Loc 3 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea 8

Clasament:

Loc  /   Nume  /                                      Localitate      / Puncte/Participari

Hely /   Nev     /                                      Helyseg        / Pontok/Reszvetel

Loc 1 Filkorn Gejza Slovacia 16 1
Loc 2 Bacso Julius Slovacia 16 1
Loc 3 Balogh Attila Oradea 12 1
Loc 4 Vaida Sorin Oradea 12 1
Loc 5 Tic Ioan Oradea 8 1
Loc 6 Szalay Liviu Oradea 8 1

Amatori:

Loc 1 Varady Tibor-Simu Marius Oradea-16 p

Loc 2 Szemerszki Richard-Kiss Sandor-Tiszacsege-12 p

Loc 3 Comiati Alexandra-Pascui Nicoleta-Carei-8  p

Loc 4 Cavasdan Doru-Palfi Zsolt-Oradea-6 p

Loc 5 Pop Gabi-Tutos Csaba-Oradea-4 p

Loc 6 Urgyan Tibor-Ambrus Gabor-Hajdudorog-Hajdunanas-4p

Loc 7 Nadaban Misu-Balint Doru-Alesd-4 p

Loc 8 Duca Peter-Moka Juliu-Marghita-4 p

Loc 9 Meszaros Peter-Pitmon Gyula-Marghita-2 p

Loc 10 Forgacs Mark-Knekht Barnabas-Carei-2 p

Loc 11 Boni Tamas-Becse Csaba-Slovacia-2 p

Loc 12 Halasz Laszlo -Totos Ludovic-Marghita-2 p

Loc 13 Costea Razvan-Rad Diana-Carei-2 p

Loc 14 Repasi Istvan-Martin Roland-Ucraina-2 p

Loc 15 Stefan Istvan-Tovarnak Martin-  Slovacia-2 p

Loc 16 Helmeczi Laszlo-Makszem Monika-Marghita-2 p

Loc 17 Nagy Victoria -Nadaban Horatiu-Ucraina-Alesd-1 p

Loc 18 Stefan Jozsef-Halasz Matyi-Slovacia-Marghita-1 p

Loc 19 Marton Evelin-Tar Diana-Debrecen-1 p

Loc 20 Hegyi Peter-Hegyi Andras-Debrecen-1 p

Clasament:

Loc /   Nume                                       Localitate     /  Puncte/Participari

Hely /   Nev                                         Helyseg     /    Pontok /Reszvetel

Loc 1 Varady Tibor Oradea 16 1
Loc 2 Simu Marius Oradea 16 1
Loc 3 Szemerszki Ricsard Tiszacsege 12 1
Loc 4 Kiss Sandor Tiszacsege 12 1
Loc 5 Comiati Alexandra Carei 8 1
Loc 6 Pascui Nicoleta Carei 8 1
Loc 7 Cavasdan Doru Oradea 6 1
Loc 8 Palfi Zsolt Oradea 6 1
Loc 9 Pop Gabi Oradea 4 1
Loc 10 Tutos Csaba Oradea 4 1
Loc 11 Urgyan Tibor Hajdudorog 4 1
Loc 12 Ambrus Gabor Hajdunanas 4 1
Loc 13 Nadaban Mihai Alesd 4 1
Loc 14 Balint Doru Alesd 4 1
Loc 15 Duca Peter Marghita 4 1
Loc 16 Moka Iuliu Marghita 4 1
Loc 17 Meszaros Peter Marghita 2 1
Loc 18 Pitmon Gyula Marghita 2 1
Loc 19 Forgacs Mark Carei 2 1
Loc 20 Knekht Barnabas Carei 2 1
Loc 21 Boni Tamas Slovacia 2 1
Loc 22 Becse Csaba Slovacia 2 1
Loc 23 Halasz Laszlo Marghita 2 1
Loc 24 Totos Ludovic Marghita 2 1
Loc 25 Costea Razvan Carei 2 1
Loc 26 Rad Diana Carei 2 1
Loc 27 Repasi Istvan Ucraina 2 1
Loc 28 Martin Roland Ucraina 2 1
Loc 29 Stefan Istvan Slovacia 2 1
Loc 30 Tovarnak Martin Slovacia 2 1
Loc 31 Helmeczi Laszlo Marghita 2 1
Loc 32 Makszem Monika Marghita 2 1
Loc 33 Nagy Viktoria Ucraina 1 1
Loc 34 Nadaban Horatiu Alesd 1 1
Loc 35 Stefan Jozsef Slovacia 1 1
Loc 36 Halasz Matyi Marghita 1 1
Loc 37 Marton Evelin Debrecen 1 1
Loc 38 Tar Diana Debrecen 1 1
Loc 39 Hegyi Peter Debrecen 1 1
Loc 40 Hegyi Andras Debrecen 1 1

Rezultate Tenis de masa fara frontiere sezonul 2.  16 12 2018.

Ultima etapa s-a desfasurat la Debrecen si s-au prezentat 11 echipe. S-a jucat la gramada, primele doua echipe au fost punctate la open iar restul la amatori. Rezultatele au fost:

Loc 1 Balogh Attila-Savu Cristian-Oradea-16 p

Loc 2 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-12 p

——————————————–

Loc 3 Duka Peter-Moka Gyula-Marghita-16 p

Loc 4 Simu Marius-Varady Tibor -Oradea-12 p

Loc 5 Halasz Laszlo-Totos Ludovic-Marghita-8 p

Loc 6 Nadaban Mihai-Balint Doru-Alesd-6 p

Loc 7 Moldovai Otto-Padurean Stefan-Marghita-4p

Loc 8 Balogh Erik-Urgyan Tibor-Hajdunanas-4 p

Loc 9 Makszem Monika-Helmeczi Laszlo-Marghit-4 p

Loc 10 Meszaros Peter-Pitmon Gyula-Marghita-4 p

Loc 11 Pralea David-Pralea Constantin-2 p

Clasament Open:

Loc 1 Tic Ioan Oradea 72 6
Loc 2 Szalay Liviu Oradea 72 6
Loc 3 Balogh Attila Oradea 44 3
Loc 4 Savu Cristian Oradea 36 3
Loc 5 Filkron Geza Buzica 28 2
Loc 6 Vaida Sorin Oradea 26 3
Loc 7 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 8 Klajber Adam Buzica 16 1
Loc 9 Popa Octavian Oradea 16 1
Loc 10 Tilinger Feri Carei 16 1
Loc 11 Bankar Carei 16 1
Loc 12 Pergely Imrich Buzica 12 1
Loc 13 Jurje Alex Marghita 12 2
Loc 14 Sarca Ovidiu Marghita 12 2
Loc 15 Curpas Ioan Oradea 10 2
Loc 16 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 17 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 18 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 19 Szemerszki Richard Tiszacsege 8 2
Loc 20 Jenei Tamas Puspokladany 8 1
Loc 21 Andrasi Zoltan Puspokladany 8 1
Loc 22 Pop Gabriel Oradea 8 2
Loc 23 Tutos Csaba Oradea 8 2
Loc 24 Berkes Istvan Hajdunanas 6 1
Loc 25 Olah Laszlo Hajdunanas 6 1
Loc 26 Lep Andras Satu Mare 6 1
Loc 27 Csirak Peter Satu Mare 6 1
Loc 28 Kiss Sandor Tiszacsege 4 1
Loc 29 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
Loc 30 Paloczi Csaba Hajdunanas 4 1
Loc 31 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 32 Moka Iuliu Marghita 4 1
Loc 33 Duka Peter Marghita 4 1
Loc 34 Petric Sorin Satu Mare 4 1
Loc 35 Zaha Vasile Satu Mare 4 1

Clasament amatori:

Loc 1 Varady Tibor Oradea 70 6
Loc 2 Toltos Ludovic Marghita 46 6
Loc 3 Simu Marius Oradea 44 3
Loc 4 Halasz Laszlo Marghita 40 5
Loc 5 Duka Peter Marghita 36 4
Loc 6 Urgyan Tibor Hajdudorog 34 5
Loc 7 Moka Gyula Marghita 34 3
Loc 8 Ambrus Gabor Hajdunanas 30 4
Loc 9 Pop Gheorghe Marghita 24 3
Loc 10 Moldovai Otto Marghita 24 4
Loc 11 Helmeczi Laszlo Marghita 24 6
Loc 12 Makszem Monika Marghita 18 5
Loc 13 Meszaros Peter Marghita 18 5
Loc 14 Tutos Csaba Oradea 16 1
Loc 15 Becse Csaba Hidasnemeti 16 2
Loc 16 Mudure Marcel Carei 16 1
Loc 17 Costea Razvi Carei 16 1
Loc 18 Nadaban Mihai Alesd 14 3
Loc 19 Balint Doru Alesd 14 3
Loc 20 Tovarnak Mato Buzica 12 1
Loc 21 Szemerszki Richard Tiszacsege 12 1
Loc 22 Kiss Sandor Ungaria 12 1
Loc 23 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 24 Stefan Istvan Buzica 8 2
Loc 25 Stefan Jozsef Buzica 8 2
Loc 26 Balogh Attila Oradea 8 1
Loc 27 Ardai Arthur Oradea 8 1
Loc 28 Stana Mircea Marghita 8 1
Loc 29 Cadar Ionel Tasnad 8 1
Loc 30 Maslinca Liviu Tasnad 8 1
Loc 31 Drambau Calin Marghita 6 2
Loc 32 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 33 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 34 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 35 Levai Attila Miskolc 4 1
Loc 36 Gacsi Miklos Miskolc 4 1
Loc 37 Orosz Istvan Ungaria 4 1
Loc 38 Nutiu Cristian Marghita 4 1
Loc 39 Martin Viorel Marghita 4 1
Loc 40 Szabo Szabolcs Diosig 4 1
Loc 41 Barabas Joszef Diosig 4 1
Loc 42 Borsi Andras Marghita 4 1
Loc 43 Pascui Nicoleta Carei 4 1
Loc 44 Comiati Alexandra Carei 4 1
Loc 45 Orosz Gabor Tasnad 4 1
Loc 46 Vaipan Catalin Tasnad 4 1
Loc 47 Kneknt Barnus Carei 4 1
Loc 48 Fogacs Mark Carei 4 1
Loc 49 Padurean Stefan Marghita 4 1
Loc 50 Balogh Erik Hajdudorog 4 1
Loc 51 Pitmon Gyula Marghita 4 1
Loc 52 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 53 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Loc 54 Balog Erik Tiszacsege 2 1
Loc 55 Gyorgy Istvan Tiszacsege 2 1
Loc 56 Veres Daniel Hajdunanas 2 1
Loc 57 Papp Diana Hajdunanas 2 1
Loc 58 Sabadas Dinu Oradea 2 1
Loc 59 Malenak Stefan Slovacia 2 1
Loc 60 Vekony Csaba Marghita 2 1
Loc 61 Gazsi Adam Marghita 2 1
Loc 62 Gardo Ferencz Marghita 2 1
Loc 63 Halasz Zoli Marghita 2 1
Loc 64 Vlaicu Daniel Marghita 2 1
Loc 65 Kis Csaba Carei 2 1
Loc 66 Mac Istvan Carei 2 1
Loc 67 Cseros Noemi Marghita 2 1
Loc 68 Pralea Constantin Alba Iulia 2 1
Loc 69 Pralea David Alba Iulia 2 1
Rezultate Tenis de masa fara frontiere sezonul 2.   24 11 2018.
Etapa a cincea s-a desfasurat la Carei si s-au prezentat 17 echipe. Rezultatele au fost:
Open:
Loc 1 Tilinger Feri-Bankar- Carei-16 p
Loc 2 Balogh Attila-Savu Cristian-Oradea-12p
Loc 3 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-8p
Loc 4 Lep Andras-Csirak Peter-Satu Mare-6p
Loc 5 Petric Sorin- Zaha Vasile-Satu Mare-4p
Clasament:
Loc 1 Tic Ioan Oradea 60 5
Loc 2 Szalay Liviu Oradea 60 5
Loc 3 Filkron Geza Buzica 28 2
Loc 4 Balogh Attila Oradea 28 2
Loc 5 Vaida Sorin Oradea 26 3
Loc 6 Savu Cristian Oradea 20 2
Loc 7 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 8 Klajber Adam Buzica 16 1
Loc 9 Popa Octavian Oradea 16 1
Loc 10 Tilinger Feri Carei 16 1
Loc 11 Bankar Carei 16 1
Loc 12 Pergely Imrich Buzica 12 1
Loc 13 Jurje Alex Marghita 12 2
Loc 14 Sarca Ovidiu Marghita 12 2
Loc 15 Curpas Ioan Oradea 10 2
Loc 16 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 17 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 18 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 19 Szemerszki Richard Tiszacsege 8 2
Loc 20 Jenei Tamas Puspokladany 8 1
Loc 21 Andrasi Zoltan Puspokladany 8 1
Loc 22 Pop Gabriel Oradea 8 2
Loc 23 Tutos Csaba Oradea 8 2
Loc 24 Berkes Istvan Hajdunanas 6 1
Loc 25 Olah Laszlo Hajdunanas 6 1
Loc 26 Lep Andras Satu Mare 6 1
Loc 27 Csirak Peter Satu Mare 6 1
Loc 28 Kiss Sandor Tiszacsege 4 1
Loc 29 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
Loc 30 Paloczi Csaba Hajdunanas 4 1
Loc 31 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 32 Moka Iuliu Marghita 4 1
Loc 33 Duka Peter Marghita 4 1
Loc 34 Petric Sorin Satu Mare 4 1
Loc 35 Zaha Vasile Satu Mare 4 1

Amatori:

Loc 1 Mudure Marcel-Costea Razvi-Carei-16p

Loc 2 Halasz Laszlo-Totos Ludovic-Marghita-12p

Loc 3 Car Ionel-Maslinca Liviu-Tasnad-8

Loc 4 Ambrus Gabor- Urgyan Tibor -Hajdunanas-6p

Loc 5Pascui Nicoleta Comiati Alexandra-Carei-4p

Loc 6 Pop Gheorghe-Dambau-Marghita-4p

Loc 7 Orosz Gabor-Vaipan Catalin-Tasnad-4p

Loc 8 Knecnt Barnus-Forgacs Mark-Carei-4p

Loc 9 Kis Csaba Mak Istvan-Carei-2p

Loc 10 Makszen Monika-Cseros Noemi-Marghita-2p

Loc 11 Meszaros Peter-Helmeczi Laszlo-MArghita-2

Loc 12 Varadi Tibi-Duca Peter-Oradea-Marghita-2p

Clasament:

Loc 1 Varady Tibor Oradea 58 5
Loc 2 Toltos Ludovic Marghita 38 5
Loc 3 Simu Marius Oradea 32 2
Loc 4 Halasz Laszlo Marghita 32 4
Loc 5 Ambrus Gabor Hajdunanas 30 4
Loc 6 Urgyan Tibor Hajdudorog 30 4
Loc 7 Pop Gheorghe Marghita 24 3
Loc 8 Moldovai Otto Marghita 20 3
Loc 9 Helmeczi Laszlo Marghita 20 5
Loc 10 Duka Peter Marghita 20 3
Loc 11 Moka Gyula Marghita 18 2
Loc 12 Tutos Csaba Oradea 16 1
Loc 13 Becse Csaba Hidasnemeti 16 2
Loc 14 Mudure Marcel Carei 16 1
Loc 15 Costea Razvi Carei 16 1
Loc 16 Makszem Monika Marghita 14 4
Loc 17 Meszaros Peter Marghita 14 4
Loc 18 Tovarnak Mato Buzica 12 1
Loc 19 Szemerszki Richard Tiszacsege 12 1
Loc 20 Kiss Sandor Ungaria 12 1
Loc 21 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 22 Nadaban Mihai Alesd 8 2
Loc 23 Balint Doru Alesd 8 2
Loc 24 Stefan Istvan Buzica 8 2
Loc 25 Stefan Jozsef Buzica 8 2
Loc 26 Balogh Attila Oradea 8 1
Loc 27 Ardai Arthur Oradea 8 1
Loc 28 Stana Mircea Marghita 8 1
Loc 29 Cadar Ionel Tasnad 8 1
Loc 30 Maslinca Liviu Tasnad 8 1
Loc 31 Drambau Calin Marghita 6 2
Loc 32 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 33 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 34 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 35 Levai Attila Miskolc 4 1
Loc 36 Gacsi Miklos Miskolc 4 1
Loc 37 Orosz Istvan Ungaria 4 1
Loc 38 Nutiu Cristian Marghita 4 1
Loc 39 Martin Viorel Marghita 4 1
Loc 40 Szabo Szabolcs Diosig 4 1
Loc 41 Barabas Joszef Diosig 4 1
Loc 42 Borsi Andras Marghita 4 1
Loc 43 Pascui Nicoleta Carei 4 1
Loc 44 Comiati Alexandra Carei 4 1
Loc 45 Orosz Gabor Tasnad 4 1
Loc 46 Vaipan Catalin Tasnad 4 1
Loc 47 Kneknt Barnus Carei 4 1
Loc 48 Fogacs Mark Carei 4 1
Loc 49 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 50 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Loc 51 Balog Erik Tiszacsege 2 1
Loc 52 Gyorgy Istvan Tiszacsege 2 1
Loc 53 Veres Daniel Hajdunanas 2 1
Loc 54 Papp Diana Hajdunanas 2 1
Loc 55 Sabadas Dinu Oradea 2 1
Loc 56 Malenak Stefan Slovacia 2 1
Loc 57 Vekony Csaba Marghita 2 1
Loc 58 Gazsi Adam Marghita 2 1
Loc 59 Gardo Ferencz Marghita 2 1
Loc 60 Halasz Zoli Marghita 2 1
Loc 61 Vlaicu Daniel Marghita 2 1
Loc 62 Kis Csaba Carei 2 1
Loc 63 Mac Istvan Carei 2 1
Loc 64 Cseros Noemi Marghita 2 1
Rezultate Tenis de masa fara frontiere sezonul 2.   10 11 2018.
 Etapa a patra s-a desfasurat la Marghita si s-au prezentat 15 echipe. Rezultatele au fost:
Open:
Loc 1 Vaida Sorin-Popa Octavian- Oradea-16 p
Loc 2 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-12 p
Loc 3 Jurje Alex-Sarca Ovidiu-Marghita-8 p
Clasament:
Loc 1 Tic Ioan Oradea 52 4
Loc 2 Szalay Liviu Oradea 52 4
Loc 3 Filkron Geza Buzica 28 2
Loc 4 Vaida Sorin Oradea 26 3
Loc 5 Balogh Attila Oradea 16 1
Loc 6 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 7 Klajber Adam Buzica 16 1
Loc 8 Popa Octavian Oradea 16 1
Loc 9 Pergely Imrich Buzica 12 1
Loc 10 Jurje Alex Marghita 12 2
Loc 11 Sarca Ovidiu Marghita 12 2
Loc 12 Curpas Ioan Oradea 10 2
Loc 13 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 14 Savu Cristian Oradea 8 1
Loc 15 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 16 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 17 Szemerszki Richard Tiszacsege 8 2
Loc 18 Jenei Tamas Puspokladany 8 1
Loc 19 Andrasi Zoltan Puspokladany 8 1
Loc 20 Pop Gabriel Oradea 8 2
Loc 21 Tutos Csaba Oradea 8 2
Loc 22 Berkes Istvan Hajdunanas 6 1
Loc 23 Olah Laszlo Hajdunanas 6 1
Loc 24 Kiss Sandor Tiszacsege 4 1
Loc 25 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
Loc 26 Paloczi Csaba Hajdunanas 4 1
Loc 27 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 28 Moka Iuliu Marghita 4 1
Loc 29 Duka Peter Marghita 4 1
Amatori:
Loc 1 Varadi Tibor-Simu Marius-Oradea-16 p
Loc 2 Ambrus Gabor-Urgyan Tibor-12 p
Loc 3 Stana Mircea Moldovai Otto-Marghita-8 p
Loc 4 Moca Gyula-Duca Peter-Marghita-6 p
Loc 5 Toltos Ludovic-Pop Gheorghe-Marghita-4 p
Loc 6 Nutiu Cristian-Martin Viorel-Marghita-4 p
Loc 7 Szabo Szabolcs-Barabas Jozsef-Dioszeg-4 p
Loc 8 Meszaros Peter-Borsi Andras-Marghita-4 p
Loc 9 Vekony Csaba-Gazsi Adam-Marghita-2 p
Loc 10 Gardo Ferencz-Halasz Zoli-Marghita-2 p
Loc 11 Helmeczi Laszlo-Makszem Monika-Marghita-2 p
Loc 12 Vlaicu Daniel-Drimbau Calin-Marghita-2 p
Clasament:
Loc 1 Varady Tibor Oradea 56 4
Loc 2 Simu Marius Oradea 32 2
Loc 3 Toltos Ludovic Marghita 26 4
Loc 4 Ambrus Gabor Hajdunanas 24 3
Loc 5 Urgyan Tibor Hajdudorog 24 2
Loc 6 Halasz Laszlo Marghita 20 3
Loc 7 Pop Gheorghe Marghita 20 2
Loc 8 Moldovai Otto Marghita 20 3
Loc 9 Helmeczi Laszlo Marghita 18 4
Loc 10 Duka Peter Marghita 18 2
Loc 11 Moka Gyula Marghita 18 2
Loc 12 Tutos Csaba Oradea 16 1
Loc 13 Becse Csaba Hidasnemeti 16 2
Loc 14 Tovarnak Mato Buzica 12 1
Loc 15 Szemerszki Richard Tiszacsege 12 1
Loc 16 Kiss Sandor Ungaria 12 1
Loc 17 Makszem Monika Marghita 12 3
Loc 18 Meszaros Peter Marghita 12 3
Loc 19 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 20 Nadaban Mihai Alesd 8 2
Loc 21 Balint Doru Alesd 8 2
Loc 22 Stefan Istvan Buzica 8 2
Loc 23 Stefan Jozsef Buzica 8 2
Loc 24 Balogh Attila Oradea 8 1
Loc 25 Ardai Arthur Oradea 8 1
Loc 26 Stana Mircea Marghita 8 1
Loc 27 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 28 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 29 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 30 Levai Attila Miskolc 4 1
Loc 31 Gacsi Miklos Miskolc 4 1
Loc 32 Orosz Istvan Ungaria 4 1
Loc 33 Nutiu Cristian Marghita 4 1
Loc 34 Martin Viorel Marghita 4 1
Loc 35 Szabo Szabolcs Diosig 4 1
Loc 36 Barabas Joszef Diosig 4 1
Loc 37 Borsi Andras Marghita 4 1
Loc 38 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 39 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Loc 40 Balog Erik Tiszacsege 2 1
Loc 41 Gyorgy Istvan Tiszacsege 2 1
Loc 42 Veres Daniel Hajdunanas 2 1
Loc 43 Papp Diana Hajdunanas 2 1
Loc 44 Sabadas Dinu Oradea 2 1
Loc 45 Malenak Stefan Slovacia 2 1
Loc46 Vekony Csaba Marghita 2 1
Loc 47 Gazsi Adam Marghita 2 1
Loc 48 Gardo Ferencz Marghita 2 1
Loc 49 Halasz Zoli Marghita 2 1
Loc 50 Vlaicu Daniel Marghita 2 1
Loc 51 Drimbau Calin Marghita 2 1
Rezultate Tenis de masa fara frontiere sezonul 2.   21 10 2018.
A treia etapa s-a desfasurat la Oradea si s-au prezentat 16 echipe. S-au impartit in doua categorii, open si amatori, iata rezultatele:
Open:
Loc 1 Filkron Geza-Klajber Adam-Buzica Slovacia-16 p
Loc 2 Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-12 p
Loc 3 Sarca Ovidiu-Jurje Alex-Marghita-8 p
Loc 4 Vaida Sorin-Curpas Ioan- Oradea-6 p
Loc 5 Pop Gabriel-Tutos Csaba-Oradea-4 p
Loc 6 Moka Iuliu-Duka Peter-Marghita-4 p
Clasament:
Loc 1 Tic Ioan Oradea 40 3
Loc 2 Szalay Liviu Oradea 40 3
Loc 3 Filkron Geza Buzica 28 2
Loc 4 Balogh Attila Oradea 16 1
Loc 5 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 6 Klajber Adam Buzica 16 1
Loc 7 Pergely Imrich Buzica 12 1
Loc 8 Jurje Alex Marghita 12 2
Loc 9 Sarca Ovidiu Marghita 12 2
Loc 10 Vaida Sorin Oradea 10 2
Loc 11 Curpas Ioan Oradea 10 2
Loc 12 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 13 Savu Cristian Oradea 8 1
Loc 14 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 15 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 16 Szemerszki Richard Tisza Csege 8 2
Loc 17 Jenei Tamas Puspokladany 8 1
Loc 18 Andrasi Zoltan Puspokladany 8 1
Loc 19 Pop Gabriel Oradea 8 2
Loc 20 Tutos Csaba Oradea 8 2
Loc 21 Berkes Istvan Hajdunanas 6 1
Loc 22 Olah Laszlo Hajdunanas 6 1
Loc 23 Kiss Sandor Tisza Csege 4 1
Loc 24 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
Loc 25 Paloczi Csaba Hajdunanas 4 1
Loc 26 Pupos Gabor Tisza Csege 4 1
Loc 27 Moka Iuliu Marghita 4 1
Loc 28 Duka Peter Marghita 4 1
Amatori:
Loc 1 Varady Tibor-Simu Marius-Oradea-16 p
Loc 2 Szemerszki Richard-Kiss Sandor-Tiszacsege-12 p
Loc 3 Balogh Attila-Ardai Arthur- Oradea-8 p
Loc 4 Urgyan Tibor- Ambrus Gabor-Hajdudorog-Hajdunanas-6 p
Loc 5 Orosz Istvan-Becse Csaba-Buzica-Slovacia-4 p
Loc 6 Moldovai Otto-Halasz Laszlo-Marghita-4 p
Loc 7 Helmeczi Laszlo-Meszaros Peter-Marghita-4 p
Loc 8 Stefan Istvan-Stefan Jozsef-Buzica-Slovacia-4 p
Loc 9 Makszem Monika-Toltos Ludovic-Marghita-2 p
Loc 10 Sabadas Dinu- Malinak Stefan-2 p
Clasament:
Loc 1 Varady Tibor Oradea 40 3
Loc 2 Totos Ludovic Marghita 22 3
Loc 3 Halasz Laszlo Marghita 20 3
Loc 4 Pop Gheorghe Marghita 16 1
Loc 5 Tutos Csaba Oradea 16 1
Loc 6 Helmeczi Laszlo Marghita 16 3
Loc 7 Becse Csaba Hidasnemeti 16 2
Loc 8 Simu Marius Oradea 16 1
Loc 9 Duka Peter Marghita 12 1
Loc 10 Moka Gyula Marghita 12 1
Loc 11 Tovarnak Mato Buzica 12 1
Loc 12 Moldovai Otto Marghita 12 2
Loc 13 Ambrus Gabor Hajdunanas 12 2
Loc 14 Urgyan Tibor Hajdudorog 12 2
Loc 15 Szemerszki Richard Tiszacsege 12 1
Loc 16 Kiss Sandor Ungaria 12 1
Loc 17 Makszem Monika Marghita 10 3
Loc 18 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 19 Nadaban Mihai Alesd 8 2
Loc 20 Balint Doru Alesd 8 2
Loc 21 Meszaros Peter Marghita 8 2
Loc 22 Stefan Istvan Buzica 8 2
Loc 23 Stefan Jozsef Buzica 8 2
Loc 24 Balogh Attila Oradea 8 1
Loc 25 Ardai Arthur Oradea 8 1
Loc 26 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 27 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 28 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 29 Levai Attila Miskolc 4 1
Loc 30 Gacsi Miklos Miskolc 4 1
Loc 31 Orosz Istvan Ungaria 4 1
Loc 32 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 33 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Loc 34 Balog Erik Tiszacsege 2 1
Loc 35 Gyorgy Istvan Tiszacsege 2 1
Loc 36 Veres Daniel Hajdunanas 2 1
Loc 37 Papp Diana Hajdunanas 2 1
Loc 38 Sabadas Dinu Oradea 2 1
Loc 39 Malenak Stefan Slovacia 2 1
Rezultate Tenis de masa fara frontiere sezonul 2.   30.09.2018. 
A doua etapa s-a desfasurat in Ungaria la Egyek unde au participat 32 de jucatori, adica 16 echipe. S-au impartit in doua categorii: open si amatori, iata rezultatele:
Open:
Loc 1 Szalay Liviu-Tic Ioan- Oradea-16 p
Loc 2 Pergely Imrich-Filcron Geza-Slovacia-12 p
Loc 3 Jenei Tamas-Andrasi Zoltan-Puspokladany-8 p
Loc 4 Berkes Istvan-Olah Laszlo-Hajdunanas-6
Loc 5 Balogh Zsigmond-Paloczi Csaba-Hajdunanas-4 p
Loc 6 Szemerszki Richard-Pupos Gabor-Tiszacsege-4 p
Clasament:
Loc 1 Tic Ioan Oradea 28 2
Loc 2 Szalay Liviu Oradea 28 2
Loc 3 Balogh Attila Oradea 16 1
Loc 4 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 5 Pergely Imrich Burnita 12 1
Loc 6 Filcron Geza Burnita 12 1
Loc 7 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 8 Savu Cristian Oradea 8 1
Loc 9 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 10 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 11 Szemerszki Richard Tisza Csege 8 2
Loc 12 Jenei Tamas Puspokladany 8 1
Loc 13 Andrasi Zoltan Puspokladany 8 1
Loc 14 Berkes Istvan Hajdunanas 6 1
Loc 15 Olah Laszlo Hajdunanas 6 1
Loc 16 Pop Gabriel Oradea 4 1
Loc 17 Tutos Csaba Oradea 4 1
Loc 18 Jurje Alex Marghita 4 1
Loc19 Sarca Ovidiu Marghita 4 1
Loc 20 Kiss Sandor Tisza Csege 4 1
Loc 21 Vaida Sorin Oradea 4 1
Loc 22 Curpas Ioan Oradea 4 1
Loc 23 Balogh Zsigmond Hajdunanas 4 1
Loc 24 Paloczi Csaba Hajdunanas 4 1
Loc 25 Pupos Gabor Tisza Csege 4 1
Amatori:
Loc1 Varadi Tibor-Tutos Csaba- Oradea-16 p
Loc 2 Becse Csaba-Tovarnak Mato- Hidasnemeti- Burita-12 p
Loc 3 Halasz Laszlo-Helmeczi Laszlo- Marghita-8 p
Loc 4 Ambrus Gabor-Urgyan Tibor-Hajdunanas- Hajdudorog-6 p
Loc 5 Levai Attila-Gacsi Miklos-Miskolc-4 p
Loc 6 Nadaban Mihai-Balint Doru-Alesd-4 p
Loc 7 Stefan Istvan-Stefan Joszef-Burita-4 p
Loc 8 Makszem Monika-Totos Ludovic-Marghita-4 p
Loc 9 Balog Erik-Gyorgy Istvan-Hajdudorog, Tiszacsege-2 p
Loc10 Veres Daniel-Papp Diana-Hajdunanas-2 p
Clasament:
Loc 1 VaradiTibor Oradea 24 2
Loc 2 Totos Ludovic Marghita 20 2
Loc 3 Pop Gheorghe Marghita 16 1
Loc 4 Halasz Laszlo Marghita 16 2
Loc 5 Tutos Csaba Oradea 16 1
Loc 6 Duka Peter Marghita 12 1
Loc 7 Moka Gyula Marghita 12 1
Loc 8 Helmeczi Laszlo Marghita 12 2
Loc 9 Becse Csaba Hidasnemeti 12 1
Loc 10 Tovarnak Mato Burita 12 1
Loc 11 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 12 Moldovai Otto Marghita 8 1
Loc 13 Nadaban Mihai Alesd 8 2
Loc 14 Balint Doru Alesd 8 2
Loc 15 Makszem Monika Marghita 8 2
Loc 16 Ambrus Gabor Hajdunanas 6 1
Loc 17 Urgyan Tibor Hajdudorog 6 1
Loc 18 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 19 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 20 Meszaros Peter Marghita 4 1
Loc 21 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 22 Levai Attila Miskolc 4 1
Loc 23 Gacsi Miklos Miskolc 4 1
Loc 24 Stefan Istvan Burita 4 1
Loc 25 Stefan Jozsef Burita 4 1
Loc 26 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 27 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Loc 28 Balog Erik Tiszacsege 2 1
Loc 29 Gyorgy Istvan Tiszacsege 2 1
Loc 30 Veres Daniel Hajdunanas 2 1
Loc 31 Papp Diana Hajdunanas 2 1
Rezultate concurs Tenis e masa fara frontiere sezonul 2. 16 09 2018.
La prima etapa de deschidere desfasurat la Tibclau Oradea s-au adunat 34 de participanti adica 17 echipe. S-au impartit in doua caegorii: open si amatori, iata rezultatele.
Open:
Loc 1 Balogh Attila- Craciun Calin Oradea-16 p
Loc 2 Szalay Liviu-Tic Ioan Oradea-12 p
Loc 3-4 Kalman Suha-Savu Cristian Oradea-8 p
Loc 3-4 Birtalan Laszlo-Simu Marius Oradea-8 p
Loc 5 -8 Pop Gabriel-Tutos Csaba Oradea-4 p
Loc 5-8 Jurje Alex-Sarca Ovidiu Marghita-4 p
Loc 5-8 Kiss Sandor-Szemerszki Richard Tisza Csege-4 p
Loc 5-8 Vaida Sorin-Curpas Ioan Oradea-4 p
Clasament:

Loc,    Nume,                     Localitate,    Puncte, Participari

Loc1 Balogh Attila Oradea 16 1
Loc 2 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 3 Tic Ioan Oradea 12 1
Loc 4 Szalay Liviu Oradea 12 1
Loc 5 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 6 Savu Cristian Oradea 8 1
Loc7 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 8 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 9 Pop Gabriel Oradea 4 1
Loc10 Tutos Csaba Oradea 4 1
Loc 11 Jurje Alex Marghita 4 1
Loc12 Sarca Ovidiu Marghita 4 1
Loc 13 Kiss Sandor Tisza Csege 4 1
Loc 14 Szemerszki Richard Tisza Csege 4 1
Loc 15 Vaida Sorin Oradea 4 1
Loc 16 Curpas Ioan Oradea 4 1
Amatori:
Loc 1 Pop Gheorghe-Totos Ludovic Marghita-16 p
Loc 2 Duka Peter-Moka Gyula Marghita-12 p
Loc 3-4 Varadi-Tibor Peto Dalma Oradea-8 p
Loc 3-4 Moldovai Otto-Halasz Laszlo-Marghita-8
Loc 5-8 Pupos Gabor-Makszem Monika-Tiszacsege-Marghita-4 p
Loc 5-8 Meszaros Peter-Helmeczi Laszlo-Marghita-4 p
Loc 5-8 Nadaban Mihai-Balint Doru Alesd-4 p
Loc 5-8 Buglyo Sandor-Marton Evelin Debrecen-4 p
Loc 9 Hegyi Andras-Hegyi Peter Debrecen-4 p
Clasament:
Loc 1 Pop Gheorghe Marghita 16 1
Loc 2 Totos Ludovic Marghita 16 1
Loc 3 Duka Peter Marghita 12 1
Loc 4 Moka Gyula Marghita 12 1
Loc 5 VaradiTibor Oradea 8 1
Loc 6 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 7 Moldovai Otto Marghita 8 1
Loc 8 Halasz Laszlo Marghita 8 1
Loc 9 Nadaban Mihai Alesd 4 1
Loc 10 Balint Doru Alesd 4 1
Loc 11 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 12 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 13 Makszem Monika Marghita 4 1
Loc 14 Meszaros Peter Marghita 4 1
Loc 15 Helmeczi Laszlo Marghita 4 1
Loc 16 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 17 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 18 Hegyi Peter Debrecen 2 1
Rezultate concurs Tenis de masa fara frontiere 30 06 2018!

La ultima etapa desfasurat la Debrecen intr-o sala noua, special doar pentru tenis de masa, s-au adunat 6 echipe. S-a jucat fiecare cu fiecare, iar clasmentul este:

Loc 1 Szalay Liviu-Tic Ioan Oradea-16 p
Loc 2 Somogyi Gabor-Nagy Zsolt Ungaria-12 p
Loc 3 Vaida Sorin-Popa Octavian Oradea-8 p
Loc 4 Duca Petru-Totos Ludovic Marghita-6 p
Loc 5 Helmeczi Laszlo-Meszaros Peter Marghita-4 p
Loc 6 Henrich Kevin-Marton Vivien Ungaria 4 p

Iata si clasamentul final!

1 Tic Ioan Oradea 60/5
2 Szalay Liviu Oradea 60/5
3 Popa Octavian Oradea 56/4
4 Vaida Sorin Oradea 56/4
5 Somogyi Gabor Ungaria 32/3
6 Varady Tibor Oradea 22/4
7 Forian Albert Ungaria 16/1
8 Duca Petru Marghita 16/3
9 Totos Ludovic Marghita 14/3
10 Cavasdan Doru Oradea 14/3
11 Roatis Ghita Oradea 14/3
12 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
13 Birtalan Robert Oradea 12/1
14 Nagy Zsolt Ungaria 12/1
15 Moca Iuliu Marghita 10/2
16 Pop Gabriel Oradea 10/3
17 Sabadus Dinu Oradea 10/2
18 Kornya Adam Salonta 8/2
19 Kornya Tamas Salonta 8/2
20 Szendi Csaba Ungaria 8/1
21 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
22 Popescu Cornel Oradea 8/1
23 Balogh Attila Oradea 8/1
24 Cotca Dacian Oradea 8/1
25 Malinak Istvan Ungaria 6/2
26 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
27 Kiss Sandor Ungaria 6/2
28 Peto Dalma Oradea 6/1
29 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
30 Todea Andrea Sacuieni 5/2
31 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
32 Simu Marius Oradea 4/1
33 Pupos Gabor Ungaria 4/1
34 Pap Jozsef Salonta 4/2
35 Szel Akos Salonta 4/2
36 Palfi Zsolt Oradea 4/1
37 Otto Marghita 4/1
38 Tutos Csaba Oradea 4/1
39 Henrich Kevin Ungaria 4/1
40 Marton Vivien Ungaria 4/1
41 Helmaczi Laszlo Marghita 4/1
42 Meszaros Peter Marghita 4/1
43 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
44 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
45 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
46 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
47 Balint Doru Alesd 2/1
48 Ardai Arthur Oradea 2/1
49 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
50 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
51 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
52 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
53 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
54 Lakatos Bence Ungaria 2/1

Rezultate concurs Tenis de masa fara frontiere 29 05 2018!

La a patra etapa s-au prezentat 5 echipe din Oradea, ca deobicei s-a jucat fiecare cu fiecare, iar clasamentul arata astfel:

Loc 1: Vaida Sorin-Popa Octavian- Oradea-16
Loc 2: Szalay Liviu-Tic Ioan-Oradea-12
Loc 3: Balogh Attila-Cotca Dacian-Oradea-8
Loc 4: Varadi Tibi-Sabadas Dinu-Oradea-6
Loc 5: Tutos Csaba-Pop Gabriel-Oradea-4

Asa arata clasamentul dupa 4 etape:

Loc/ Nume/Localitate/Puncte/Participari

1 Popa Octavian Oradea 48/4
2 Vaida Sorin Oradea 48/4
3 Tic Ioan Oradea 44/4
4 Szalay Liviu Oradea 44/4
5 Varady Tibor Oradea 22/4
6 Somogyi Gabor Ungaria 20/2
7 Forian Albert Ungaria 16/1
8 Cavasdan Doru Oradea 14/3
9 Roatis Ghita Oradea 14/3
10 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
11 Birtalan Robert Oradea 12/1
12 Duca Petru Marghita 10/2
13 Moca Iuliu Marghita 10/2
14 Pop Gabriel Oradea 10/3
15 Sabadus Dinu Oradea 10/2
16 Kornya Adam Salonta 8/2
17 Kornya Tamas Salonta 8/2
18 Tutos Ludovic Marghita 8/2
19 Szendi Csaba Ungaria 8/1
20 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
21 Popescu Cornel Oradea 8/1
22 Balogh Attila Oradea 8/1
23 Cotca Dacian Oradea 8/1
24 Malinak Istvan Ungaria 6/2
25 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
26 Kiss Sandor Ungaria 6/2
27 Peto Dalma Oradea 6/1
28 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
29 Todea Andrea Sacuieni 5/2
30 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
31 Simu Marius Oradea 4/1
32 Pupos Gabor Ungaria 4/1
33 Pap Jozsef Salonta 4/2
34 Szel Akos Salonta 4/2
35 Palfi Zsolt Oradea 4/1
36 Otto Marghita 4/1
37 Tutos Csaba Oradea 4/1
38 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
39 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
40 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
41 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
42 Balint Doru Alesd 2/1
43 Ardai Arthur Oradea 2/1
44 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
45 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
46 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
47 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
48 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
49 Lakatos Bence Ungaria 2/1

Rezultate concurs Tenis de masa fara frontiere 29 04 2018!

La a treia etapa s-au prezentat 7 echipe din Oradea , Marghita si Sacuieni, s-a jucat fiecare cu fiecare,iar clasamentul final este:

Loc 1: Vaida Sorin-Popa Octavian-Oradea-16
Loc 2:Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-12
Loc 3: Varadi Tibor-Popescu Cornel-Oradea-8
Loc 4: Roatis Ghita-Cavasdan Doru-Oradea-6
Loc 5: Pop Gabriel-Otto-Oradea-Marghita-4
Loc 6: Duca Peter-Moka Iuliu-Marghita-4
Loc 7: Gardo Ferenc-Todea Andrea-Sacuieni-4

Asa arata clasamenul dupa trei etape!

Loc/ Nume/Localitate/Puncte/Participari

1 Tic Ioan Oradea 32/3
2 Szalay Liviu Oradea 32/3
3 Popa Octavian Oradea 32/2
4 Vaida Sorin Oradea 32/2
5 Somogyi Gabor Ungaria 20/2
6 Forian Albert Ungaria 16/1
7 Varady Tibor Oradea 16/3
8 Cavasdan Doru Oradea 14/3
9 Roatis Ghita Oradea 14/3
10 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
11 Birtalan Robert Oradea 12/1
12 Duca Petru Marghita 10/2
13 Moca Iuliu Marghita 10/2
14 Kornya Adam Salonta 8/2
15 Kornya Tamas Salonta 8/2
16 Tutos Ludovic Marghita 8/2
17 Szendi Csaba Ungaria 8/1
18 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
19 Popescu Cornel Oradea 8/1
20 Malinak Istvan Ungaria 6/2
21 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
22 Kiss Sandor Ungaria 6/2
23 Peto Dalma Oradea 6/1
24 Pop Gabriel Oradea 6/2
25 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
26 Todea Andrea Sacuieni 5/2
27 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
28 Simu Marius Oradea 4/1
29 Sabadus Dinu Oradea 4/1
30 Pupos Gabor Ungaria 4/1
31 Pap Jozsef Salonta 4/2
32 Szel Akos Salonta 4/2
33 Palfi Zsolt Oradea 4/1
34 Otto Marghita 4/1
35 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
36 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
37 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
38 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
39 Balint Doru Alesd 2/1
40 Ardai Arthur Oradea 2/1
41 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
42 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
43 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
44 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
45 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
46 Lakatos Bence Ungaria 2/1

Rezultate concurs Tenis de masa fara frontiere 3 03 2018!

Astazi s-a desfasursat a doua etapa campionatului in localitatea Debrecen. S-au prezentat 13 echpe din Romania si Ungaria. Echipele au fost impartite in 4 grupe, dupa care toate echipele s-au calificat pe tabloul eliminatoriu, iar clasamentul final este:

Loc 1: SOMOGYI Gábor-FÓRIÁN Albert-Ungaria-16
Loc 2: SZALAY Liviu-TIC Ioan-Oradea-Oradea-12
Loc 3: SZENDI Csaba-TARSOLY Zoltán-Ungaria-8
Loc 4: VÁRADI Tibor-PETŐ Dalma-Oradea-6
Loc 5-8: SZEMERSZKI Richárd-KISS Sándor-Ungaria-4
Loc 5-8: TŐTŐS Lajos-PÁLFI Zsolt-Marghita-Oradea-4
Loc 5-8: ROATIS Ghica-CAVASDAN-Doru-Oradea-4
Loc 5-8: DUKA Péter-MOKA Gyula-Marghita-4
Loc 9-13: MALINÁK Stefán-VÁRADI Zsolt-Ungaria-2
Loc 9-13: KORNYA Ádám-KORNYA Tamás-Salonta-2
Loc 9-13: GYURICZA Gergely-LAKATOS Bence-Ungaria-2
Loc 9-13: GYÖRGY István-KOVÁCS Zsolt-Ungaria-2
Loc 9-13: PAP József-SZÉL-Ákos-Salonta-2

Asa arata clasmentul dupa cele doua etape:

Loc/Nume/Localitate/Puncte/Participari.

1 Tic Ioan Oradea 20 / 2
2 Szalay Liviu Oradea 20 / 2
3 Somogyi Gabor Ungaria 20 / 2
4 Popa Octavian Oradea 16 / 1
5 Vaida Sorin Oradea 16 / 1
6 Forian Albert Ungaria 16 / 1
7 Birtalan Laszlo Oradea 12 / 1
8 Birtalan Robert Oradea 12 / 1
9 Kornya Adam Salonta 8 / 2
10 Kornya Tamas Salonta 8 / 2
11 Cavasdan Doru Oradea 8 / 2
12 Tutos Ludovic Marghita 8 / 2
13 Varady Tibor Oradea 8 / 2
14 Roatis Ghita Oradea 8 / 2
15 Szendi Csaba Ungaria 8 / 1
16 Tarsoly Zoltan Ungaria 8 / 1
17 Malinak Istvan Ungaria 6 / 2
18 Duca Petru Marghita 6 / 2
19 Moca Iuliu Marghita 6 / 2
20 Szemerszki Richard Ungaria 6 / 2
21 Kiss Sandor Ungaria 6 / 2
22 Peto Dalma Oradea 6 / 1
23 Gacsaly Istvan Ungaria 4 / 2
24 Simu Marius Oradea 4 / 1
25 Sabadus Dinu Oradea 4 / 1
26 Pupos Gabor Ungaria 4 / 1
27 Pap Jozsef Salonta 4 / 2
28 Szel Akos Salonta 4 / 2
29 Palfi Zsolt Oradea 4 / 1
30 Kovacs Zsolt Ungaria 3 / 2
31 Gyorgy Istvan Ungaria 3 / 2
32 Mitar Marius Sannicolau Mare 2 / 1
33 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2 / 1
34 Balint Doru Alesd 2 / 1
35 Pop Gabriel Oradea 2 / 1
36 Ardai Arthur Oradea 2 / 1
37 Nadaban Horatiu Alesd 2 / 1
38 Botas Constantin Sannicolau Mare 2 / 1
39 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2 / 1
40 Varadi Zsolt Ungaria 2 / 1
41 Gyuricza Gergely Ungaria 2 / 1
42 Lakatos Bence Ungaria 2 / 1
43 Gardo Ferenc Sacuieni 1 / 1
44 Todea Andrea Sacuieni 1 / 1

Rezultate  concurs Tenis de masa fara frontiere 3 02 2018.

La prima etapa s-au prezentat 18 echipe. Au fost 6 grupe de 3, s-au calificat toti pe tabloul eliminatoriu, iar clasamentul final este urmatorul:

1.Popa Octavian-Vaida Sorin-Oradea-16 puncte
2.Birtalan Laszlo-Birtalan Robert-Oradea-12 puncte
3.Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-8 puncte
4.Koronya Adam-Koronya Tamas-Salonta-6 puncte
5.Gacsaly Istvan- Somogy Gabor-Ungaria-4puncte
6.Simu Marius- Cavasdan Doru-Oradea-4 puncte
7.Sabadus Dinu-Tutos Ludovic-Oradea-Marghita-4 puncte
8.Malinak Istvan-Pupos Gabor-Ungaria-4 puncte
9.Mitar Marius-Clisic Iosif-Sannicolau Mare-2 puncte
10.Pap Joszef-Szel Janos-Salonta-2 puncte
11.Balint Doru-Pop Gabriel-Salonta-Oradea-2 puncte
12.Ardai Arthur-Nadaban Horatiu-Oradea-Alesd-2 puncte
13.Duca Petru-Moca Iuliu-Marghita-2 puncte
14.Szemerszki Richard-Kiss Sandor-Ungaria-2 puncte
15.Varady Tibi-Roatis Ghita-Oradea-2 puncte
16.Botas Constantin-Oproi Eugen-Sannicolau -2 puncteMare
17.Gardo Ferenc-Todea Andrea-Sacuieni-1 punct
18.Kovacs Zsolt-Gyorgy Istvan-Ungaria-1 punct

Punctele acordate sunt:
Loc 1- 16 puncte
Loc 2- 12 puncte
Loc 3- 8 puncte
Loc 4- 6 puncte
Loc 5-8- 4 puncte
Loc 9-16- 2 puncte
Loc 17-32- 1 punct

Punctele se acorda individual fiecarui jucator. La etapele urmatoare nu este obligatoriu sa joci cu acelasi partener, dar poate fi si acelasi.

Clasament dupa prima etapa:

1 Popa Octavian Oradea 16
2 Vaida Sorin Oradea 16
3 Birtalan Laszlo Oradea 12
4 Birtalan Robert Oradea 12
5 Tic Ioan Oradea 8
6 Szalay Liviu Oradea 8
7 Koronya Adam Salonta 6
8 Koronya Tamas Salonta 6
9 Gacsaly Istvan Ungaria 4
10 Somogy Gabor Ungaria 4
11 Simu Marius Oradea 4
12 Cavasdan Doru Oradea 4
13 Sabadus Dinu Oradea 4
14 Tutos Ludovic Marghita 4
15 Malinak Istvan Ungaria 4
16 Pupos Gabor Ungaria 4
17 Mitar Marius Sannicolau Mare 2
18 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2
19 Pap Jozsef Salonta 2
20 Szel Janos Salonta 2
21 Balint Doru Alesd 2
22 Pop Gabriel Oradea 2
23 Ardai Arthur Oradea 2
24 Nadaban Horatiu Alesd 2
25 Duca Petru Marghita 2
26 Moca Iuliu Marghita 2
27 Szemerszki Richard Ungaria 2
28 Kiss Sandor Ungaria 2
29 Varady Tibi Oradea 2
30 Roatis Ghita Oradea 2
31 Botas Constantin Sannicolau Mare 2
32 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2
33 Gardo Ferenc Sacuieni 1
34 Todea Andrea Sacuieni 1
35 Kovacs Zsolt Ungaria 1
36 Gyorgy Istvan Ungaria 1 

37 Peto Dalma Oradea 1