16.09.2018 Ping -Pong fara frontiere . etapa 1

Campionat International pe echipe
Loc. Era Shopping Park

 

Rezultate concurs Tenis e masa fara frontiere sezonul 2. 16 09 2018.
La prima etapa de deschidere desfasurat la Tibclau Oradea s-au adunat 34 de participanti adica 17 echipe. S-au impartit in doua caegorii: open si amatori, iata rezultatele.
Open:
Loc 1 Balogh Attila- Craciun Calin Oradea-16 p
Loc 2 Szalay Liviu-Tic Ioan Oradea-12 p
Loc 3-4 Kalman Suha-Savu Cristian Oradea-8 p
Loc 3-4 Birtalan Laszlo-Simu Marius Oradea-8 p
Loc 5 -8 Pop Gabriel-Tutos Csaba Oradea-4 p
Loc 5-8 Jurje Alex-Sarca Ovidiu Marghita-4 p
Loc 5-8 Kiss Sandor-Szemerszki Richard Tisza Csege-4 p
Loc 5-8 Vaida Sorin-Curpas Ioan Oradea-4 p
Clasament:

Loc,    Nume,                     Localitate,    Puncte, Participari

Loc1 Balogh Attila Oradea 16 1
Loc 2 Craciun Calin Oradea 16 1
Loc 3 Tic Ioan Oradea 12 1
Loc 4 Szalay Liviu Oradea 12 1
Loc 5 Kalman Suha Oradea 8 1
Loc 6 Savu Cristian Oradea 8 1
Loc7 Birtalan Laszlo Oradea 8 1
Loc 8 Simu Marius Oradea 8 1
Loc 9 Pop Gabriel Oradea 4 1
Loc10 Tutos Csaba Oradea 4 1
Loc 11 Jurje Alex Marghita 4 1
Loc12 Sarca Ovidiu Marghita 4 1
Loc 13 Kiss Sandor Tisza Csege 4 1
Loc 14 Szemerszki Richard Tisza Csege 4 1
Loc 15 Vaida Sorin Oradea 4 1
Loc 16 Curpas Ioan Oradea 4 1
Amatori:
Loc 1 Pop Gheorghe-Totos Ludovic Marghita-16 p
Loc 2 Duka Peter-Moka Gyula Marghita-12 p
Loc 3-4 Varadi-Tibor Peto Dalma Oradea-8 p
Loc 3-4 Moldovai Otto-Halasz Laszlo-Marghita-8
Loc 5-8 Pupos Gabor-Makszem Monika-Tiszacsege-Marghita-4 p
Loc 5-8 Meszaros Peter-Helmeczi Laszlo-Marghita-4 p
Loc 5-8 Nadaban Mihai-Balint Doru Alesd-4 p
Loc 5-8 Buglyo Sandor-Marton Evelin Debrecen-4 p
Loc 9 Hegyi Andras-Hegyi Peter Debrecen-4 p
Clasament:
Loc 1 Pop Gheorghe Marghita 16 1
Loc 2 Totos Ludovic Marghita 16 1
Loc 3 Duka Peter Marghita 12 1
Loc 4 Moka Gyula Marghita 12 1
Loc 5 VaradiTibor Oradea 8 1
Loc 6 Peto Dalma Oradea 8 1
Loc 7 Moldovai Otto Marghita 8 1
Loc 8 Halasz Laszlo Marghita 8 1
Loc 9 Nadaban Mihai Alesd 4 1
Loc 10 Balint Doru Alesd 4 1
Loc 11 Marton Evelin Debrecen 4 1
Loc 12 Pupos Gabor Tiszacsege 4 1
Loc 13 Makszem Monika Marghita 4 1
Loc 14 Meszaros Peter Marghita 4 1
Loc 15 Helmeczi Laszlo Marghita 4 1
Loc 16 Buglyo Sandor Debrecen 4 1
Loc 17 Hegyi Andras Debrecen 2 1
Loc 18 Hegyi Peter Debrecen 2 1

Lasă un răspuns